Digi TV Film: Program TV: 23-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:30 Spy game
09:00 Green zone
11:00 2009
13:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
15:01 Green zone
17:00 The last temptation of Christ
20:00 2009
22:00 The wolfman

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 9)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 4) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 8) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 18) (12)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de ac.,ep 1)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 4) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 8) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 18) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de ac.,ep 2)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 10)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 5) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 9) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 19) (12)
20:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 4)
21:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 6)
21:41 Zoom
22:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 1) (12)
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 18) (12)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 5) (AP)
01:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 6)
02:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 1) (12)
02:50 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 18) (12)
03:35 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 5) (AP)

Cinemax

07:00 Sambata noaptea,
duminica dimineata (1960, drama, a-n)
08:25 O saptamana
(can., 2008, avent.) (12)
10:00 Vecinii
(sua, 1981, com.) (15)
11:35 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama) (12)
13:00 Viziunea - Viata lui
Hildegard von Bingen (ger.-fra., 2009, dr)
14:50 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
16:25 Un pic de suflet
( aus., 1998, com.) (12)
17:50 Fara vorbe
(sua, 1994, com. rom.) (12)
19:25 O saptamana
(can., 2008, avent.) (12)
21:00 Ne vedem dimineata
(sua, 1989, com. rom.) (12)
23:00 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 13)
00:15 Sacalul
(sua-engl.-fra., 1997, actiune) (12)
02:15 Alaturi de mine
(engl., 2008, drama) (12)
03:50 Cosmarul de pe Elm Street 4
Stapanul visului (sua, 1988, horror)
05:20 Chattahoochee
(sua, 1990, drama) (15)

HBO

06:00 Nopti in Rodanthe
(sua- aus., 2008, dr. romantic.)
07:35 Despre fericire si alte nimicuri
(engl., 2008, com.) (12)
09:30 Busola de aur
(sua, 2007, f. avent.fam.)
11:20 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
12:40 Star Trek: Generatii
(sua, 1994, S.F.) (12)
14:35 Baiatul in pijama
vargata (engl.-sua, 2008, drama)
16:10 Scooby Doo - Misterul
incepe (sua-can., 2009, com.)
17:30 Transformers:
Razbunarea celor invinsi
20:00 Numarul pe septembrie
(sua, 2009, f. doc.)
21:30 Intamplarea
(ind.-sua, 2008, drama) (15)
23:00 Pineapple Express
(sua, 2008, com.) (12)
00:50 Sex si moarte
(sua, 2007, com. rom.) (15)
02:45 Harold si Kumar
evadeaza din Guantanamo Bay
04:25 Intrebari frecvente
despre calatoria in timp

National Geographic

06:00 La pescuit
(f. s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Troy si Roxy
08:00 Cimpanzei ca noi
(f. doc.)
09:00 Mistere: Fantome dupa gratii
(. doc.)
10:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Petra
11:00 Japonia salbatica
(doc.)
12:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Pokot
13:00 La pescuit
(f. s. doc.)
14:00 Mistere: Fantome dupa gratii
(doc.)
15:00 Real?
(s. doc.) - M�na lui Iisus
16:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
17:00 Gorila
(doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Vieti schimbate
20:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Invadatori
21:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
22:00 Rescue Ink
(f. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
01:00 Rescue Ink
(f. s. doc.)
02:00 La pescuit
(f. s. doc.)
03:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
04:00 Rescue Ink
(f. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

07:30 Shaggy si Scooby Doo
fac echipa
08:00 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 8)
08:30 Tycus, cometa ucigasa
(sua, 1998, actiune) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Shaggy si Scooby Doo
fac echipa
11:00 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 9)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
recl.
13:00 Teo
reluare
14:15 Zoom in 10
(divertisment)
14:30 Celebritate
14:45 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, , episodul 1) (AP)
15:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 6)
16:15 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 21)
16:45 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 22)
17:15 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 7)
17:45 Spiritul sarbatorilor
(sua, 2006, f. doc.) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Iubiri in cheia sol
20:00 Serii fara limite:
Tinerii muschetari
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
21:30 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
22:00 Filmul de 10:
Pitonul (sua, 2000, thrill.)
00:15 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 1) (15)
01:15 Pitonul
(sua, 2000, thrill.)
03:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., , episodul 8)
03:45 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 1)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:00 Apropo TV (divertisment)