Digi TV Film: Program TV: 07-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:00 Life
08:01 Its complicated
10:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
12:01 The wolfman
14:00 Green zone
16:01 Life
18:01 Its complicated
20:01 The last temptation of Christ
23:00 Spy game

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 8)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 1) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 18) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 6) (12)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 11)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 1) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 18) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 6) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 9)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 2) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 19) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 7) (12)
20:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 14)
21:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 8)
21:55 Zoom
22:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 3) (AP)
23:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 6)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 15) (AP)
01:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 8)
02:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 3) (AP)
02:55 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 6)
03:40 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 15)
04:25 Promo

Cinemax

06:05 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 3)
07:00 Cercul
(iran., 2000, drama) (12)
08:30 Signorina Effe
(it., 2007, drama) (12)
10:05 Sotia anarhistului
(ger.-spa.-fra., 2008, )
12:05 Malacara si misterul
Malacara si misterul bastonului din stejar
12:25 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama) (12)
13:55 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
15:30 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
17:35 Cercul
(iran., 2000, drama) (12)
19:05 Tobosarul
(hongk.-taiv.-ger., 2007, drama) (12)
21:00 Ispasire
(engl.-fra., 2007, drama) (12)
23:00 Johnny Mad Dog
(fra., 2008, drama) (15)
00:35 Interviu
(sua, 2007, drama) (15)
01:55 Victimele trecutului
(sua, 2008, drama) (15)
03:35 Tobosarul
(hongk.-taiv.-ger., 2007, drama)
05:30 Razboiul Stellei
(hol., 2009, drama) (12)

HBO

06:00 21 (sua, 2008, drama)
08:00 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.)
09:30 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.) (12)
11:20 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.)
13:10 Star Trek IV: Nemesis
(sua, 2002, S.F.) (12)
15:05 CJ7
(hongk., 2008, com.)
16:30 Edward Maini-
de-Foarfece
18:15 Din nou la 17 ani
(sua, 2009, com.) (12)
20:00 Tyson
(sua, 2008, f. doc.) (15)
21:30 Marul discordiei
(sua, 2008, thrill.) (15)
23:20 Povesti de Halloween
(can.-sua, 2008, comedie-horror)
00:45 Alien: Renasterea
(sua, 1997, f. SF de act.) (18)
02:35 Liniste mortala
(sua-fra., 2007, horror) (15)
04:05 Dezonoare
( aus.-sud afr., 2008, drama) (15)

National Geographic

06:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Regina hiena
(f. doc.)
09:00 Real?
(s. doc.)
10:00 Megastructuri antice
(f.s. doc.)
11:00 Banditii din Selous
(doc.)
12:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.)
13:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
14:00 Real?
(s. doc.)
15:00 Generali in razboi
(f. doc.)
16:00 Uriasii
(f.s. doc.)
17:00 Pradători in pericol
18:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 Predator CSI
(f.s. doc.)
21:00 Prinsi in fapt
(f.s. doc.)
22:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Prinsi in fapt
(f. doc.)
01:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
02:00 Predator CSI
(f.s. doc.)
03:00 Prinsi in fapt
(f.s. doc.)
04:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

07:45 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 9) (reluare)
08:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , ep 5) (reluare)
08:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 3) (AP)
09:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, , episodul 7) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
recl.
10:30 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 10)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 6)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
recl.
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Celebritate
14:30 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, , ep17) (AP) (reluare)
15:00 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, , episodul 18) (AP) (reluare)
15:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 4) (AP) (reluare)
16:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 5) (AP) (reluare)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , ep4)(reluare)
17:00 Ce-ar fi daca...?
(fra., 2008, com.) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Razboiul de acasa
19:30 Serii fara limite:
Razboiul de acasa
20:00 Serii fara limite:
Tinerii muschetari
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
21:30 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
22:00 Filmul de 10: Puterea mintii
(sua, 2000, actiune) (15)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 4) (15)
00:30 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 9) (15)
01:30 Puterea mintii
(sua, 2000, actiune) (15) (reluare)
03:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., , ep12)(reluare)
03:45 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 9) (15) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV
(divertisment)