Digi TV Film: Program TV: 02-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:02 Its complicated
09:00 The last temptation of Christ
12:00 Green zone
14:01 Its complicated
16:00 Life
18:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:00 Spy game
22:30 The wolfman
00:31 Life
02:30 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
04:30 Its complicated

AXN

06:00 Promo
07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de acţ., , episodul 15)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 35) (AP)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 20) (AP)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 1) (AP)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., , episodul 6/6)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, , episodul 33)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, , episodul 34)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 35) (AP)
15:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, , episodul 7) (AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 17) (AP)
17:00 Survivor - Gabon
(sua, 2000, actiune-reality, , episodul 3)
18:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 5)
19:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 1) (AP)
20:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 4)
21:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 2) (AP)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 15)
23:00 Ispita
(sua, 2004, dr. romantic.) (12)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 5)
02:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 2) (AP)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 15)

Cinemax

07:00 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama) (12)
08:55 Joe si Max
(sua-ger., 2002, drama) (12)
10:50 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
11:20 Stanley si Iris
(sua, 1990, dr. romantic.) (12)
13:05 In Gaza
(ger.-it.-isr., 2007, drama) (15)
14:55 Marea evadare
(sua, 1963, avent.) (12)
17:45 Un pic de suflet
( aus., 1998, com.) (12)
19:10 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama) (12)
21:00 Dragoste si neincredere
(sua-engl.- aus., 2009, drama) (12)
22:40 Reykjavik - Rotterdam
(isl., 2008, thrill.) (15)
00:05 Regatul
(sua, 2007, drama) (15)
01:55 Oribilul caz al lui Albert Fish
(sua, 2007, polit.) (15)
03:30 Ecouri
(spa., 2006, drama) (18)
05:05 Mireasa hotomana
(can.-engl., 2007, drama) (AP)

HBO

06:00 Taci si sapa
(sua, 2003, f. avent.fam.) (AP)
07:55 Einstein si Eddington
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
09:30 Australia
(sua- aus., 2008, f. rom. avent.) (12)
12:15 Mr. Bean in vacanta
(engl., 2007, com.) (12)
13:45 Pacostea
(fra., 2008, com.) (12)
15:15 Fratele lui Mos Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
17:10 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
18:55 Epoca de gheata 3
Aparitia Dinozaurilor
20:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., , episodul 3)
21:00 U2 in concert la Rose Bowl
22:05 Asii din maneca
(engl.-fra.-sua, 2007, act. com.)
23:55 Liniste mortala
(sua-fra., 2007, horror) (15)
01:25 Dosarele X: Vreau sa cred
(sua-can., 2008, S.F.) (15)
03:10 Povesti de Halloween
(can.-sua, 2008, comedie-horror)
04:30 Captivitate
(sua-rus., 2007, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Planeta carnivorelor
(s. doc)
07:00 Megauzine
(s. doc)
08:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.)
09:00 Salbatica Rusie
(s. doc)
10:00 Megauzine
(s. doc)
11:00 Reparatii de top
(s. doc)
12:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
14:00 Oamenii-rechin
(s. doc)
15:00 Oamenii-rechin
(s. doc)
16:00 Incredibila masinarie umana
(doc.)
17:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc)
18:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc)
19:00 11 septembrie. Marturii
(f. doc)
20:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
21:00 Promisiunea: Eroii
(f. doc)
21:30 Promisiunea: Beijing si mai departe
(f. doc)
22:00 Scenarii: Daca ar sta Pamantul...
(f. doc)
23:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
00:00 Interpol
(s. doc)
01:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.)
02:00 Promisiunea: Eroii
(f. doc)
02:30 Promisiunea: Beijing si mai departe
(f. doc)
03:00 Scenarii: Daca ar sta Pamantul...
(f. doc)
04:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
05:00 Interpol
(s. doc)

ProCinema

07:15 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
08:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
09:15 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 6
09:45 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 2)
10:15 Descopera Romania
10:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 13)
11:15 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, , episodul 11)
11:45 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, , episodul 12) (AP)
12:15 Celebritate
12:30 Entertainment News
(, episodul 48) (AP)
13:30 Craciunul unui vagabond
(sua, 1987) (AP) (reluare)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., , episodul 39)
16:00 Huff
(sua, 2004, s, , episodul 13) (AP)
17:00 Haiducii
(rom., 1966, avent., a-n) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de acţ., , episodul 3) (AP
20:00 Bonneville
sua, 2006, com.) (AP)
22:00 Emisiune
CineTePrinde - Film artistic: Terminalul
00:45 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 1) (15)
01:15 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 2) (15)
01:45 Emisiune
CineTePrinde - Film artistic: Terminalul
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)