Digi TV Film: Program TV: 20-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:30 The last temptation of Christ
09:30 Green zone
11:30 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
13:31 Spy game
16:00 Life
18:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:01 Green zone
22:01 2009

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 6)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 1) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 5) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 15) (12)
11:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 6)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 1) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 5) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 15) (12)
15:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act.,episodul 16)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 7)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 2) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 6) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 16) (12)
20:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 17)
21:00 Omul - paianjen 2
(sua, 2004, avent.) (12)
23:30 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 15) (12)
00:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 2) (AP)
01:30 Omul - paianjen 2
(sua, 2004, avent.) (12)
03:55 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 15) (12)
04:40 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 2) (AP)

Cinemax

06:05 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 12)
07:00 Poveste de vara
(fra., 1996, com. rom.) (12)
08:50 Un pic de suflet
( aus., 1998, com.) (12)
10:15 Om la apa!
(sua, 2008, com.) (15)
12:00 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, dramă) (12)
13:30 Pasararul din Alcatraz
(sua, 1962, drama, a-n) (15)
15:55 America
(sua-can., 2009, dramă) (12)
17:30 Despre barbati si nu numai
(sua-ger., 2008, com. rom.) (12)
19:35 Un pic de suflet
( aus., 1998, com.) (12)
21:00 Cercul
(iran., 2000, drama)
22:35 Petrecerea uratelor
(sua, 1991, dr. romantic.) (12)
00:05 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 12)
00:55 Mandrie si glorie
(sua, 2008, polit.) (15)
03:05 Fotografiile
(irl., 2007, f. de scurt m.) (12)
03:35 Mai ciudat decat paradisul
(sua-RFG, 1984, com., a-n) (15)
05:05 Vineta - Proiectul secret
(ger., 2006, drama) (15)

HBO

06:00 Din nou la 17 ani
(sua, 2009, com.) (12)
07:45 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
09:20 Strania poveste a lui
Benjamin Button
12:05 Tutela
(sua, 2007, drama)
13:35 Chrissa nu se da batuta
sua, 2009, f. de fam.) (12)
15:05 Belea mare in Miami
(sua, 2002, com.) (12)
16:30 Un an cu un caine
(sua, 2009, com.) (12)
17:50 Kit Kittredge:
O fetita americana
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Niciodata nu e prea
tarziu (sua, 2009, com.) (12)
21:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., , episodul 1)
22:00 Ostatici in Pelham
123 (sua-engl., 2009, polit.)
23:45 Adventureland
(sua, 2009, com.) (15)
01:30 Bordelul: Vino la petrecere!
(2008, f. doc.) (18)
02:00 Crimele din Oxford
(spa.-engl.-fra., 2008, polit.)
03:50 Alb orbitor
(can.-braz.-jap., 2008, drama)

National Geographic

06:00 Funeraliile lui Tutankamon
(doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buster
08:00 Alcatraz in lumea ursilor polari
(doc. nat.)
09:00 Marea evadare: Stalag
Luft III
10:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)
11:00 Facocerul
(f. doc.)
12:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Dinka
13:00 La pescuit
(f. s. doc.)
14:00 Marea evadare: Stalag
Luft III
15:00 Plagile Egiptului
(s. doc.)
16:00 Focile din Skeleton
(f. doc.)
17:00 Regele soparlelor
(doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Rapiti in Irak
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Rapitori
21:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Airbus A320
22:00 O lume furtunoasa: Focul cosmic
(f. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Delhi
00:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Airbus A320
01:00 O lume furtunoasa: Focul cosmic
(f. doc.)
02:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Rapitori
03:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Airbus A320
04:00 O lume furtunoasa: Focul cosmic
(f. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

08:00 Tom si Jerry
Aventuri buclucaşe
08:30 Noaptea fugarilor
(sua, 1993, thrill. act.) (AP)
10:15 Teleshopping
recl.
11:00 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 6)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
recl.
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
15:00 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, , episodul 8)
16:00 Un bArbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 4)
16:30 Horea (rom., 1984, drama)
19:00 Serii fara limite:
Iubiri in cheia sol
20:00 Serii fara limite:
Aproape de adevar
21:00 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10
Urmarire la viteza maxima
00:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 8)
01:00 Trupa Fast Food
(sua, 2007, f. doc.) (15)
02:30 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 2)
03:15 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 8)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)