Digi TV Film: Program TV: 27-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:31 The last temptation of Christ
09:30 The wolfman
11:30 Green zone
13:31 2009
15:30 Spy game
18:00 Green zone
20:00 The wolfman
22:01 Life

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 11)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 6) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 10) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 20) (12)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 3)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 6) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 10)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 20) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 4)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 1)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 7) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 11)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 21) (12)
20:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 6)
21:00 Tentatia seductiei
(sua, 1999, thrill.) (15)
22:55 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 20) (12)
23:55 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 7)
00:55 Tentatia seductiei
(sua, 1999, thrill.) (15)
02:45 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 20) (12)
03:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 7)

Cinemax

07:00 Moscova, Belgia
(belg., 2008, com. rom.) (12)
08:45 Oameni si soareci
(sua, 1992, drama) (15)
10:35 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
11:05 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
12:45 Prima primavera
(ung., 2008, drama) (12)
14:25 Tatal Giovannei
(it., 2008, drama) (12)
16:10 Stiu ca stii
(engl., 2008, drama) (12)
17:30 71 de fragmente
dintr-o cronologie a unui incident
19:10 Oameni si soareci
(sua, 1992, drama) (15)
21:00 Spanzurati-i sus si scurt
(sua, 1968, west.) (15)
23:00 Pentru cativa dolari in plus
(it.-spa.-RFG, 1965, west.) (12)
01:10 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 13)
02:20 Harrison Montgomery
(sua, 2008, drama) (15)
03:55 Jocuri stranii
(a., 1997, drama) (12)
05:40 Timp real
(can., 2008, com.) (15)

HBO

06:00 Niciodata nu e prea tarziu
(sua, 2009, com.) (12)
07:30 Bellamy
(fra., 2009, polit.) (15)
09:20 007 - Partea lui de consolare
(sua-engl., 2008, actiune) (12)
11:05 Mariaj de Vegas
(sua, 2008, com. rom.) (12)
12:45 O noapte la muzeu 2
(sua-can., 2009, act. com.) (12)
14:30 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
16:15 Vulcanul
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
18:00 Calatorie spre centrul pamantului
(sua, 2008, avent.)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Dragonball: Evolutia
(sua, 2009, f. fantas.act.) (12)
21:25 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., , episodul 2) (15)
22:00 Van Wilder: Primul an de facultate
(sua, 2009, com.) (15)
23:40 Dezonoare
( aus.-sud afr., 2008, drama) (15)
01:35 Intrusii
(sua-can.-ger., 2009, horror) (15)
03:00 Anaconda 3
(sua-rom., 2008, actiune) (15)
04:30 Fotografii bantuite
(sua, 2008, horror) (15)

National Geographic

06:00 Enigmele Bibliei
(f. s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc)
08:00 Africa: Paradisul Pierdut
(f. doc)
09:00 Bombardarea Germaniei
(f. doc)
10:00 Nazistii: Misterul gemenilor
(f. doc)
11:00 California salbatica
(doc.)
12:00 Siva Pacifica: Voci din Paradis
(f. doc)
13:00 La pescuit
(f. s. doc.)
14:00 Bombardarea Germaniei
(f. doc)
15:00 Calatorii biblice
(f. s. doc.)
16:00 Armata din mlastina
(f. doc)
17:00 Salbatica Rusie
(s. doc)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc)
20:00 La pescuit
(f. s. doc.)
21:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
22:00 O lume furtunoasa
Praful (f. doc)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc)
00:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
01:00 O lume furtunoasa
(f. doc)
02:00 La pescuit
(f. s. doc.)
03:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
04:00 O lume furtunoasa
(f. doc)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc)

ProCinema

07:45 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
(sua, 2006, s. anim., , episodul 5) (re)
08:15 Dragoste cu bucluc
(sua, 1982, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Legiunea de super-eroi
sua, 2006, s. anim., , episodul 2)
11:00 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 11)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., , episodul 2)
15:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, , episodul 2) (AP)
16:30 Un bArbat bun la toate
engl., 1990, s. com., , episodul 9) (AP)
17:00 Maria Si marea
(rom., 1988, f. rom.) (AP) (reluare)
19:00 Serii fara limite
Razboiul de acasa (sua,2005,s,episodul 3)
19:30 Serii fara limite
Razboiul de acasa (sua,2005,s,episodul 4)
20:00 Serii fara limite
Aproape de adevar ( episodul 4)
21:00 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai (episodul 17)
21:30 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai (sua, 1994, s. com., , ep 18
22:00 Filmul de 10: Legaturi riscante
(sua-can.-ger., 1995, thrill.) (15)
23:45 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 2) (15)
00:45 Blankman
(sua, 1994, com.) (12)
02:15 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 4) (12)
03:00 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 2) (15) (reluare)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)