Digi TV Film: Program TV: 25-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:30 2009
08:32 The last temptation of Christ
11:30 The wolfman
13:31 2009
15:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
17:30 Spy game
20:01 Green zone
22:01 The wolfman
00:02 The last temptation of Christ
03:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
05:00 Green zone

AXN

06:00 Promo
07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act.,episodul 13)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 33) (AP)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 16)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 17)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., , episodul 4din6)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, , episodul 29)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, , episodul 30)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 33) (AP)
15:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, , episodul 5) (AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 15) (AP)
17:00 Survivor - Gabon
(sua, 2000, actiune-reality, , episodul 1)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 3) (12)
20:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua, 2005, s, , episodul 22) (AP)
21:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 1) (12)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 14)
23:00 Obsesie misterioasa
(sua, 2004, thrill.) (12)
00:55 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 3) (12)
01:40 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 14)
01:55 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 1) (12)

Cinemax

07:00 Viata pentru muzica
(sua, 1995, drama) (15)
09:20 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
11:15 Cei mai buni regizori de
(sula Hollywood (sua, 2009, s) (12)
11:45 Candidatul din Manciuria
(sua, 1962, thrill.) (12)
13:50 America
(sua-can., 2009, drama) (12)
15:25 Luptatorul din New Orleans
(sua, 1975, actiune) (15)
17:00 Insula lui Pascali
(engl.-it., 1988, drama) (12)
18:40 Viata pentru muzica
(sua, 1995, drama) (15)
21:00 Ispasire
(engl.-fra., 2007, dramă) (12)
23:00 Bronson
(engl., 2009, dram. Bio.) (15)
00:30 Turneul
(sua, 2009, drama) (15)
02:10 Carrie
(sua, 1976, thrill.) (18)
03:10 Resident Evil: Decaderea
(jap., 2008, f. doc.) (15)
05:25 Razboiul Stellei
(hol., 2009, drama) (12)

HBO

06:00 Vrei sa te insori cu mine?
(sua, 2009, com. rom.)
07:45 Gravidul
(sua, 1994, com.)
09:35 Lectii de ciocolata
(it., 2007, com.) (12)
11:15 Un tata responsabil
( aus.-engl., 2009, drama)
13:00 Orasul fantomelor
(sua, 2008, com.) (15)
14:40 Regasirea
sua, 2005, drama)
16:30 Angus si sarutul perfect
(sua, 2008, com.) (12)
18:10 Vrei sa te insori cu mine?
(sua, 2009, com. rom.)
20:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com.) (15)
20:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., , episodul 2)
21:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., , episodul 6) (15)
21:30 Va declar sot si... sotie?
(sua, 2007, com.) (12)
23:35 Hitman
(fra.-sua, 2007, acţiune)
00:55 Alb orbitor
(can.-braz.-jap., 2008, drama)
02:55 Veronika se hotaraste sa
moara (sua, 2009, drama) (15)
04:35 High Life
(can., 2009, com.)

National Geographic

06:00 La pescuit
(f. s. doc.)
07:00 Megauzine
( s. doc.)
08:00 Prinsi in fapt
(f. doc.)
09:00 Rescue Ink
(f. doc.)
10:00 Animale feroce
(f. s. doc.)
11:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
12:00 Marine One: Elicopterul lui Obama
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Extinctia
14:00 Leopardul
(sua, 2007, doc. nat.)
16:00 Corabia lui Sinbad
(f. doc.)
17:00 Am vazut moartea!
(s. doc.)
18:00 2012: Profetia Maya
(f. doc.)
19:00 In pantec
(f. doc.)
20:00 Odisee tribala
(s. doc.)
21:00 Promisiunea: In umbra lui Gingis
(f. doc.)
21:30 Promisiunea: Estul
intalneste Vestul
22:00 Scenarii: Suprapopulare
(doc.)
23:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
00:00 Coran
(doc.)
02:00 Promisiunea: In umbra lui Gingis
(f. doc.)
02:30 Promisiunea: Estul
intalneste Vestul
03:00 Scenarii: Suprapopulare
( doc.)
04:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Airbus A320
05:00 Coran
(doc.) - Airbus A320

ProCinema

07:45 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:45 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 1)
09:15 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 10)
09:45 Descopera Romania
2004
10:15 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 8)
10:45 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, , episodul 1) (AP)
11:15 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, , episodul 2) (AP)
11:45 Celebritate
12:00 Entertainment News
(, episodul 47) (AP)
13:00 Locuri in inima
(sua, 1984, drama) (AP) (reluare)
15:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., , episodul 38)
15:45 Huff
(sua, 2004, s, , episodul 11) (AP)
16:45 Ecaterina Teodoroiu
(rom., 1979, dr. razb.)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., , episodul 1)
20:00 Odiseu si Insula Ceturilor
(engl.-can.-rom., 2008, avent.)
22:00 Iubire dupa scenariu
(sua, 1995, com. rom.) (15)
00:00 Se caua un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, , episodul 11)
01:00 Odiseu si Insula Ceturilor
(engl.-can.-rom., 2008, avent.)
02:30 Iubire dupa scenariu
(sua, 1995, com. rom.) (15)
04:00 Se caua un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, , episodul 11)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)