Digi TV Film: Program TV: 22-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:30 The last temptation of Christ
09:31 Life
11:30 2009
13:32 Green zone
15:32 Spy game
18:00 2009
20:00 The wolfman
22:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
00:00 Life
02:30 The wolfman
04:30 Cirque du Freak - The Vampires Assistant

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 8)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 3) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 7) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 17) (12)
11:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 8)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 3) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 7) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 17) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de ac.,ep 1)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 9)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 4) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 8) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 18) (12)
20:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 2)
21:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 3) (AP)
21:42 Zoom
22:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, , episodul 4) (AP)
23:15 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 17) (12)
00:15 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 4) (AP)
01:15 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 3) (AP)
02:15 Printre oameni
(engl., 2008, s, , episodul 4) (AP)
03:20 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 17) (12)
04:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 4) (AP)

Cinemax

07:00 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
08:30 Prima primavera
(ung., 2008, drama) (12)
10:00 Ale si Maria
(it., 2008, f. de scurt m.) (12)
10:20 Tatal Giovannei
(it., 2008, drama) (12)
12:05 Calatorie in India
(engl.-sua, 1984, drama) (12)
14:45 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
16:25 Sambata noaptea,
duminica dimineata (1960, drama, a-n)
17:55 Vecinii
(sua, 1981, com.) (15)
19:30 Prima primavera
(ung., 2008, drama) (12)
21:00 Luptatorul din New Orleans
(sua, 1975, acţiune) (15)
22:30 Max Manus
(nor.-dan.-ger., 2008, dr. razb.) (15)
00:25 Noaptea din fata ochilor
(ger., 2008, drama) (12)
02:00 Carrington
(engl., 1995, dr. romantic.) (15)
04:00 Firul rupt
(engl., 2007, thrill.) (15)
05:20 Ma cheama Bruce
(sua, 2007, comedie-horror) (15)

HBO

06:00 Clica
(sua, 2008, com.)
07:30 Titanii (sua, 2000, drama)
09:25 Route 30
(sua, 2008, com.) (15)
10:55 Mai multe versiuni ale
mele (sua, 2007, com.) (12)
12:20 Ce este o familie?
(sua, 2010, f. doc.) (12)
13:05 Nopti in Rodanthe
(sua- aus., 2008, dr. romantic.)
14:40 Despre fericire si alte nimicuri
(engl., 2008, com.)
16:40 Busola de aur
(sua, 2007, f. avent.fam.)
18:35 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
20:00 O noapte la muzeu 2
(sua-can., 2009, act. com.)
21:45 Charlie Bartlett
(sua, 2007, com.) (15)
23:20 Intrusii
(sua-can.-ger., 2009, horror) (15)
00:45 In sexcursie
(sua, 2008, com.) (15)
02:30 Pandorum
(sua-ger., 2009, horror)
04:15 O noapte la muzeu 2
(sua-can., 2009, act. com.)

National Geographic

06:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Sturionul alb
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Shadow
08:00 Sobolanul genial
(f. doc.)
09:00 Megauzine
(s. doc.) - Metroul din New York
10:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
11:00 Glutonul
(f. doc.)
12:00 Odisee tribala
(s. doc.)
13:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Sturionul alb
14:00 Megauzine
(s. doc.) - Metroul din New York
15:00 Mistere biblice: Vechiul Testament
(f. doc.)
16:00 Cimpanzei ca noi
(f. doc.)
17:00 Japonia in ruine
(doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Venezuela Blues
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Jake
20:00 La pescuit
(f. s. doc.)
21:00 Mistere: Fantome dupa gratii
(doc.)
22:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Petra
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Mistere: Fantome dupa gratii
(doc.)
01:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Petra
02:00 La pescuit
(f. s. doc.)
03:00 Mistere: Fantome dupa gratii
(doc.)
04:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Petra
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Jake

ProCinema

07:45 Shaggy si Scooby Doo
fac echipa
08:15 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 7)
08:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 5)
09:15 Viata sub bisturiu
(sua, 2007, s. drama, , episodul 9)
10:15 Teleshopping
recl.
10:30 Shaggy si Scooby Doo
fac echipa
11:00 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 8)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
recl.
13:00 Teo
reluare
14:15 Celebritate
14:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 15)
15:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 16)
15:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, , episodul 1) (AP)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 6)
17:00 Tycus, cometa ucigasa
(sua, 1998, actiune) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Iubiri in cheia sol
20:00 Serii fara limite:
Tinerii muschetari
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
21:30 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
22:00 Filmul de 10:
Tinta razbunarii
23:45 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 10)
00:45 Tinta razbunarii
(engl., 2007, thrill.) (15)
02:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., , episodul 7)
02:45 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, , episodul 10) (12)
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:00 Apropo TV (divertisment)