Digi TV Film: Program TV: 19-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:30 2009
09:30 Spy game
12:00 Life
14:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
16:00 The wolfman
18:01 Green zone
20:01 2009
22:00 Life
00:01 Spy game
02:30 2009
04:30 The wolfman

AXN

06:00 Promo
07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., , ep 12)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 32)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 14)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 15)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., , episodul 3/6)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, , episodul 27)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, , episodul 28)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 32)
15:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, , episodul 4)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 14)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 12)
18:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 2)
19:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 20)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 21) (AP)
21:00 Al naibii tratament!
(sua, 2003, com.) (12)
23:10 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, , episodul 3)
00:55 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 2)
01:55 Al naibii tratament!
(sua, 2003, com.) (12)
03:45 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, , episodul 3)

Cinemax

07:00 Povestea pianistului de pe ocean
(it., 1998, drama) (12)
09:00 Vecinii
(sua, 1981, com.) (15)
10:35 Viziunea
Viata lui Hildegard von Bingen
12:25 Femeia fantastica
(sua, 2009, f. doc.)
13:40 Poveste de vara
(fra., 1996, com. rom.) (12)
15:30 Om la apa!
(sua, 2008, com.) (15)
17:05 Aurul lui Ulee
(sua, 1997, drama) (12)
18:55 Povestea pianistului de pe ocean
(it., 1998, drama) (12)
21:00 O saptamana
(can., 2008, avent.) (12)
22:35 Fantomele trecutului
(sua, 1996, dr. razb., col., a-n) (15)
00:30 Un pic insarcinata
(sua, 2006, com. rom.) (AP)
02:35 Jocuri stranii
(a., 1997, drama) (12)
04:25 Ţinutul Humboldt
(sua, 2008, com.) (15)

HBO

06:00 Star Trek VI
Taramul Nedescoperit
07:50 Star Trek
Generatii
09:50 Scooby Doo - Misterul
incepe (sua-can., 2009, com.)
11:10 Fratii Jonas in concert
(sua, 2009, f. muz.)
12:25 Calatorie spre centrul
pamantului (sua, 2008, avent.)
14:00 Din nou la 17 ani
(sua, 2009, com.) (12)
15:40 Evan Atotputernicul
sua, 2007, com.) (12)
17:45 Strania poveste a lui
Benjamin Button
20:00 O noapte la muzeu 2
(sua-can., 2009, act. com.)
21:45 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 5)
22:40 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 6)
23:30 Stapanii strazilor
(sua, 2008, thrill.)
01:15 Totul despre sex: Filmul
(sua, 2008, com. rom.)
03:35 Alien
(engl.-sua, 1979, S.F.)
05:30 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Comando (f. doc.)
Prima parte
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Africa: Paradisul pierdut (f. doc.)
09:00 Japonia salbatica(doc.)
10:00 Animale feroce (f. s. doc.)
(f. s. doc)
11:00 Mistere: OZN (doc.)
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
14:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc)
15:00 Rescue Ink (f. doc.)
Casa ororilor
16:00 Ocean uscat
18:00 Funeraliile lui Tutankamon
(doc.)
19:00 Blestemul lui Tutankhamon
(f. doc.)
20:00 Odisee tribala (s. doc.)
(s. doc.)
21:00 Marea evadare:
Stalag Luft III
22:00 Auschwitz:
Fotografii din iad (sua, 2008, f. doc.)
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Originea vietii
00:00 Marea evadare:
Stalag Luft III
01:00 Auschwitz:
Fotografii din iad (sua, 2008, f. doc.)
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Originea vietii
03:00 Odisee tribala (s. doc.)
Rendille
04:00 Marea evadare: Stalag
Luft III
05:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)

ProCinema

06:45 Entertainment News
(, episodul 46) (reluare)
07:45 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
(sua, 2006, s. anim., , episodul 4)
08:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
09:15 Pretul celebritatii
09:45 Zoom in 10 (divertisment)
10:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, , episodul 18/22)
11:00 Huff
(sua, 2004, s, , episodul 9) (AP) (re)
12:00 Stejar, extrema urgenta
13:45 Houdini
(sua, 1998, drama) (AP) (reluare)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Huff
(sua, 2004, s, , episodul 10) (AP)
17:00 Noaptea fugarilor
(sua, 1993, thrill. act.) (AP)
19:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, , episodul 19/22)
20:00 Horea (rom., 1984, drama) (AP)
22:30 Inima de tunet
(sua, 1992, polit.) (15)
00:30 CSI: Miami
sua, 2002, s. politist, , episodul 13
01:30 Femeia dorita
(sua, 1999, drama) (15)
03:15 Inima de tunet
(sua, 1992, polit.) (15) (reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)