Digi TV Film: Program TV: 28-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
09:00 The last temptation of Christ
12:00 Life
14:00 Green zone
16:01 The wolfman
18:00 Life
20:00 Its complicated
22:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
00:01 The last temptation of Christ
03:00 Green zone
05:00 Spy game

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 1)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 7) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 11) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 21) (12)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 4)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 7) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 11)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 21) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 5)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 2)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 8) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 12) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 22) (12)
20:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 7)
21:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 11)
21:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 12)
22:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 7)
22:40 Zoom
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 21) (12)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 8)
01:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 11)
01:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 12)
02:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 7)
02:45 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 21) (12)
03:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 8)

Cinemax

07:00 Prima primavera
(ung., 2008, drama) (12)
08:30 Stiu ca stii
(engl., 2008, drama) (12)
09:50 Luptatorul din New Orleans
(sua, 1975, actiune) (15)
11:20 71 de fragmente
dintr-o cronologie a unui incident
13:00 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
14:35 La multi ani!
(sua, 1987, com.) (12)
15:55 Femeia fantastica
(sua, 2009, f. doc.)
17:10 Viata pentru muzica
(sua, 1995, drama) (15)
19:30 Luptatorul din New Orleans
(sua, 1975, actiune) (15)
21:00 Afacerea Thomas Crown
(sua, 1968, polit.) (12)
23:00 Exorcistul
(sua, 1973, horror) (12)
01:00 E petrecerea mea
(sua, 1996, drama) (12)
02:50 Ultima femeie
(fra.-it., 1976, drama) (18)
04:40 Frati de sange
(taiv.-chi.-hongk., 2007, drama)

HBO

06:00 O noapte la muzeu 2
(sua-can., 2009, act. com.) (12)
07:45 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
09:30 Vulcanul
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
11:15 Calatorie spre centrul pamantului
(sua, 2008, avent.)
12:50 Busola de aur
(sua, 2007, f. avent.fam.)
14:45 Star Trek
(sua, 2009, S.F.) (12)
16:50 Din nou la 17 ani
(sua, 2009, com.) (12)
18:30 Ce-o fi o fi...
(sua-fra., 2009, com. rom.) (12)
20:00 Che - Partea a doua
(spa.-fra.-sua, 2008, dram. Bio.)
22:10 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, , episodul 3) (18)
23:05 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, , episodul 4) (18)
23:55 Alien
(engl.-sua, 1979, S.F.) (15)
01:50 Razboiul lui Charlie Wilson
(sua, 2007, com.) (15)
03:30 Janosik: O poveste adevarata
(pol.-slova.-ceh., 2009, drama) (12)

National Geographic

06:00 La pescuit
(f. s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc)
08:00 Animale pe cale de disparitie
(f. doc)
09:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
10:00 O lume furtunoasa
(f. doc)
11:00 Cele sapte secrete ale Africii
(doc.)
12:00 Siva Pacifica: Voci din Paradis
(f. doc)
13:00 La pescuit
(f. s. doc.)
14:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
15:00 Calatorii biblice
(f. s. doc.)
16:00 Caracatite si vulcani
(doc.)
17:00 Regina hiena
(f. doc)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc)
20:00 Pescari cu mainile goale
(doc.)
21:00 Megauzine
(s. doc)
22:00 Reparatii de top
(s. doc)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc)
00:00 Megauzine
(s. doc)
01:00 Reparatii de top
(s. doc)
02:00 Pescari cu mainile goale
(doc.)
03:00 Megauzine
(s. doc)
04:00 Reparatii de top
(s. doc)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc)

ProCinema

08:00 Apropo TV (divertisment)
08:30 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 11)
09:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, , episodul 2) (AP)
10:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 3)
11:00 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 12)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.
13:00 Teo (reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, , episodul 3) (AP)
15:00 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, , episodul 4) (AP) (reluare)
15:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 9)
16:00 Descopera Romania
(2004) (reluare)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 10)
17:00 Prietenii Tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 17)
17:30 Prietenii Tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 18)
18:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, , episodul 3) (AP)
19:00 Serii fara limite
Razboiul de acasa (sua, 2005, s, , ep 5)
19:30 Serii fara limite
Razboiul de acasa (sua, 2005, s, , ep 6)
20:00 Serii fara limite
Aproape de adevar (2005, s. politist, , ep5)
21:00 Prietenii Tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 19
21:30 Prietenii Tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 20) (AP)
22:00 Filmul de 10: Michael
(sua, 1996, com.) (12)
00:15 Blade
sua, 2006, s, , episodul 3) (15)
01:15 Michael
(sua, 1996, com.) (12) (reluare)
03:00 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 5) (12)
03:45 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 3) (15) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare
05:00 Apropo TV (divertisment)