Digi TV Film: Program TV: 18-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
09:01 Green zone
11:01 The invention of lying
13:01 Repo man
15:00 Robin Hood
17:32 Spy game
20:00 The wolfman
22:00 The invention of lying

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
Sezonul XIV
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 8) (AP) Sezonul IV
09:00 Viitorul incepe azi
sua, 1996, s, , episodul 3) (AP) Sezonul I
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 13) (12)Sezonul VIII
11:00 Largo Winch
f.s. de act., , episodul 18) (AP) Sezonul I
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 8) (AP) Sezonul IV
13:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 3) (AP) Sezonul I
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 13) (12)Sezonul VIII
15:00 Largo Winch
de act., , episodul 19) (AP) Sezonul I
16:00 The Amazing Race
Sezonul XIV
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 9) (AP) Sezonul IV
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 4) (AP) Sezonul I
19:00 Stargate SG-1
Sezonul VIII
20:00 CSI New York Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 21)
21:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 5) (AP)
22:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 6) (AP)
23:00 Lost Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., , episodul 13)
00:00 Echipa speciala
aus., 2008, s, , episodul 22) (AP)
01:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 5) (AP)
02:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 6) (AP)
02:50 Lost - Naufragiatii
(AP) Lost - Naufragiatii DVD
03:35 Echipa speciala
( aus., 2008, s, , episodul 22) (AP)

Cinemax

06:20 Elvis Mitchell
Interviuri
07:00 Majoretele
Totul pentru victorie!
08:30 Noaptea dintre bine si rau
(sua, 1996, polit.) (15)
11:00 O saptamana
(can., 2008, avent.) (12)
12:35 Mama e la coafor
(can., 2008, drama) (12)
14:10 Ale si Maria
(it., 2008, f. de scurt m.) (12)
14:30 Reinette
si Mirabelle au patru aventuri
16:05 Tanarul Einstein
( aus., 1988, com.) (AP)
17:35 Oglinda
(iran., 1997, drama) (12)
19:10 Mai presus decat gloria
(sua, 1980, dr. razb.)
21:00 Regatul
(sua, 2007, drama) (15)
22:50 Incredere tradata
(sua, 1990, com.) (12)
00:35 Cosmarul de pe Elm Street 4
Cosmarul de pe Elm Street 4
02:10 Trei barbati �ntelepti
(fin., 2008, drama) (12)
03:50 Exorcistul
(sua, 1973, horror)
05:50 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 7)

HBO

06:00 Dragonball: Evolutia
(sua, 2009, f. fantas.act.)
07:25 Manuela si Manuel
(puert., 2007, com.)
09:00 Einstein si Eddington
(engl.-sua, 2008, drama)
10:35 21
(sua, 2008, drama)
12:40 Numere fatale
( aus., 2009, actiune)
14:40 Star Trek: Primul Contact
(sua, 1996, actiune)
16:30 Razboiul mireselor
(sua, 2009, com. rom.)
18:00 Pacostea (fra., 2008, com.)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Vanator alb, inima neagra
(sua, 1990, avent.)
21:55 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., , episodul 5) (15)
22:25 Un ghem de minciuni
Un ghem de minciuni (sua, 2008, drama) (15)�
00:30 Revolutionary Road
(sua-engl., 2008, dr. romantic.)
02:30 Babylon A.D.
(sua-fra.-engl., 2008, S.F.)
04:10 Predator
(sua, 1987, f. fantas.act.)

National Geographic

06:00 Geniul vikingilor (doc.)
- Victimele succesului
07:00 Cesar si cainii (s. doc.) - Casanova
08:00 Invazia sobolanilor (doc.)
09:00 Talibanistan (doc.)
10:00 Camp Leatherneck
: Provincia Helmand (doc.)
11:00 Rechinul Nicole (f. doc.)
12:00 Am vazut moartea! (s. doc.)
13:00 Predator CSI (f. s. doc.) -
Balena exploziva
14:00 Talibanistan (doc.)
15:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) - Partea a doua
16:00 Ascunzis pentru rechini (f. doc.)
17:00 sase grade fatale (sua, 2008, doc.)
18:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Viteza
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Un membru al familiei
20:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Un fel de urs
21:00 Dezastre �n aer
22:00 stiinta luptei
(2008, s) (AP)� - Secrete
23:00 Impact (f. doc.)
00:00 Dezastre �n aer
(f. s. doc.) - Air Inter 148
01:00 stiinta luptei
(2008, s) (AP)� - Secrete
02:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Un fel de urs
03:00 Dezastre �n aer
(f. s. doc.) - Air Inter 148
04:00 stiinta luptei
(2008, s) (AP)� - Secrete
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Un membru al familiei

ProCinema

07:45 Tom si Jerry
- Aventuri buclucase
08:15 Miss Marple: E usor sa ucizi
(engl.-sua, 2008, polit.) (AP)�
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 4)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Smallville (
sua, 2001, f.s. de act., , episodul 8) (AP)
15:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, , episodul 11) (AP)�
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 11)
17:00 Iancu Jianu, haiducul
(rom., 1981, avent.) (AP)� (reluare)
19:00 Serii fara limite: Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 6) (AP)�
20:00 Serii fara limite: Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 10) (12)
21:00 Comedia in esenta tare
: Prietenii tai episodul 4
21:30 Comedia in esenta tare
: Prietenii tai episodul 5
22:00 Vanatorul de rechini
Filmul de 10: (sua, 2001, actiune) (15)�
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 11) (15)�
00:30 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, , episodul 1) (12)
01:30 Vanatorul de rechini
(sua, 2001, actiune) (15)� (reluare)
03:00 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 10)
03:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 11) (15)
04:15 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, , episodul 1)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)