Digi TV Film: Program TV: 14-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

08:01 Green zone
10:01 The last temptation of Christ
13:00 The wolfman
15:01 Green zone
17:01 The last temptation of Christ
20:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:02 Life
00:00 Spy game
02:31 The wolfman
04:30 Cirque du Freak - The Vampires Assistant

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 2)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 10) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 1) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 11) (12)
11:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 2)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 10) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 1) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 11) (12)
15:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., , ep 12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 3)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 11) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 2) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 12) (12)
20:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., , ep 13)
21:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 7)
21:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 8)
22:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 5)
22:39 Zoom
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 11) (12)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 11)
01:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 7)
01:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 8)
02:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 5)
02:45 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 11) (12)
03:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 11)

Cinemax

06:20 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 Rocky
(sua, 1976, drama)
08:55 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama)
10:35 Aurul lui Ulee
(sua, 1997, drama) (12)
12:25 Bine ati venit!
(fra., 2009, drama) (12)
14:10 Oglinda
(iran., 1997, drama) (12)
15:55 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
17:35 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
19:25 America
(sua-can., 2009, drama) (12)
21:00 Pasararul din Alcatraz
(sua, 1962, drama, a-n) (15)
23:25 Trei neveste pentru un barbat
(sua, 1998, drama) (15)
01:25 Infanteria stelara 3
Invadatorii
03:10 Tinutul Humboldt
(sua, 2008, com.) (15)
04:50 Ambitie
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
05:15 Down by Law
(ger.-sua, 1986, drama, a-n)

HBO

06:00 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
07:20 Agathe Clery
(fra., 2008, com.) (AP)
09:10 Angus si sarutul perfect
(sua, 2008, com.) (12)
10:50 Furtuna de foc
(sua, 2008, drama) (12)
12:45 O iubire fara sfarsit
(sua, 1998, drama) (12)
14:35 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
16:10 Trenul foamei
(rom., 2009, f. de scurt m.) (12)
16:40 Secrete fatale
(sua, 2001, com. de fam.)
18:15 Un tata responsabil
( aus.-engl., 2009, drama) (12)
20:00 Dezonoare
( aus.-sud afr., 2008, dram)
22:00 Pacific
sua, 2010, mini-s., , episodul 9
22:55 Pacific
(sua, 2010, mini-s., , episodul 10)
23:55 Anaconda 3
(sua-rom., 2008, actiune)
01:25 Vinyan
(fra.-belg.-engl., 2008, thrill.)
03:00 Ametit de dragoste
(sua, 2002, com. rom.) (12)
04:35 Pentru Neda
(sua, 2009, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Uriasii
(f. s. doc)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Pinguinii in zona mortii
(doc.)
09:00 Dezastre in aer
(f. s. doc)
10:00 O lume furtunoasa:
Vant din stele
11:00 Omul-lup (f. doc.)
12:00 Insula Pastelui (doc.)
13:00 Uriasii (f. s. doc.)
14:00 Dezastre in aer
(f. s. doc)
15:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc)
16:00 Inginerul castor (doc.)
17:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 Uriasii (f. s. doc.)
21:00 Megauzine (s. doc.)
Rolls Royce
22:00 Reparatii de top (s. doc.)
Vase de croaziera
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Megauzine (s. doc.)
(s. doc.)
01:00 Reparatii de top (s. doc.)
Vase de croaziera
02:00 Uriasii (f. s. doc.)
03:00 Megauzine (s. doc.)
Rolls Royce
04:00 Reparatii de top (s. doc.)
Vase de croaziera
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

08:00 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., , episodul 5)
08:30 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 1)
09:00 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, , episodul 5)
10:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., , episodul 6)
11:00 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 2)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Celebritate.
14:30 10 produse sau mai putin
sua, 2006, s. com., , episodul 7)
15:00 10 produse sau mai putin
(sua, 2006, s. com., , episodul 8)
15:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 12)
16:00 Descopera Romania
(2004) (reluare)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 13)
17:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 9)
17:30 Prietenii tai
sua, 1994, s. com., , episodul 10)
18:00 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama , episodul 6)
19:00 Serii fara limite:
Iubiri in cheia sol (episodul 1)
20:00 Serii fara limite:
Aproape de adevar (, episodul 1)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 11)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 12)
22:00 Filmul de 10
Filiera corsicana (fra., 2004, act. com.)
00:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 5)
01:15 O noapte buna
(sua-engl.-ger., 2007, com.) (15)
02:30 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 1)
03:15 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 5)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)