Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30

Thread: Next YE-2000PLUS

 1. #1
  Moderator miri-01's Avatar
  Join Date
  07-01-2010
  Posts
  2,754
  Uploads
  20

  Next YE-2000PLUS

  Prsh me ra ne dore nje aparat "Next YE-2000 plus "nuk e di ky aparat perdoret me apo i ka ikur koha ????? munde te me ktheje ndonjeri pergjigje se nuk di ta mbaje apo tja jape perseri ?????

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Next YE-2000PLUS

  Quote Originally Posted by miri-01 View Post
  Prsh me ra ne dore nje aparat "Next YE-2000 plus "nuk e di ky aparat perdoret me apo i ka ikur koha ????? munde te me ktheje ndonjeri pergjigje se nuk di ta mbaje apo tja jape perseri ?????
  po te jete nextwave pyet xhaferin tek tema e nextwave, ai merret me kte model

 3. #3
  Moderator miri-01's Avatar
  Join Date
  07-01-2010
  Posts
  2,754
  Uploads
  20

  Re: Next YE-2000PLUS

  Falemderit Fiku75.

 4. #4
  New Member
  Join Date
  23-01-2011
  Posts
  2
  Uploads
  0

  Re: Next YE-2000PLUS

  a mund te me ndihmoni me sw per next ye 2000 hd

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  03-01-2009
  Location
  Skrapari
  Posts
  179
  Uploads
  30

  Re: Next YE-2000PLUS

  next-ye2000 hdtv

 6. #6
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Next YE-2000PLUS

  Quote Originally Posted by laert View Post
  a mund te me ndihmoni me sw per next ye 2000 hd
  Super HD apo Dobratech???

 7. #7

  Re: Next YE-2000PLUS

  Mirembrema xhaferi!
  Disponoj nje next 2200 (me sakte NHE suc 2200c ) me nje vend karte dhe dy moduli.Ky eshte marre kohe me pare ne italy.
  Eshte me penta 9.
  Nese mundesh dua ti bej nje program qe te perdor vendin e kartes dhe te hap emulatorin.
  Bej nje perpjekje per nje te tille bashke me loaderin.
  Do te te jem mirenjohes.

 8. #8
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Thumbs up Re: Next YE-2000PLUS

  Quote Originally Posted by DIABLO3 View Post
  Mirembrema xhaferi!
  Disponoj nje next 2200 (me sakte NHE suc 2200c ) me nje vend karte dhe dy moduli.Ky eshte marre kohe me pare ne italy.
  Eshte me penta 9.
  Nese mundesh dua ti bej nje program qe te perdor vendin e kartes dhe te hap emulatorin.
  Bej nje perpjekje per nje te tille bashke me loaderin.
  Do te te jem mirenjohes.
  merre kete soft dhe provoje dhe me thuaj nese te kreu pune

 9. #9

  Re: Next YE-2000PLUS

  Pershendetje ylvi.
  Softin e mora dhe e provova,por problemi qendron se aparati nuk lidhet me loaderin (waiting connection)
  Nuk e di nese eshte ky loaderi apo duhet nje tjeter per ti dhene nje shpjegim ketij problemi.
  Nese ke akoma durim dergo nje loader (edhe proceduren e veprimit) dhe fundja ky eshte shanci.
  Une te falenderoj dhe pune te mbare.

 10. #10
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Next YE-2000PLUS

  Ndiqe kete procedure mbase te ben pune....
  Attached Images Attached Images

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •