Digi TV Film: Program TV: 14-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:32 Spy game
09:00 The wolfman
11:01 The invention of lying
13:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
15:01 Life
17:00 The last temptation of Christ
20:02 The invention of lying
22:00 Its complicated

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 2)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 6) (AP)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 1) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 11) (12)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 16)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 6) (AP)
13:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 1) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 11) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 17)
16:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 3)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 7) (AP)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 2) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 12) (12)
20:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 19)
21:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 9)
21:55 Zoom
22:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 4)
23:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 11)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 20) (AP)
01:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 9)
02:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 4) (AP)
02:55 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 11)
03:40 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 20)

Cinemax

07:00 Procesul de la Nurnberg
(sua, 1961, dr. ist., a-n) (AP)
09:55 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
11:35 Sfarsitul jocului
(engl., 2009, drama) (15)
13:25 Tanarul Einstein
( aus., 1988, com.) (AP)
14:55 Parfum de cedru
(sua, 1999, dr. romantic.) (12)
17:00 Pasararul din Alcatraz
(sua, 1962, drama, a-n) (15)
19:25 O saptamana
(can., 2008, avent.) (12)
21:00 Am fost aici
(eston-fin.-taiv., 2008, drama) (15)
22:30 Ofensa
(engl.-sua, 1972, polit.) (15)
00:20 8 Mile
(sua-ger., 2002, drama) (15)
02:05 Meteoritul
(sua, 1979, f. de cat.) (15)
03:50 Oribilul caz al lui Albert Fish
(sua, 2007, polit.) (15)
05:20 Slujba
(sua, 2009, drama) (15)

HBO

06:00 Bolt
(sua, 2008, f. doc.)
07:35 Pe platourile de filmare
08:05 Notting Hill
(engl.-sua, 1999, com. rom.)
10:10 Cardiofitness
(it., 2007, com.) (12)
11:35 Epoca de gheata
(sua, 2002, f. doc.)
13:00 Numarul pe septembrie
(sua, 2009, f. doc.) (12)
14:30 Casnicia
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
16:00 Felicia, inainte de toate
(rom.-cro., 2009, drama) (12)
18:00 Helen
(sua-engl.-ger., 2009, drama) (12)
20:00 The Shukar Collective Project
(rom., 2010, f. doc.) (15)
21:20 G.I. Joe: Ascensiunea Cobrei
(sua, 2009, actiune) (15)
23:20 Teroare in paradis
(can.-sua, 2007, thrill.) (15)
01:00 Un ghem de minciuni
(sua, 2008, drama) (15)
03:05 Carantina
(sua, 2008, horror) (18)
04:35 The Shukar Collective Project
(rom., 2010, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Pofta de leu
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bozley
08:00 Vulturul american
(f. doc.)
09:00 Real?
(s. doc.)
10:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Angkor Wat
11:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Leul
12:00 Promisiunea:
Beijing si mai departe
12:30 Promisiunea:
Inima Chinei
13:00 Predator CSI
(f. s. doc.)
14:00 Real?
(s. doc.)
15:00 Arme
Razboinici
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Sarpe suprem
17:00 Invazia meduzelor
(doc.)
18:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Extreme
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Diavol mutant
21:00 Prinsi in fapt
(f. doc.)
22:00 Salbatica rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Prinsi in fapt
(f. doc.)
01:00 Salbatica rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
02:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Diavol mutant
03:00 Prinsi in fapt
(f. doc.)
04:00 Salbatica rusie
(f. s. doc.) - Diavol mutant
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)

ProCinema

07:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 1)
07:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 10)
08:00 Casa Ninei
(fra., 2005, drama) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 2)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 11)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
(divertisment)
14:30 Celebritate
15:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 3)
16:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 8)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 9)
17:00 Rainbow Warrior
(fra., 2006, drama) (AP)
19:00 Serii fara limite: Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 4)
20:00 Serii fara limite
Operatiunea de salvare
21:00 Comedia in esenta tare
Poza la minut
21:30 Comedia in esenta tare
Poza la minut
22:00 Filmul de 10: Prietenie
(sua, 1986, drama) (15)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 9)
00:30 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 13)
01:30 Prietenie
(sua, 1986, drama)
03:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, , episodul 1) (12)
03:45 Blade
(sua, 2006, s, , episodul 13)
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV
(divertisment)