Digi TV Film: Program TV: 08-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:31 Green zone
09:30 Spy game
12:00 Its complicated
14:00 Life
16:00 Green zone
18:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:00 The wolfman
22:00 The last temptation of Christ
01:00 The invention of lying
03:02 The wolfman
05:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 9)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 2) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 19) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 7) (12)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 2) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 19) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 7) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 13)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 10)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 3) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 20) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 8) (12)
20:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 15)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 12) (12)
22:00 Zoom
23:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 7)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 16) (AP)
01:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 12)
02:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 13)
02:55 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 7)
03:35 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 16)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
09:05 Omul de nisip
(spa., 2007, drama) (15)
10:45 In Gaza
(ger.-it.-isr., 2007, drama) (15)
12:35 Pasarea nu poate sa zboare
(hol.-sud afr.-irl., 2007, drama) (12)
13:55 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
14:20 Candidatul
(dan., 2008, thrill.) (15)
15:55 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama) (12)
17:45 Reinette si Mirabelle
Reinette si Mirabelle au patru aventuri
19:20 Omul de nisip
(spa., 2007, drama) (15)
21:00 Procesul de la Nurnberg
(sua, 1961, dr. ist., a-n) (AP)
00:00 Hotii de motoare
(spa., 2008, f. de scurt m.) (AP)
00:25 Furia ursului
(sua, 2010, horror) (15)
01:45 Incredere tradata
(sua, 1990, com.) (12)
03:30 Sfarsitul jocului
(engl., 2009, drama) (15)
05:20 Mizerie si intelepciune
(engl., 2008, com.)

HBO

06:00 Star Trek IV: Nemesis
(sua, 2002, S.F.) (12)
07:55 CJ7
(hongk., 2008, com.)
09:25 Edward Maini-
de-Foarfece
11:10 Din nou la 17 ani
(sua, 2009, com.)
12:50 Yes Man
(sua, 2008, com.) (12)
14:35 Secretul celor doua Lotte
(ger., 2007, f. doc.)
16:00 Rachel se marita
(sua, 2008, dr. romantic.)
17:55 Bolt
19:30 Filme si vedete
20:00 Un ghem de minciuni
(sua, 2008, drama) (15)
22:10 True Blood
(sua, 2008, s, , episodul 1)
23:10 True Blood
(sua, 2008, s, , episodul 2)
00:10 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., , episodul 6)
00:45 Alien vs. Predator -
Requiem (sua, 2007, actiune)
02:25 Curierul 3
(fra., 2008, acţiune) (12)
04:10 Dealurile mortii
(sua, 2009, horror)
05:30 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Predator CSI
(f.s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Uriasii
(f.s. doc.)
09:00 Prinsi in fapt
(s. doc.)
10:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
11:00 Pradători in pericol
12:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.)
13:00 Predator CSI
(f.s. doc.)
14:00 Prinsi in fapt
(f.s. doc.)
15:00 Generali in razboi
(f. doc.)
16:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
17:00 Pinguinii in zona mortii
(doc.)
18:00 Universul stiut
(sua, 2009, s. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 Predator CSI
(f. doc.)
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
02:00 Predator CSI
(f.s. doc.)
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

07:30 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , ep10) (reluare)
08:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , ep6) (reluare)
08:30 Ce-ar fi daca...?
(fra., 2008, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
recl.
10:30 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 11)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 7)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
recl.
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Celebritate
15:00 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, , ep20) (AP) (reluare)
15:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 6) (AP) (reluare)
16:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 7) (AP) (reluare)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 5) (AP)
17:00 Focus
(can.-rom.-engl., 2004, f. de cat.) (AP)
19:00 Serii fara limite:
Razboiul de acasa
19:30 Serii fara limite:
Razboiul de acasa
20:00 Lupul albastru:
Povestea lui Genghis-Han
23:00 Filmul de 10: Ireversibil
(fra., 2002, thrill.) (15)
01:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de acţ., , ep9) (15)
02:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , ep 5) (reluare)
02:30 Lupul albastru:
Povestea lui Genghis-Han
04:45 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., , ep9)(reluare)
05:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)