Digi TV Film: Program TV: 13-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:00 Robin Hood
08:31 The wolfman
10:31 The invention of lying
12:31 The last temptation of Christ
15:30 Robin Hood
18:01 Green zone
20:01 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:00 The wolfman
00:00 Its complicated
02:00 Green zone
04:00 Robin Hood

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 1)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 5) (AP)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 22) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 10) (12)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act , ep 15)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 5) (AP)
13:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 22) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 10) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 16)
16:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 2)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 6) (AP)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 1) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 11) (12)
20:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 18)
21:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 6) (AP)
21:55 Zoom
22:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, , episodul 7) (AP)
23:15 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 10)
00:15 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 19) (AP)
01:15 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 6) (AP)
02:15 Printre oameni
(engl., 2008, s, , episodul 7) (AP)
03:20 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 10)
03:45 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 19)

Cinemax

06:00 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 5) (18)
07:00 Reinette si Mirabelle
Reinette si Mirabelle au patru aventuri
08:35 Marea evadare
(sua, 1963, avent.) (12)
11:25 Hotii de motoare
(spa., 2008, f. de scurt m.) (AP)
11:45 Marchiza von O
(RFG-fra., 1976, drama) (12)
13:25 Molly
(sua, 1999, com.) (12)
14:55 Adulti
(fra.-sue., 2008, com.) (12)
16:20 Sfarsitul jocului
(engl., 2009, drama) (15)
18:05 Procesul de la Nurnberg
(sua, 1961, dr. ist., a-n) (AP)
21:00 Tanarul Einstein
( aus., 1988, com.) (AP)
22:30 Tobosarul
(hongk.-taiv.-ger., 2007, drama)
00:25 Alaturi de mine
(engl., 2008, drama) (12)
02:05 Tinutul Humboldt
(sua, 2008, com.) (15)
03:45 La revedere, Sally!
(sua, 2009, f. de scurt m.) (15)
04:05 Ultima noapte senina
(sua, 1992, dr. razb.) (12)
05:55 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 6)

HBO

06:00 Ultimul drum al soldatului Chance
(sua, 2009, dr. razb.) (12)
07:20 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.) (12)
09:10 Star Trek: Generatii
(sua, 1994, S.F.) (12)
11:10 Niciodata nu e prea tarziu
(sua, 2009, com.) (12)
12:40 O duminica de pomina
(sua, 2008, polit.) (12)
14:55 Bolt
(sua, 2008, f. doc.)
16:30 Notting Hill
(engl.-sua, 1999, com. rom.)
18:35 Cardiofitness
(it., 2007, com.) (12)
20:00 Gran Torino
(sua, 2008, drama) (15)
21:55 Politist meserias
(engl., 2007, com.) (12)
23:55 Petrecerea burlacilor
Ultima tentatie
01:40 Predator 2
(sua, 1990, f. SF de act.) (15)
03:30 Gran Torino
(sua, 2008, drama) (15)
05:25 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Zombi-aligatori
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Caesar si Squatty
08:00 Ultimul lynx din Spania
(doc.)
09:00 Masini britanice: Anii 1920
(f. s. doc.)
10:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Las Vegas
11:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Crocodilul
12:00 Mistere: Bigfoot
(f. doc.)
13:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Zombi-aligatori
14:00 Masini britanice: Anii 1920
(f. s. doc.)
15:00 Arme
Guri de foc
16:00 Vulturul american
(f. doc.)
17:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Leul
18:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Casanova
20:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Pofta de leu
21:00 Real?
(s. doc.) - Bigfoot de Rusia
22:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Angkor Wat
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Real?
(s. doc.) - Bigfoot de Rusia
01:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Angkor Wat
02:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Pofta de leu
03:00 Real?
(s. doc.) - Bigfoot de Rusia
04:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Angkor Wat
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Casanova

ProCinema

07:15 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., , episodul 13)
07:45 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 9)
08:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. dramă, , episodul 9)
09:15 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 2)
10:15 Teleshopping
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 1)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 10)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Celebritate
14:45 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. dramă, , episodul 10)
15:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 8)
16:15 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 2)
16:45 Casa Ninei
(fra., 2005, drama) (AP)
19:00 Serii fara limite: Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 3)
20:00 Serii fara limite
Tinerii muschetari
21:00 Comedia in esenta tare
Poza la minut
21:30 Comedia in esenta tare
Poza la minut
22:00 Filmul de 10: Intre viata si moarte
(sua, 2007, horror) (15)
23:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 8)
00:15 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 12) (15)
01:15 Jean de la Fontaine
(fra., 2007, f. biografic) (15)
03:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., , episodul 13)
03:45 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 12)
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV
(divertisment)