Digi TV Film: Program TV: 17-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:02 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
09:00 The wolfman
11:01 The last temptation of Christ
14:01 Green zone
16:01 Life
18:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:01 The wolfman
22:01 The last temptation of Christ
01:00 2009
03:00 Green zone
05:00 Life

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 5)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 13) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 4)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 14) (12)
11:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 5)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 13) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 4)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 14)
15:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., , ep 15)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 6)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 1) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 5)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 15) (12)
20:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., , ep 16)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 6)
21:40 Zoom
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 7)
22:42 Zoom
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 14) (12)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 1)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 6)
02:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 7)
02:45 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 14) (12)
03:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 1)

Cinemax

07:00 Calatorie in India
(engl.-sua, 1984, drama) (12)
09:40 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
11:15 Leul de hartie
(sua, 1968, com.) (12)
13:00 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
13:25 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
15:15 Pasararul din Alcatraz
(sua, 1962, drama, a-n)
17:40 Bine ati venit!
(fra., 2009, drama) (12)
19:25 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
21:00 Viata pentru muzica
(sua, 1995, drama) (15)
23:20 Viata in camion
(sua, 2008, drama) (15)
00:55 Ingeri cazuti
(sua, 2006, horror) (15)
02:25 Strainul fara nume
(sua, 1973, west.) (15)
04:05 O usa deschisa
(sua, 2008, horror) (15)
05:35 Flirt
(sua-ger.-jap., 1995, drama) (15)

HBO

06:00 Cardiofitness
(it., 2007, com.) (12)
07:25 Mai multe versiuni ale
mele (sua, 2007, com.) (12)
08:50 Pe platourile de filmare
09:20 Viata secreta a albinelor
(sua, 2008, drama) (12)
11:10 Despre fericire si alte
nimicuri (engl., 2008, com.)
13:10 Vulcanul
(sua, 1997, f. de cat.)
14:55 Nopti in Rodanthe
(sua- aus., 2008, dr. romantic.)
16:30 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.)
18:00 Clica (sua, 2008, com.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 5)
20:55 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 6)
21:50 Fratele disparut
(sua, 2009, drama)
23:35 Fotografii bantuite
(sua, 2008, horror)
01:05 Pentru Neda
(sua, 2009, f. doc.)
02:15 Notorious
(sua, 2009, dram. Bio.) (15)
04:15 Pandorum
(sua-ger., 2009, horror)

National Geographic

06:00 La pescuit (f. s. doc.)
Demoni
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Armata leilor (doc.)
09:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc)
10:00 Rescue Ink (f. doc.)
Casa ororilor
11:00 Pradatori in pericol
12:00 Jobul ideal (s. doc.)
Delicatese
12:30 Jobul ideal (s. doc.)
La final
13:00 La pescuit (f. s. doc.)
Demoni
14:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc)
15:00 Plagile Egiptului (s. doc.)
Chinurile de pe urma
16:00 Alcatraz in lumea ursilor polari
(doc. nat.)
17:00 Facocerul (f. doc.)
18:00 Pierdut printre straini
Capcana la Havana
19:00 Cesar si cainii
Troy si Roxy
20:00 La pescuit (f. s. doc.)
Captura speciala
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
02:00 La pescuit (f. s. doc.)
Captura speciala
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
05:00 Cesar si cainii
Troy si Roxy

ProCinema

07:15 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., , episodul 8)
07:45 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 4)
08:15 Casa Ninei
(fra., 2005, drama) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Shaggy si Scooby Doo fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., , episodul 9)
11:00 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 5)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Celebritate
14:45 Iubiri in cheia sol
(sua, 2006, s. com., , episodul 3)
15:45 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 19) (AP) (reluare)
16:15 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 20) (AP) (re)
16:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 3)
17:15 Ce-ar fi daca...?
(fra., 2008, com.) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Iubiri in cheia sol (episodul 4)
20:00 Vacanta in Las Vegas
(sua, 1997, com.) (AP)
22:00 Filmul de 10
Jean de la Fontaine (fra., 2007, f. bio.)
00:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., , episodul 6)
01:00 Jean de la Fontaine
fra., 2007, f. biografic)
02:45 The Shield
Lege si faradelege (episodul 6)
03:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., , episodul 6)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)