Digi TV Film: Program TV: 21-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:02 Spy game
08:30 The wolfman
10:30 Green zone
12:31 Life
14:32 The last temptation of Christ
17:30 Spy game
20:02 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:01 Green zone
00:01 Spy game
02:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
04:30 Green zone

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 7)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 2) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 6) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 16) (12)
11:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 7)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 2) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 6) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 16) (12)
15:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act.,episodul 17)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 8)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 3) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 7) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 17) (12)
20:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 1)
21:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 9) (AP)
21:30 Cea mai rea saptaman
(sua, 2008, s. com., , episodul 10) (AP)
22:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 6)
22:40 Zoom
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 16) (12)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 3) (AP)
01:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 9) (AP)
01:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 10)
02:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 6)
02:45 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 16) (12)
03:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 3) (AP)

Cinemax

07:00 Candidatul din Manciuria
(sua, 1962, thrill.) (12)
09:05 Cercul
(iran., 2000, drama)
10:35 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
11:05 Despre barbati si nu numai
(sua-ger., 2008, com. rom.) (12)
13:10 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama) (12)
15:10 Cei mai buni regizori de
la Hollywood (sua, 2009, s) (12)
15:35 Tatal Giovannei
(it., 2008, drama) (12)
17:20 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
18:55 Candidatul din Manciuria
(sua, 1962, thrill.) (12)
21:00 RocknRolla
(engl., 2008, actiune) (15)
23:00 In miezul īntunecat al iernii
(engl., 1995, com., a-n) (15)
00:35 Nimic personal
(irl.-hol., 2009, drama)
02:05 Cap de linie
(braz., 2008, polit.) (15)
03:55 Interviu
(sua, 2007, drama) (15)
05:20 Harrison Montgomery
(sua, 2008, drama) (15)

HBO

06:00 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.) (12)
07:35 Belea mare in Miami
(sua, 2002, com.) (12)
09:00 Un an cu un caine
(sua, 2009, com.) (12)
10:20 Kit Kittredge:
O fetita americana
12:00 Cele sase sotii ale lui Henry
Lefay (sua, 2009, com.)
13:35 Clica
(sua, 2008, com.) (12)
15:05 Titanii (sua, 2000, drama)
17:00 Route 30
(sua, 2008, com.)
18:30 Mai multe versiuni ale
mele (sua, 2007, com.) (12)
20:00 Che - Prima parte
(fra.-spa.-sua, 2008, drama) (15)
22:10 Spartacus: Nisip
insangerat
23:05 Spartacus: Nisip
insangerat
00:00 Vineri 13
(sua, 2009, horror)
01:35 Batalia de la Stanca
Rosie (chi., 2008, dr. razb.) (15)
04:00 Vorbeste cu mine
(sua, 2007, dram. Bio.)

National Geographic

06:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Rapitori
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buddy
08:00 Focile din Skeleton
(f. doc.)
09:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Airbus A320
10:00 O lume furtunoasa: Focul cosmic
(f. doc.)
11:00 Regele soparlelor
(f. doc.)
12:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Hamar
13:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Rapitori
14:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Airbus A320
15:00 Mistere biblice: Vechiul Testament
(f. doc.)
16:00 Ultima leoaica
(f. doc.)
17:00 Glutonul
(f. doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Delhi
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cinofobia
20:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Sturionul alb
21:00 Megauzine
(s. doc.)
22:00 Reparatii de top
(s. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Venezuela Blues
00:00 Megauzine
(s. doc.) - Metroul din New York
01:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
02:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Sturionul alb
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Metroul din New York
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cinofobia

ProCinema

08:00 Shaggy si Scooby Doo
fac echipa
08:30 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 6)
09:00 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, , episodul 8)
10:00 Zoom in 10
(Divertisment) (AP)
10:15 Teleshopping
recl.
10:30 Shaggy si Scooby Doo
fac echipa
11:00 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 7)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
recl.
13:00 Teo
reluare
14:15 Celebritate
14:30 Iubiri in cheia sol
(sua, 2006, s. com., , episodul 5)
15:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 4)
16:00 Descopera Romania
(2004) (reluare)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 5)
17:00 Prietenii tai
sua, 1994, s. com., , episodul 13)
17:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 14)
18:00 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, , episodul 9)
19:00 Serii fara limite:
Iubiri in cheia sol
20:00 Serii fara limite:
Aproape de adevar
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 15)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 16)
22:00 Filmul de 10: Dragoste murdară
00:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 9)
01:00 Dragoste murdara
(sua, 2005, com.) (15) (reluare)
02:30 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 3)
03:15 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 9)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)