Digi TV Film: Program TV: 15-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:31 Life
08:30 Green zone
10:30 Spy game
13:00 The last temptation of Christ
16:01 The wolfman
18:00 Life
20:01 Green zone
22:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
00:01 Life
02:00 The wolfman
04:00 Cirque du Freak - The Vampires

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 3)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 11)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 2)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 12)
11:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 3)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 11)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 2)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 12)
15:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., , ep 13)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 4)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 12) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 3)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 13) (12)
20:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., , ep 14)
21:42 Zoom
22:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, , episodul 3)
23:15 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 12) (12)
00:15 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 12)
01:15 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 2)
02:15 Printre oameni
(engl., 2008, s, , episodul 3)
03:15 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 12) (12)
04:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 12)

Cinemax

07:00 America
(sua-can., 2009, drama) (12)
08:35 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
09:05 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama) (12)
10:35 Candidatul din Manciuria
(sua, 1962, thrill.) (12)
12:40 Stiu ca stii
(engl., 2008, drama) (12)
14:05 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
15:55 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
17:35 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.) (12)
19:30 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
21:00 Despre barbati si nu numai...
(sua-ger., 2008, com. rom.) (12)
23:05 Carrie
(sua, 1976, thrill.) (18)
00:45 Timp real
(can., 2008, com.) (15)
02:05 Cosmarul de pe Elm
(sua, 1989, thrill., col., a-n)
03:35 Decameronul
(it.-fra.-ger., 1971, drama)
05:20 Interviu
(sua, 2007, drama) (15)

HBO

06:00 O iubire fara sfarsit
(sua, 1998, drama) (12)
07:50 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
09:25 Secrete fatale
(sua, 2001, com. de fam.)
11:00 Un tata responsabil
( aus.-engl., 2009, drama) (12)
12:45 Bellamy
(fra., 2009, polit.) (15)
14:35 Star Trek IV: Nemesis
(sua, 2002, S.F.) (12)
16:30 Derby
(rom.-ger., 2010, f. de scurt m.)
16:45 Tipul cel nou
(sua, 2002, com.)
18:15 007 - Partea lui de
consolare
20:20 Star Trek (sua, 2009, S.F.)
22:05 Hitman
(fra.-sua, 2007, acţiune)
23:35 Blood: Ultimul vampir
(hongk.-jap.-fra., 2009, horror)
01:05 Sunt un animal!
(sua, 2007, f. doc.) (15)
02:20 Vineri 13
(sua, 2009, horror) (18)
03:55 Star Trek (sua, 2009, S.F.)

National Geographic

06:00 Uriasii (f. s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Inginerul castor (doc.)
09:00 Megauzine (s. doc.)
Rolls Royce
10:00 Reparatii de top (s. doc.)
Vase de croaziera
11:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
12:00 Jobul ideal (s. doc.)
prima zi
12:30 Jobul ideal (s. doc.)
Invidie
13:00 Uriasii (f. s. doc.)
14:00 Megauzine (s. doc.)
Rolls Royce
15:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc)
16:00 Vulturul american (f. doc.)
17:00 Striker! (f. doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 La pescuit (f. s. doc.)
Pestele-ferastrau
21:00 Mistere: OZN (doc.)
22:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Moscheea din Abu Dhabi
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Mistere: OZN (doc.)
01:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Moscheea din Abu Dhabi
02:00 La pescuit (f. s. doc.)
Pestele-ferastrau
03:00 Mistere: OZN (doc.)
04:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Moscheea din Abu Dhabi
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

07:00 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., , episodul 6)
07:30 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 2)
08:00 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 13)
08:30 Filiera corsicana
(fra., 2004, act. com.)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., , episodul 7)
11:00 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 3)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Celebritate
14:45 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 11)
16:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 1)
17:15 Giganti si vrajitori
(mex., 2003, f. doc.)
19:00 Serii fara limite:
Iubiri īn cheia sol (episodul 2)
20:00 Serii fara limite:
Tinerii muschetari ( episodul 5)
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut (episodul 17) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare
Poza la minut (sua, 1997, s, , episodul 18)
22:00 Filmul de 10: Mary Reilly
(sua, 1996, psiho thrill.) (15)
00:15 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 6)
01:15 Mary Reilly
(sua, 1996, psiho thrill.) (15) (reluare)
03:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., , episodul 5)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:15 Apropo TV (divertisment)