Digi TV Film: Program TV: 04-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:31 Green zone
09:30 The wolfman
11:31 Spy game
14:00 Green zone
16:00 Life
18:01 The wolfman
20:02 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:00 Its complicated

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 5)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 11) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 15) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 3)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 8)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 11) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 15) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 3)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 9)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 6)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 12) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 16)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 4) (12)
20:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 11)
21:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 1)
22:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 2) (AP)
23:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 3)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 12)
01:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 1)
02:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 2)
02:55 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 3)
03:40 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 12) (AP)

Cinemax

07:00 Jesus Christ Superstar
(sua, 1973, f. muz.) (12)
08:45 Un pod prea indepartat
(sua-engl., 1977, actiune) (15)
11:35 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
11:55 Pasararul din Alcatraz
(sua, 1962, drama, a-n) (15)
14:20 Pasarea nu poate sa zboare
(hol.-sud afr.-irl., 2007, drama) (12)
15:40 Marchiza von O
(RFG-fra., 1976, drama) (12)
17:20 Omul care voia să fie rege
(sua-engl., 1975, avent.) (12)
19:25 Clubul Paradis
(sua, 1986, com.) (12)
21:00 Meteoritul
(sua, 1979, f. de cat.) (15)
22:45 Psycho
(sua, 1960, thrill., a-n) (15)
00:35 Gladiatorul
(sua-engl., 2000, f. ist. avent.) (12)
03:05 Nimic personal
(fra., 2009, drama) (12)
04:35 Pistolarii
(dan., 2007, acţ. com.) (15)

HBO

06:00 Ultimul drum al
soldatului Chance
07:15 Filme si vedete
07:45 O duminica de pomina
(sua, 2008, polit.) (12)
09:20 Numere fatale
( aus., 2009, actiune) (12)
11:20 Proiectul Alzheimer
(sua, 2009, s. doc., , episodul 1)
12:45 Ma dau in vant dupa
cumparaturi (sua, 2009, com. rom.)
14:30 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
16:10 Bolt
(sua, 2008, f. doc.)
17:45 Hannah Montana:
Filmul (sua, 2009, com.)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Edward Maini-
de-Foarfece
21:45 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., , ep 3)
22:15 Watchmen
(engl.-sua-can., 2009, actiune)
00:55 Fratele disparut
(sua, 2009, drama) (15)
02:40 Strazi intunecate
(sua, 2008, drama) (15)
04:05 Oglinzi malefice
(sua, 2007, horror) (18)

National Geographic

06:00 Arma secreta a lui Hitler
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Mateo
08:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Regele-urs
09:00 Comertul cu tigri
(f. doc.)
10:00 Culise
(s. doc.) - Traficul de organe
11:00 Ultima leoaica
(f. doc.)
12:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.)
13:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Ursul polar
14:00 Comertul cu tigri
(f. doc.)
15:00 Generali in razboi
(f. doc.)
16:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
17:00 Dusmani intimi
(doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
21:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
22:00 Stiinta luptei: Soldatul perfect
(f. doc.)
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
01:00 Stiinta luptei: Soldatul perfect
(f. doc.)
02:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
03:00 Dezastre in aer
(f.s. doc.)
04:00 Stiinta luptei: Soldatul perfect
(f. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

06:00 Apropo TV
(divertisment)
08:00 Tom şi Jerry -
Aventuri buclucase
08:30 Pretul celebritatii
(reluare) Episodul 7
09:00 Zoom in 10
(divertisment)
09:15 Monk
(sua, 2002, s. politist, , ep1) (reluare)
10:15 Teleshopping
recl.
10:30 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 7)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 3)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
recl.
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act. ep4) (reluare)
15:30 Vecinul de alaturi
(fra., 2007, com. rom.) (AP)
17:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, , episodul 5) (AP)
18:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 1) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Razboiul de acasa
19:30 Serii fara limite:
Razboiul de acasa
20:00 Serii fara limite:
Razboiul de acasa
21:00 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10: Tata si fiu
(sua, 1992, thrill.) (15)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 1) (15)
00:30 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 6) (15)
01:30 Forta invizibila
(sua, 2000, actiune) (15)
03:15 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , ep 6)(reluare)
04:00 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 6) (15) (reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:15 Apropo TV
(divertisment)