Digi TV Film: Program TV: 15-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:30 Green zone
09:30 The wolfman
11:31 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
13:30 The invention of lying
15:31 Robin Hood
18:03 Its complicated
20:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:01 Green zone
00:00 The last temptation of Christ
03:01 Robin Hood
05:33 The invention of lying

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 3)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 7) (AP)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 2) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 12) (12)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 17)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 7) (AP)
13:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 2) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 12) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act, ep 18)
16:00 The Amazing Race Asia
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 4)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 8) (AP)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 3) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 13) (12)
20:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 20)
21:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 14) (12)
21:55 Zoom
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 15) (12)
22:55 Zoom
23:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 12)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 21) (AP)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 14)
02:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 15)
02:45 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 12)
03:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 21) (AP)

Cinemax

07:00 Totul pluteste
(sue., 2008, com.) (12)
08:40 Elvis Mitchell: Interviuri
(sua, 2008, talk show) (12)
09:10 Pasararul din Alcatraz
(sua, 1962, dramă, a-n) (15)
11:35 Oameni si soareci
(sua, 1992, drama) (15)
13:25 O saptamana
(can., 2008, avent.) (12)
15:00 Pe aripile curajului
(sua-fra., 1995, avent.) (12)
15:40 Un alt inceput
(sua, 1996, drama) (12)
17:35 Totul pluteste
(sue., 2008, com.) (12)
19:15 Meteoritul
(sua, 1979, f. de cat.) (15)
21:00 La ceai cu Mussolini
(it.-engl., 1999, drama) (12)
22:55 Razboiul Stellei
(hol., 2009, drama) (12)
00:25 Umbra
(it., 2009, horror) (18)
01:55 Mireasa hotomana
(can.-engl., 2007, drama) (AP)
03:25 Mystery Train
(sua-jap., 1989, act. com.) (15)
05:15 Ramai cum esti
(it.-spa., 1978, drama) (15)

HBO

06:00 Casnicia
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
07:25 Felicia, inainte de toate
(rom.-cro., 2009, drama) (12)
09:25 Pacostea
(fra., 2008, com.) (12)
10:50 Helen
(sua-engl.-ger., 2009, drama) (12)
12:50 Acasa de Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
14:45 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
17:00 Victoria
(rom., 2010, f. doc.) (12)
17:55 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 The International
Puterea banului
22:00 True Blood
(sua, 2008, s, , episodul 3) (18)
23:00 True Blood
(sua, 2008, s, , episodul 4) (18)
00:00 Va declar sot si... sotie?
(sua, 2007, com.) (12)
01:55 Marul discordiei
(sua, 2008, thrill.) (15)
03:45 Petrecere acasa
(sua, 1990, com. muz.) (15)
05:30 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Diavol mutant
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bam Bam
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Şarpe suprem
09:00 Prinsi in fapt
(f. doc.)
10:00 Salbatica rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
11:00 Invazia meduzelor
(doc.)
12:00 Promisiunea: In umbra lui Gingis
12:30 Promisiunea:
Estul intalneste Vestul
13:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Diavol mutant
14:00 Prinsi in fapt
(f. doc.)
15:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) - Prima parte
16:00 Invazia sobolanilor
(doc.)
17:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
18:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 Predator CSI
(f. s. doc.)
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Viteza
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Calvin, Rudy şi Milo
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Titan, Candy si Bella
02:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Balena exploziva
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Calvin, Rudy si Milo
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Titan, Candy si Bella
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Argonaut si Patches

ProCinema

07:15 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 2)
07:45 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 11)
08:15 Rainbow Warrior
(fra., 2006, drama) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 3)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 12)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10
(divertisment)
14:30 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 4)
15:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 10) (AP)
16:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 11) (AP)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 10)
17:00 Ellis in tara tentatiilor
(hol., 2004, com.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 5)
20:00 Putere exploziva
(sua, 2003, f. de cat.) (12)
22:00 Filmul de 10: Sarpele
(fra., 2006, thrill.) (15)
00:30 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., , episodul 10)
01:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 10)
02:00 Sarpele
(fra., 2006, thrill.) (15)
04:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., , episodul 10)
04:45 Lumea PRO CINEMA