Digi TV Film: Program TV: 16-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:31 Green zone
08:31 Spy game
11:00 The last temptation of Christ
14:01 Life
16:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
18:01 The wolfman
20:01 Spy game
22:30 Green zone

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 4)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 3)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 13) (12)
11:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 4)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 12)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 3)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 13)
15:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de acţ., , episodul 14)
16:00 The Amazing Race
sua, 2001, f. s. avent., , episodul 5)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 13) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 4) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 14) (12)
20:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., , ep 15)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 4)
21:40 Zoom
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 5)
22:40 Zoom
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 13) (12)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 13)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 4)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 5)
02:45 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 13) (12)
03:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 13)

Cinemax

07:00 Balonul alb
(iran., 1996, drama) (AP)
08:25 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
10:40 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.) (12)
12:40 Despre barbati si nu numai...
(sua-ger., 2008, com. rom.) (12)
15:10 Balonul alb
(iran., 1996, drama) (AP)
16:35 Leul de hartie
(sua, 1968, com.) (12)
18:20 Calatorie in India
(engl.-sua, 1984, drama) (12)
21:00 Noaptea din fata ochilor
(ger., 2008, drama) (12)
22:30 Fotografiile
(irl., 2007, f. de scurt m.) (12)
23:00 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 12)
23:55 Mangaieri straine
(it., 1990, drama) (15)
01:40 Resident Evil: Decaderea
(jap., 2008, f. doc.) (15)
03:15 E petrecerea mea
(sua, 1996, drama) (12)
05:05 Casa dragostei
(fin., 2009, com.) (12)

HBO

06:00 Bellamy
(fra., 2009, polit.) (15)
07:50 Star Trek IV: Nemesis
(sua, 2002, S.F.) (12)
09:45 Derby
(rom.-ger., 2010, f. de scurt m.)
10:05 Tipul cel nou
(sua, 2002, com.) (AP)
11:35 007 - Partea lui de
consolare
13:20 Cardiofitness
(it., 2007, com.) (12)
14:45 Mai multe versiuni ale
mele (sua, 2007, com.) (12)
16:10 Viata secreta a albinelor
(sua, 2008, drama) (12)
18:00 Despre fericire si alte
nimicuri (engl., 2008, com.)
20:00 Ce este o familie?
(sua, 2010, f. doc.) (12)
20:45 Numele jocului: Fotbal
(engl.-sua, 2009, dram. Bio.)
22:25 High Life
(can., 2009, com.) (15)
23:45 Marti (engl., 2008, thrill.)
01:05 Cadillac Records
(sua, 2008, dr. muz.) (15)
02:55 Amuzament
(sua, 2009, horror) (18)
04:20 Otis (sua, 2008, thrill.)

National Geographic

06:00 La pescuit (f. s. doc.)
Pestele-ferastrau
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Vulturul american (f. doc.)
09:00 Mistere: OZN (doc.)
10:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Moscheea din Abu Dhabi
11:00 Striker! (f. doc.)
12:00 Jobul ideal (s. doc.)
Ben se distreaza
12:30 Jobul ideal (s. doc.)
La pescuit
13:00 La pescuit (f. s. doc.)
Pestele-ferastrau
14:00 Mistere: OZN (doc.)
15:00 Iisus (doc.)
16:00 Armata leilor (doc.)
17:00 Pradatori in pericol
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 La pescuit (f. s. doc.)
(f. s. doc)
21:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc)
22:00 Rescue Ink (f. doc.)
Casa ororilor
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc)
01:00 Rescue Ink (f. doc.)
Capcana la Havana
02:00 La pescuit (f. s. doc.)
Demoni
03:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc)
04:00 Rescue Ink (f. doc.)
Casa ororilor
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

08:00 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., , episodul 7)
08:30 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 3)
09:00 Giganti si vrajitori
(mex., 2003, f. doc.) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., , episodul 8)
11:00 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 4)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Celebritate
14:45 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, , episodul 7)
15:45 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 17) (AP) (re)
16:15 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 2)
16:45 Casa Ninei
(fra., 2005, dramă) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Iubiri in cheia sol (episodul 3) (AP)
20:00 Serii fara limite
Tinerii muschetari (episodul 6) (12)
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut (sua, 1997, s, , episodul 19)
21:30 Comedia in esenta tare:
Poza la minut (sua, 1997, s, , episodul 20)
22:00 Filmul de 10
Dusman de moarte (ger.-sua, 1999, act)
00:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 7)
01:15 Dusman de moarte
ger.-sua, 1999, actiune) (15)
02:30 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., , episodul 6)
03:15 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 7)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)