Results 1 to 3 of 3

Thread: SuperSport kosova

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  SuperSport kosova

  kush di si ti futim keta kanale ne DM 500se i jam munduar me pid por nuk kam aritur ti fut

 2. #2
  Senior Member vlonjati2008's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Posts
  244
  Uploads
  0

  Re: SuperSport kosova

  Mos u mundo kot,tani keto kanale nuk mund ti shikoj asnje.Ndoshta ngaqe kane qene kanale test,prandaj edhe ishin te free,dhe po ta vesh re edhe ne reklamat e supersport dhe ipko nga momenti kur keto kanale u bllokuan ath filluan edhe ata te DGA te transmetonin reklamat per Supersport Kosova.

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  338
  Uploads
  1

  Re: SuperSport kosova

  Quote Originally Posted by vlonjati2008 View Post
  Mos u mundo kot,tani keto kanale nuk mund ti shikoj asnje.Ndoshta ngaqe kane qene kanale test,prandaj edhe ishin te free,dhe po ta vesh re edhe ne reklamat e supersport dhe ipko nga momenti kur keto kanale u bllokuan ath filluan edhe ata te DGA te transmetonin reklamat per Supersport Kosova.
  po ke shume te drejte se po te ishin futur ato skishin pse te mos hynin vetem me nje kerkim te thjeshte

Similar Threads

 1. Supersport 6.7.8
  By olsi101 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 17-09-2010, 14:16:51
 2. Digitalb and supersport
  By bekiboy in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 1
  Last Post: 05-07-2009, 17:47:18
 3. New Digitalb and supersport
  By bekiboy in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 14-06-2009, 15:33:20
 4. Digitalb & supersport
  By bekiboy in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 12-06-2009, 14:22:30
 5. digitalb (supersport)
  By khnifdubled1 in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 23-02-2009, 02:59:29

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •