Digi TV Film: Program TV: 29-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:31 The wolfman
09:31 Its complicated
11:30 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
13:31 Green zone
15:30 The wolfman
17:30 Spy game
20:01 Life
22:02 Its complicated
00:01 Green zone
02:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
04:00 Its complicated

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 2)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 8) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 12) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 22) (12)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 5)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 8) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 12) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 22) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 6)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 3)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 9) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 13) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 1) (12)
20:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 8)
21:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 4) (AP)
21:41 Zoom
22:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, , episodul 5) (AP)
23:15 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 22) (12)
00:15 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 9)
01:15 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 4)
02:10 Printre oameni
(engl., 2008, s, , episodul 5)
03:10 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, , episodul 22)
03:55 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 9)

Cinemax

06:20 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
07:00 Cercul
(iran., 2000, drama) (12)
08:30 Fotografiile
(irl., 2007, f. de scurt m.) (12)
09:00 Viata pentru muzica
(sua, 1995, drama) (15)
11:20 Ne vedem dimineata
(sua, 1989, com. rom.) (12)
13:20 Afacerea Thomas Crown
(sua, 1968, polit.) (12)
15:00 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
15:30 O saptamana
(can., 2008, avent.) (12)
17:05 Cercul
(iran., 2000, drama) (12)
18:35 Pasararul din Alcatraz
(sua, 1962, drama, a-n) (15)
21:00 Un pacat de moarte
(sua, 1981, drama) (18)
22:45 Ispasire
(engl.-fra., 2007, drama) (12)
00:40 Motelul groazei 2
(sua, 2009, thrill.) (15)
02:05 Down by Law
(ger.-sua, 1986, drama, a-n) (15)
03:50 Rulotele terorii
(sua, 2008, horror) (15)
05:25 Alaturi de mine
(engl., 2008, drama) (12)

HBO

06:00 Busola de aur
(sua, 2007, f. avent.fam.) (12)
07:55 Star Trek
(sua, 2009, S.F.) (12)
10:00 Din nou la 17 ani
(sua, 2009, com.) (12)
11:40 Ce-o fi o fi...
(sua-fra., 2009, com. rom.) (12)
13:10 Pe platourile de filmare
13:40 Secrete fatale
(sua, 2001, com. de fam.)
15:15 Kit Kittredge: O fetita americana
(sua-can., 2008, drama)
16:55 Orasul fantomelor
(sua, 2008, com.) (15)
18:40 Un an cu un caine
(sua, 2009, com.) (12)
20:00 G.I. Joe: Ascensiunea Cobrei
(sua, 2009, actiune) (15)
21:55 Harold si Kumar
Harold si Kumar evadeaza din Guantanamo Bay
23:35 Otis
(sua, 2008, thrill.) (15)
01:15 Marti
(engl., 2008, thrill.) (15)
02:35 Intamplarea
(ind.-sua, 2008, drama) (15)
04:05 G.I. Joe: Ascensiunea Cobrei
(sua, 2009, actiune) (15)

National Geographic

06:00 Pescari cu mainile goale
(doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc)
08:00 Caracatite si vulcani
(doc.)
09:00 Megauzine
(s. doc)
10:00 Reparatii de top
(s. doc)
11:00 Sharkville
(f. doc)
12:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc)
13:00 Pescari cu mainile goale
(doc.)
14:00 Megauzine
(s. doc)
15:00 Enigmele Bibliei
(f. s. doc.)
16:00 Inginerul castor
(doc.)
17:00 Rechini de Alaska
(doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc)
20:00 La pescuit
(f. s. doc.)
21:00 Mistere: Bigfoot
(f. doc)
22:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc)
00:00 Mistere: Bigfoot
(f. doc)
01:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
02:00 La pescuit
(f. s. doc.)
03:00 Mistere: Bigfoot
(f. doc)
04:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc)

ProCinema

07:45 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 3) (reluare)
08:15 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 12)
08:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 10)
09:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, , episodul 3) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 4)
11:00 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 13)
11:30 Happy Hour
2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Celebritate
14:45 Prietenii Tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 19)
15:15 Prietenii Tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 20) (AP
15:45 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, , episodul 4) (AP)
16:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 11) (AP)
17:15 Imaginum (mex., 2005, f. doc.)
19:00 Serii fara limite
Razboiul de acasa (sua, 2005, s, , ep 7)
19:30 Serii fara limite
Razboiul de acasa (sua, 2005, s, , ep 8)
20:00 Serii fara limite
Tinerii muşchetari (sua, 2005 avent,ep 9)
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut (sua, 1997, s, , episodul 25)
21:30 Comedia in esenta tare:
Poză la minut (sua, 1997, s, , episodul 1)
22:00 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 4) (15)
00:15 Forta invizibila
(sua, 2000, actiune) (15) (reluare)
03:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., , episodul 9
03:45 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 4)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:00 Apropo TV (divertisment)