Results 1 to 4 of 4

Thread: Pyetje pr paketn italiane Tivusat

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  22-06-2010
  Posts
  12
  Uploads
  0

  Pyetje pr paketn italiane Tivusat

  Prshndetje t gjithve! Ju lutem, a di kush t m sqaroj nse dekoderat Echolink EL-5060 2CA USB hapin kartn e pakets italiane Tivusat?

 2. #2
  VIP Member
  Join Date
  01-07-2008
  Posts
  371
  Uploads
  3

  Re: Pyetje pr paketn italiane Tivusat

  nuk e di ne qfare menyre e ke fjalen nese e ke fjalen me qelsa qe e hap rai nuk mundesh me hapen tivusat sepse eshte paket ne vete a nese ky resiver e perkrah cardsharing me naj clines pa problem e hap kete paket

 3. #3
  Junior Member
  Join Date
  08-10-2006
  Posts
  15
  Uploads
  0

  Re: Pyetje pr paketn italiane Tivusat

  Nuk hapet as me elesa as me carten orgjinale. si tha trimi606 vetem cardsharing mund ta hapi ne 5060usb.

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  11-04-2010
  Posts
  139
  Uploads
  0

  Re: Pyetje pr paketn italiane Tivusat

  PERSH.
  E kam sqaruar edhe ne nje shkrim tjeter por dikush e ka fshire (nuk e di arsyen) une vete e disponoj karten TIVUSAT BASHKE ME MODULIN (CAMIN) .Kjo karte nuk lexohet nga echolink 5060 dhe as 3020,por pervec marresit te vet dhe ketij cami lexohet shume mire nga modulet diablo dhe dragon,marresit clarke-tech ,m-vizion300hd etj.

Similar Threads

 1. Telekom Austria wirbt mit Gratis-Laptop bei Buchung von Kombi-Paketen
  By Andrushenka in forum Neues aus sterreich
  Replies: 0
  Last Post: 15-03-2010, 13:46:29
 2. tv italiane in streaming
  By marcello90 in forum Italian / Italiano
  Replies: 21
  Last Post: 17-01-2010, 13:32:20
 3. Info Le italiane in Coppa Uefa
  By paolotto in forum Italian / Italiano
  Replies: 0
  Last Post: 26-02-2009, 17:06:24
 4. Le italiane in Coppa UEFA
  By paolotto in forum Italian / Italiano
  Replies: 0
  Last Post: 03-10-2007, 17:34:44

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •