Digi TV Film: Program TV: 09-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:01 Its complicated
09:00 The last temptation of Christ
12:00 The wolfman
14:00 Green zone
16:00 The invention of lying
18:00 Its complicated
20:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:01 Life
00:01 Green zone
02:00 The wolfman
04:00 Life

AXN

07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., , episodul 17)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 37) (AP)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 4) (AP)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 5) (AP)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., , episodul 2) (12)
12:05 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, , episodul 37)
13:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, , ep 1)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 37) (AP)
15:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, , episodul 9) (AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 19) (AP)
17:00 Survivor - Gabon
(sua, 2000, actiune-reality, , episodul 5)
18:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 7) (12)
19:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 3) (AP)
20:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 6)
21:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 3) (AP)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 16)
23:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 1)
00:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 2) (AP)
01:40 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 7) (12)
02:40 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 3) (AP)
03:35 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 16)
04:20 Promo

Cinemax

07:00 Meteoritul
(sua, 1979, f. de cat.) (15)
08:50 Sfarsitul jocului
(engl., 2009, drama) (15)
10:40 Mai presus decat gloria
(sua, 1980, dr. razb.) (12)
12:30 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
13:00 Marchiza von O
(RFG-fra., 1976, drama) (12)
14:40 Arlen Faber
(sua, 2009, com. rom.) (12)
16:15 O saptamana
(can., 2008, avent.) (12)
17:50 Meteoritul
(sua, 1979, f. de cat.) (15)
19:35 Katalin Varga
(rom.-engl., 2009, drama) (12)
21:00 Fii pe faza si raporteaza
(sua, 2009, com.) (12)
22:25 Noaptea dintre bine si rau
(sua, 1996, polit.) (15)
00:55 Noaptea din fata ochilor
(ger., 2008, drama) (12)
02:30 Ramai cum esti
(it.-spa., 1978, drama) (15)
04:15 Henry Fool
(sua, 1997, drama) (15)

HBO

06:00 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
07:40 Epoca de gheata
(sua, 2002, f. doc.)
09:00 Dr. Dolittle 4
(sua-can., 2008, com.) (12)
10:25 Boxerul
(sua, 2007, com.) (AP)
11:55 Notting Hill
(engl.-sua, 1999, com. rom.)
13:55 Casnicia
(sua, 2007, dr. romantic.)
15:25 Hotel pentru catei
(sua, 2009, com.)
17:05 Indoiala
(sua, 2008, drama)
18:50 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
20:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., , episodul 4)
21:00 Marele Buck Howard
(sua, 2008, com.) (12)
22:30 Lumea de dincolo:
Revolta Lycanilor (sua, 2009, actiune) (15)
00:05 Victoria (rom., 2010, f. doc.)
01:00 Oglinzi malefice
(sua, 2007, horror) (18)
02:50 Teroare in paradis
(can.-sua, 2007, thrill.)
04:30 Carantina
(sua, 2008, horror) (18)

National Geographic

06:00 Predator CSI
(f.s. doc.)
07:00 Masini britanice: Anii 1910
08:00 Prinsi in fapt
(f.s. doc.)
09:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
10:00 Megauzine
(s. doc.)
11:00 Reparatii de top
(s. doc.)
12:00 Dezastre in aer
(f.s. doc.)
13:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.)
14:00 Oameni ca noi
(s. doc.)
15:00 Oameni ca noi
(s. doc.)
16:00 Stiinta luptei: Soldatul perfect
(f. doc.)
17:00 Maestrii luptei: Silat
(f. doc.)
18:00 Comando
(f. doc.)
19:00 Comertul cu tigri
(f. doc.)
20:00 Megastructuri antice
(f.s. doc.)
21:00 Sa nu-i spui mamei:
Johannesburg
21:30 Sa nu-i spui mamei:
Lagos
22:00 Scenarii: Tradati de Soare
(doc.)
23:00 Dezastre in aer
(f.s. doc.)
00:00 Interpol
(s. doc.)
01:00 Megastructuri antice
(f.s. doc.)
02:00 Sa nu-i spui mamei:
Johannesburg
02:30 Sa nu-i spui mamei:
Lagos
03:00 Scenarii: Tradati de Soare
(doc.)
04:00 Dezastre in aer
(f.s. doc.)
05:00 Interpol
(s. doc.)

ProCinema

07:15 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
08:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
09:15 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , epi11) (reluare)
09:45 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , epi7)(reluare)
10:15 Descopera Romania
(2004)
10:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 5) (AP)
11:15 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, , episodul 21) (AP)
11:45 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, , episodul 22) (AP)
12:15 Celebritate
12:30 Entertainment News
(, episodul 49) (AP)
13:30 Focul
(can.-rom.-engl. 2004,f.de cat.)(reluare)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., , episodul 40)
16:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 2) (AP)
17:00 Razbunarea haiducilor
(rom., 1968, avent.) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act.,ep 5) (AP)
20:00 Autostrada destinelor
(can., 2006, actiune) (AP)
22:00 Emisiune: CineTePrinde
Film artistic: Terminalul
01:00 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 3) (15)
01:30 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 4) (15)
02:00 Emisiune: CineTePrinde
Film artistic: Terminalul
04:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)