Results 1 to 7 of 7

Thread: Vtech z950

 1. #1
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Vtech z950

  a me ndihmoni me nje sw per kete receiver dhe loader.

 2. #2
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: Vtech z950

  cfare softi ka, cool ,house ,truman ,shiko tek infomation i aparatures....

 3. #3
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Re: Vtech z950

  sw e ka COOL EMU 5119, por me jep nje problem tek menu me punojne te gjitha opsionet por vetem installation nuk punon.

 4. #4
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: Vtech z950

  efend ke ven gabim softin ,e mira ishte te kishe bere nje upload me perpara softin e vet ,kam ve re se ka nje ndryshim shume te vogel softat per aparaturat klon....provo keto
  Attached Files Attached Files

 5. #5
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Re: Vtech z950

  do ti provoj sot.

 6. #6
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Re: Vtech z950

  TAMO, venexi me beri pune shume flm.

 7. #7
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: Vtech z950

  me behet qefi qe e zgjidhe problemin ....

Similar Threads

 1. problem me V-TECH Z950
  By cufo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 12
  Last Post: 12-03-2014, 20:57:19

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •