Digi TV Film: Program TV: 12-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:30 The invention of lying
08:30 Spy game
11:01 Life
13:01 The invention of lying
15:01 The last temptation of Christ
18:00 The wolfman
20:01 Its complicated
22:00 Green zone
00:00 Green zone
02:01 Its complicated
04:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant

AXN

07:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 11)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 4) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 21) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 9) (12)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act,ep 14)
12:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 4) (AP)
13:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 21) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 9) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act,ep 15)
16:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 1)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 5) (AP)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 22)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 10) (12)
20:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 17)
21:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 15) (AP)
21:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 16) (AP)
22:55 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 9)
23:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 9)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 18) (AP)
01:00 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 15)
01:30 Cea mai rea saptamana
(sua, 2008, s. com., , episodul 16
02:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 9)
02:45 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 9)
03:35 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 18)

Cinemax

06:30 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 Signorina Effe
(it., 2007, drama) (12)
08:35 Viata pentru muzica
(sua, 1995, drama) (15)
10:55 Cautand-o pe Susan
(sua, 1985, com. rom.) (15)
12:35 Reinette si Mirabelle
Reinette si Mirabelle au patru aventuri
14:15 Joe si Max
(sua-ger., 2002, drama) (12)
16:05 Marea evadare
(sua, 1963, avent.) (12)
18:55 Cand ma indragostesc
(sua, 1988, dr. romantic.) (15)
21:00 Tinutul fluturilor negri
(fin., 2008, drama) (12)
22:45 Strainul fara nume
(sua, 1973, west.) (15)
00:55 8
(fra., 2008, drama) (12)
02:40 Interviu cu o actrita
(hol., 2003, drama) (15)
04:10 Reykjavik - Rotterdam
(isl., 2008, thrill.) (15)
05:35 Ale si Maria
(it., 2008, f. de scurt m.) (12)

HBO

06:00 Monstri contra extraterestri
(sua, 2009, f. doc.)
07:35 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.) (12)
09:25 Fratele lui Mos Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
11:20 Filme si vedete
11:45 Einstein si Eddington
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
13:20 Ultimul drum al soldatului Chance
(sua, 2009, dr. razb.) (12)
14:40 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.) (12)
16:30 Star Trek: Generatii
(sua, 1994, S.F.) (12)
18:30 Niciodata nu e prea tarziu
(sua, 2009, com.) (12)
20:00 12 incercari
(sua, 2009, acţiune) (15)
21:45 Caviar
(rom., 2009, f. de scurt m.) (12)
22:10 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, , episodul 7) (18)
23:05 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, , episodul 8)
00:00 Aliens - Misiune de pedeapsa
(sua-engl., 1986, S.F.)
02:15 Fratele disparut
(sua, 2009, drama) (15)
04:00 Rachel se marita
(sua, 2008, dr. romantic.) (12)

National Geographic

06:00 Predator CSI
(f. s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Beau
08:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
09:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Air Ontario 1363
10:00 Stiinta luptei:
Superpolitisiti
11:00 Invazia sobolanilor
(doc.)
12:00 Mistere
Fantome dupa gratii
13:00 Predator CSI
(f. s. doc.)
14:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Air Ontario 1363
15:00 Arme
Comanda si control
16:00 Ultimul lynx din Spania
(doc.)
17:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Crocodilul
18:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Stele
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bam Bam
20:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Zombi-aligatori
21:00 Masini britanice: Anii 1920
(f. s. doc.)
22:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Las Vegas
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Masini britanice: Anii 1920
(f. s. doc.)
01:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Las Vegas
02:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Zombi-aligatori
03:00 Masini britanice: Anii 1920
(f. s. doc.)
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Las Vegas
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bam Bam

ProCinema

08:00 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 12)
08:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 8)
09:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, , episodul 8)
10:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 13)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 9)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Celebritate
14:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 6)
15:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 1)
16:00 Descopera Romania
(2004) (reluare)
16:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 25)
17:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 1)
17:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. dramă, , episodul 9)
18:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 7)
19:00 Serii fara limite: Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 2)
20:00 Serii fara limite: Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 9)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 2)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 3)
22:00 Filmul de 10: O fratie buna de tot
(sua, 2006, com.) (15)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 7)
00:30 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 11) (15)
01:30 O fratie buna de tot
(sua, 2006, com.) (15)
03:00 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 9)
03:45 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 11)
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV
(divertisment)