Digi TV Film: Program TV: 19-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:31 The last temptation of Christ
09:30 The wolfman
11:31 Repo man
13:32 Its complicated
15:30 Robin Hood
18:02 The invention of lying
20:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
22:01 Green zone
00:01 The wolfman
02:00 Repo man
04:00 The invention of lying

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 5)
08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 9) (AP)
09:00 Viitorul �ncepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 4) (AP)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 14) (12)
11:00 Largo Winch
de act., , episodul 19) (AP)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 9) (AP)
13:00 Viitorul �ncepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 4) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 14) (12
15:00 Largo Winch
de act., , episodul 20) (AP)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 6)
17:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 10) (AP)
18:00 Viitorul �ncepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 5) (AP)
19:00 Stargate SG-1
sua, 1997, s, , episodul 15) (12)
20:00 CSI New York Criminaliştii
(sua-can., 2004, s. politist) (12)
21:00 Viata neasteptata
sua, 2010, s. drama, , episodul 10) (AP)
21:55 Zoom
22:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 11) (AP)
22:55 Zoom
23:00 Lost - Naufragiatii
episodul 14) (AP)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 1) (12)
00:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 2) (12)
01:05 Viata neaşteptata
02:00 Viata neaşteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 11) (AP)
02:45 Lost - Naufragiatii
episodul 14) (AP)
03:30 Stagiarii
sua, 2001, s, , episodul 1) (12)
04:00 Stagiarii

Cinemax

07:00 Sfarsitul jocului
(engl., 2009, drama) (15)
08:50 Mai presus decat gloria
(sua, 1980, dr. razb.) (12)
10:40 Tanarul Einstein
( aus., 1988, com.) (AP)
12:10 Cei mai buni regizori
de la Hollywood
12:35 Decizii (sua, 2008, drama)
14:15 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
15:45 In Gaza
(ger.-it.-isr., 2007, drama)
17:35 Sfarsitul jocului
(engl., 2009, drama)
19:20 Totul pluteste
(sue., 2008, com.)
21:00 Psycho
sua, 1960, thrill., a-n) (15)
23:00 Ultima femeie
(fra.-it., 1976, drama)
00:50 Henry Fool
(sua, 1997, drama) (15)
03:10 Ultimul film horror
(engl., 2003, horror)
04:30 South Park
Mai mare, mai lung si necenzurat
05:50 Mandrake
s. politist, , episodul 8

HBO

06:00 Numere fatale
( aus., 2009, actiune)
08:00 Filme si vedete
08:25 Star Trek: Primul Contact
(sua, 1996, actiune)
10:15 Razboiul mireselor
(sua, 2009, com. rom.)
11:40 Pacostea (fra., 2008, com.)
13:10 Felicia, �nainte de toate
(rom.-cro., 2009, drama)
15:10 Kaiser Chiefs Live at Elland Road
16:40 Yes Man (sua, 2008, com.)
18:25 Bebelusi geniali
(sua, 1999, com. de fam.) (AP)�
20:00 Karatistul (sua, 2006, com.) (15)�
21:25 Stand-Up Caf�
(2008, s. com., , episodul 6) (15)�
22:00 Spartacus: Nisip �nsangerat
(sua, 2010, s, , episodul 9)
22:50 Spartacus: Nisip �nsangerat
(sua, 2010, s, , episodul 10)
23:45 Curierul 3 (fra., 2008, actiune)
00:50 Oglinzi malefice
(sua, 2007, horror)
01:30 Dealurile mortii
(sua, 2009, horror)
02:40 Marul discordiei
(sua, 2008, thrill.) (15)
02:50 Petrecere acasa
(sua, 1990, com. muz.) (15)�
04:35 Karatistul (sua, 2006, com.) (15)�

National Geographic

06:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Un fel de urs
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Aniversare episodul 100
08:00 Ascunzis pentru rechini (f. doc.)
09:00 Dezastre �n aer
(f. s. doc.) - Air Inter 148
10:00 stiinta luptei
(2008, s) (AP)� - Secrete
11:00 sase grade fatale (sua, 2008, doc.)
12:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Cazut din cer
13:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Un fel de urs
14:00 Dezastre �n aer
(f. s. doc.) - Air Inter 148
15:00 Enigmele Bibliei
(f. s. doc.) - Regii uitati ai Israelului
16:00 Calatorie �n Amazonia
Lumi acvatice
17:00 Canguri de soi rau (doc.)
18:00 Impact (f. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Kobe, Banjo si Kisses
20:00 Animale feroce (f. s. doc.) - Africa
21:00 Masini britanice
: Anii 1940 (s. doc.)
22:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Parcul acvatic
23:00 Sfarsitul Universului (f. doc.)
00:00 Masini britanice:
Anii 1940 (s. doc.)
01:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Parcul acvatic
02:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Africa
03:00 Masini britanice
: Anii 1940 (s. doc.)
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Parcul acvatic
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Kiko, Tootsie, Ginger si Binkey

ProCinema

08:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 13)
08:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
09:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, , episodul 11)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 5)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 1)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment) .
14:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 11)
15:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 6)
16:00 Descopera Romania (2004) (reluare)
16:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 4) (AP)�
17:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 5)
17:30 Ruleta destinului (
sua, 2001, s. drama, , episodul 12) (AP)�
18:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 12) (AP)�
19:00 Serii fara limite: Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 7) (AP)�
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 6) (AP)�
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 7)
22:00 O noapte la McCool's
(sua, 2001, com.) (15)�
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 12) (15)�
00:30 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, , episodul 2) (12)
01:30 O noapte la McCool's
(sua, 2001, com.) (15)� (reluare)
03:00 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 11) (12)
03:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 12) (15)�
04:15 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, , episodul 2)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)