Digi TV Film: Program TV: 11-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:00 Green zone
08:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
10:00 The wolfman
12:00 Its complicated
14:01 Green zone
16:02 The invention of lying
18:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
20:00 The wolfman
22:01 The invention of lying

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 10)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 3) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 20) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 8) (12)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act,ep 13)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 3) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 20) (AP)
14:00 targate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 8)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act,ep 14)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 11)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 4) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 21)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 9) (12)
20:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 16)
21:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 3)
22:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 4)
23:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 8)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 17)
01:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 3)
02:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 4)
02:55 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 8)
03:45 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 17)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Maria Stuart
(engl., 1972, drama) (12)
09:05 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
10:40 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
11:05 Ne vedem dimineata
(sua, 1989, com. rom.) (12)
13:05 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
13:30 Omul de nisip
(spa., 2007, drama) (15)
15:10 Viata pentru muzica
(sua, 1995, drama) (15)
17:30 Sotia anarhistului
(ger.-spa.-fra., 2008, dr. ist., col., a-n)
19:30 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama) (12)
21:00 Cautand-o pe Susan
(sua, 1985, com. rom.) (15)
22:45 M. Butterfly
(sua, 1993, dr. romantic.) (15)
00:25 Persoana disparuta
(sua, 2009, drama) (12)
02:05 Diavolii
(engl., 1971, drama) (18)
03:55 Linkeroever
(belg., 2008, thrill.) (15)
05:35 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 4) (18)

HBO

06:00 Madagascar 2
(sua, 2008, f. doc.)
07:30 O alta Cenusareasa moderna
(sua-can., 2008, com.)
09:00 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
10:30 Ziua in care s-a oprit Pamantul
(sua, 2008, S.F.) (12)
12:15 Taci si sapa
(sua, 2003, f. avent.fam.) (AP)
14:10 Monstri contra extraterestri
(sua, 2009, f. doc.)
15:45 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.) (12)
17:35 Fratele lui Mos Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 O femeie face cariera
(sua, 1988, com.) (12)
21:55 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., , episodul 4)
22:25 Chiria
(sua, 2008, drama) (15)
00:45 Asii din maneca
(engl.-fra.-sua, 2007, act. com.)
02:35 Dosarele X: Vreau sa cred
(sua-can., 2008, S.F.) (15)
04:25 Doi baieti si multe fete
(sua, 2009, com.) (12)

National Geographic

06:00 Printul piratilor
(f. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Apollo
08:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
09:00 Impact
(f. doc.)
10:00 Sfarsitul Universului
(f. doc.)
11:00 Pinguinii in zona mortii
(doc.)
12:00 Mistere: OZN
(doc.)
13:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Balene sub atac
14:00 Impact
(f. doc.)
15:00 Arme
Masini de lupta
16:00 Leopardul
(sua, 2007, doc. nat.)
18:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Furtuni cosmice
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bozley
20:00 Predator CSI
(f. s. doc.)
21:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
22:00 Stiinta luptei:
Superpolitisit
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Stele
00:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
01:00 Stiinta luptei:
Superpolitisiti
02:00 Predator CSI
(f. s. doc.)
03:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Air Ontario 1363
04:00 Stiinta luptei:
Superpolitisiti
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bozley

ProCinema

07:45 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
(sua, 2006, s. anim., , episodul 7)
08:15 Miss Marple
De ce nu l-au intrebat pe Evans?
10:15 Teleshopping
10:30 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 12)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 8)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Celebritate
14:30 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., , episodul 6)
15:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, , episodul 8)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 6)
17:00 Iancu Jianu, zapciul
(rom., 1980, actiune)
19:00 Serii fara limite: Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 1)
20:00 Serii fara limite: Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 8) (12)
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10: Jocuri periculoase 2
(sua, 2004, thrill.)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 6)
00:30 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 10) (15)
01:30 Jocuri periculoase 2
(sua, 2004, thrill.) (15)
03:00 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 8)
03:45 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 10)
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV
(divertisment)