Digi TV Film: Program TV: 30-09-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:01 The wolfman
08:01 Life
10:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
12:01 Its complicated
14:01 The wolfman
16:01 Green zone
18:01 Life
20:00 The last temptation of Christ
23:02 Spy game

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 3)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 9) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 13)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 1) (12)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 6)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 9) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 13) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 1) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 7)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 4)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 10) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 14) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 2) (12)
20:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 9)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 7)
21:39 Zoom
22:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 2)
22:44 Zoom
23:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 1)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 10)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 7)
02:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 2)
02:50 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 1)
03:35 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 10)

Cinemax

07:00 O saptamana
(can., 2008, avent.) (12)
08:40 Pasararul din Alcatraz
(sua, 1962, drama, a-n) (15)
11:05 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
11:30 Aurul lui Ulee
(sua, 1997, drama) (12)
13:20 Oameni si soareci
(sua, 1992, drama) (15)
15:10 Omul de nisip
(spa., 2007, drama) (15)
16:50 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama) (12)
18:50 Pentru cativa dolari in plus
(it.-spa.-RFG, 1965, west.) (12)
21:00 Gangster american
(sua, 2007, polit.) (12)
23:35 Aurul lui Ulee
(sua, 1997, drama) (12)
01:25 Razboiul Stellei
(hol., 2009, drama) (12)
03:00 Jocul
(sua, 1997, thrill.) (15)
05:05 Viata in camion
(sua, 2008, drama) (15)

HBO

06:00 Secrete fatale
(sua, 2001, com. de fam.)
07:35 Kit Kittredge: O fetita americana
(sua-can., 2008, drama)
09:15 Orasul fantomelor
(sua, 2008, com.) (15)
10:55 Un an cu un caine
(sua, 2009, com.) (12)
12:10 Star Trek II: Mania lui Khan
(sua, 1982, S.F.) (12)
14:00 Mariaj de Vegas
(sua, 2008, com. rom.) (12)
15:40 Monstri contra extraterestri
(sua, 2009, f. doc.)
17:15 Fratii Jonas in concert
(sua, 2009, f. muz.)
18:30 Pantera Roz 2
(sua, 2009, com.) (12)
20:00 Victoria
Documentar, Romania, 2010
20:55 Max Payne
(sua, 2008, actiune) (15)
22:40 Centura rosie
(sua, 2008, actiune) (15)
00:20 Drumul spre pierzanie
(sua, 2002, polit.) (15)
02:15 Motivat sa ucida
(sua, 2009, polit.) (18)
04:05 In sexcursie
(sua, 2008, com.) (15)

National Geographic

06:00 La pescuit
(f. s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc)
08:00 Leoparzii ucigasi
(doc.)
09:00 Mistere: Bigfoot
(f. doc)
10:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
11:00 Rechini de Alaska
(doc.)
12:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc)
13:00 La pescuit
(f. s. doc.)
14:00 Mistere: Bigfoot
(f. doc)
15:00 Enigmele Bibliei
(f. s. doc.)
16:00 Uriasii
(f. s. doc.)
17:00 Viperele
(doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc)
20:00 La pescuit
(f. s. doc.)
21:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
22:00 Salbatica Rusie
(s. doc)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc)
00:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
01:00 Salbatica Rusie
(s. doc)
02:00 La pescuit
(f. s. doc.)
03:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
04:00 Salbatica Rusie
(s. doc)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc)

ProCinema

07:45 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 4) (re)
08:15 Lunaticii dezlantuiti
(sua, 2005, s. anim., , episodul 13)
08:45 Imaginum
(mex., 2005, f. doc.) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 5)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 1)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Celebritate
14:45 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, , episodul 4
15:45 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 25) (AP)
16:15 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 1) (AP) (reluare)
17:15 Giganti si vrajitori
(mex., 2003, f. doc.)
19:00 Serii fara limite
Razboiul de acasa (sua, 2005, s, , episodul 9)
19:30 Serii fara limite
Razboiul de acasa (sua, 2005, s, , ep 10)
20:00 Serii fara limite
Tinerii muschetari (sua, 2005, episodul 10)
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut (sua, 1997, s, , episodul 2)
21:30 Comedia in esenta tare:
Poza la minut (sua, 1997, s, , episodul 2)
22:00 Filmul de 10: Pitonul 2
(sua, 2002, f. de cat.) (15)
00:00 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 5) (15)
01:00 Pitonul 2
sua, 2002, f. de cat.) (15) (reluare)
02:30 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., , episodul 10) (12)
03:15 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 5) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)