Results 1 to 6 of 6

Thread: Kabllor Korca

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  10-05-2007
  Posts
  197
  Uploads
  0

  Kabllor Korca

  cf lloj aparati kabllor ka ky kabllor? se nuk merret vesh nga reklam ne youtube? me cfare aparati eshte eikuvalent?

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,596
  Uploads
  319

  Re: Kabllor Korca

  Eshte aparat NETA (Modelin sja di)

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  10-05-2007
  Posts
  197
  Uploads
  0

  Re: Kabllor Korca

  vetem kaq
  po ndonje te dhene tjeter

 4. #4

  Re: Kabllor Korca

  neta eshte aparat tokesor e jo per kabllor dhe eshte per karta griffin perdoret dhe ne diber ky lloj aparati

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  10-05-2007
  Posts
  197
  Uploads
  0

  Re: Kabllor Korca

  po cfare domethen qe nuk kemi version te neta`s?
  nuk kemi nje link ku mund te shikojm karteristika te ketij aparati?
  cfare list kanalesh ka vendsour tv lobi ne kete kabllor digital?

  faleminderit per te gjitha pergjigjet deri tani.

 6. #6
  Senior Member keep2's Avatar
  Join Date
  29-09-2009
  Posts
  137
  Uploads
  4

  Re: Kabllor Korca

  per mua jane aparat te mbledhur nga magazinat dhe i sjallin ketu per ju Korcaret qe nuk keni idene ca behet
  kane softe qe kane 6 vjet qe nuk kane suport dhe ja u japin per te pare,
  e para jane aparate qe vetem trasmetojne ate qe ju jep ne kabell DMTH. ju shikoni cfare TV Lobi ju dergon ne permjet kabllit dhe asnje gje tjeter
  ato qe i komandon qe nga qendara ato shikoni thjesht ka vendos disa modulatore dhe ato i trasmeton ne frequenca e ndryshmete cilat i ka ky resiveri juaj te ndara ne vhf/uhf qe per mendimin tim une them qe edhe nje AP Tring ne tokesor ne Korce mun ti kape ato kanale vetem per te pare kanalet mbase edhe FREE
  Por dua te them qe jani shume te vaket per te thene qe Neta's ca softi ka se jane resivera qe i kane mare vetem me i thene njerezve qe shikoni nga keto tonat se ne i kemi me te mira ( ja fusin KOT ) metode duke mashtruar njerzit me ca magazin resiver qe kane dale jasht mode ne Europe , nese ne perfundim dua te them qe mos u merni me resivere te vjeter kjo eshte dmth ime per ju ne Korce edhe ne Diber .
  Faleminderit te gjithve dhe shikoni SATELITIN se eshte me i mire se kushdo qe ka kabllor ne shtepi se tepakte ato FREE i shikon per qefin e vet, OK
  TUNG

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •