Digi TV Film: Program TV: 05-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:00 The last temptation of Christ
09:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
11:00 The wolfman
13:00 Green zone
15:01 The last temptation of Christ
18:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:00 Spy game
22:32 Life
00:31 The wolfman
02:30 Green zone
04:30 Spy game

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 6)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 12) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 16) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 4) (12)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 9)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 12) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 16)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 4) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 10)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 7)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 13) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 17) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 5) (12)
20:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 12)
21:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 13) (AP)
21:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 14) (AP)
22:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 8) (AP)
22:55 Zoom
23:15 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 4)
00:20 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 13) (AP)
01:20 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 13)
02:20 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 8)
03:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 14)
04:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 14) (AP)
04:25 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 4)
05:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 13)

Cinemax

06:10 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 1)
07:00 Marchiza von O
(RFG-fra., 1976, drama) (12)
08:40 Meteoritul
(sua, 1979, f. de cat.) (15)
10:25 Omul care voia sa fie rege
(sua-engl., 1975, avent.) (12)
12:30 Majoretele: Totul pentru victorie!
(sua, 2007, com.) (12)
14:00 Rusinea
(spa., 2009, drama) (12)
15:40 Marele jaf al trenului
(engl., 1979, avent.) (12)
17:30 O saptamana
(can., 2008, avent.) (12)
19:05 Ne vedem dimineata
(sua, 1989, com. rom.) (12)
21:00 8 Mile
(sua-ger., 2002, drama) (15)
22:50 Tinutul Humboldt
(sua, 2008, com.) (15)
00:30 Arta razboiului: Tradarea
(can., 2008, actiune) (15)
02:15 Creatura
(sua, 1982, avent. SF) (18)
04:05 Ofensa
(engl.-sua, 1972, polit.) (15)

HBO

06:00 Ma dau in vant dupa
cumparaturi
07:40 Ce este o familie?
(sua, 2010, f. doc.)
08:25 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.)
10:05 Bolt
(sua, 2008, f. doc.)
11:40 Hannah Montana:
Filmul (sua, 2009, com.)
13:20 Eu si Marley
(sua, 2008, com.)
15:15 Cercul literar
Jane Austen
17:00 G-Force: Salvatorii
planetei 3D
18:30 Playlist pentru Nick si
Norah (sua, 2008, com.)
20:00 Revolutionary Road
(sua-engl., 2008, dr. romantic.)
22:00 Spartacus: Nisip
insangerat
23:00 Spartacus: Nisip
insangerat
00:00 Infanteria stelara
(sua, 1997, f. SF de act.)
02:10 Alien vs. Predator -
Requiem (sua, 2007, actiune)
03:50 Lumea de dincolo:
Revolta Lycanilor (sua, 2009, actiune) (15)
05:20 Cand mi-am dat seama
(2008, f. doc.) (12)

National Geographic

06:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
09:00 Dezastre in aer
(f.s. doc.)
10:00 Stiinta luptei: Soldatul perfect
(f. doc.)
11:00 Dusmani intimi
(doc.)
12:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.)
13:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
14:00 Dezastre in aer
(f.s. doc.)
15:00 Generali in razboi
(f. doc.)
16:00 Prinsi in fapt II
(f. doc.)
17:00 Prinsi in fapt
(f. doc.)
18:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
21:00 Masini britanice: Anii 1910
(f. s. doc.)
22:00 Reparatii de top
(s. doc.)
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Masini britanice: Anii 1910
(f. s. doc.)
01:00 Reparatii de top
(s. doc.)
02:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
03:00 Masini britanice: Anii 1910
(f. s. doc.)
04:00 Reparatii de top
(s. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

08:00 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 7) (reluare)
08:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , ep3) (reluare)
09:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, , episodul 5) (AP) (reluare)
10:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:15 Teleshopping
recl.
10:30 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 8)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 4)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
recl.
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 1) (AP)
15:00 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, , episodul 13) (AP) (reluare)
15:30 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, , episodul 14) (AP) (reluare)
16:00 Descopera Romania
(2004) (reluare)
16:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , ep21)(reluare)
17:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , ep22)(reluare)
17:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, , episodul 6) (AP)
18:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 2) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Razboiul de acasa
19:30 Serii fara limite:
Razboiul de acasa
20:00 Serii fara limite:
Aproape de adevar
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 23) (AP)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 24) (AP)
22:00 Filmul de 10: Regele
bowlingului
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 2) (15)
00:30 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 7) (15)
01:30 Regele bowlingului
(engl., 2003, drama) (15) (reluare)
03:00 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , ep 7)(reluare)
03:45 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 7) (15) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV
(divertisment)