Digi TV Film: Program TV: 20-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:00 Its complicated
08:00 The wolfman
10:00 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
12:01 Green zone
14:01 Repo man
16:00 The invention of lying
18:00 Life
20:01 Robin Hood
22:32 Its complicated
00:30 Life
02:30 The last temptation of Christ
05:30 The wolfman

AXN

08:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, , episodul 10)
09:00 Viitorul incepe azi
sua, 1996, s, , episodul 5)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 15)
11:00 Largo Winch
f.s. de act., , episodul 20
12:00 Foc salbatic
sua, 2005, s, , episodul 10
13:00 Viitorul incepe azi
sua, 1996, s, , episodul 5
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 15
15:00 Largo Winch
f.s. de act., , episodul 21
16:00 The Amazing Race
f. s. avent., , episodul 7
17:00 Foc salbatic
sua, 2005, s, , episodul 11
18:00 Viitorul incepe azi
sua, 1996, s, , episodul 6
19:00 Stargate SG-1
sua, 1997, s, , episodul 16
20:00 CSI New York Criminalistii
s. politist, , episodul 24
21:00 Mesaje de dincolo
sua, 2005, s, , episodul 7
22:00 Printre oameni
s, , episodul 8
23:20 Lost - Naufragiatii
episodul 15
00:20 Stagiarii
sua, 2001, s, , episodul 3
01:20 Mesaje de dincolo
, episodul 7
02:20 Printre oameni
episodul 8)
03:25 Lost - Naufragiatii
f. s. avent., , episodul 15
04:10 Stagiarii
sua, 2001, s, , episodul 3

Cinemax

07:00 in Gaza
ger.-it.-isr., 2007, drama
08:50 ger.-it.-isr., 2007, drama
(sua, 2009, s)
09:15 Cercul
(iran., 2000, drama)
10:55 Rusinea
spa., 2009, drama)
12:35 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama)
14:10 Omul de nisip
(spa., 2007, drama)
15:50 Elvis Mitchell
Regizat de: Robert Trachtenberg
16:20 Cautand-o pe Susan
18:00 Candidatul
19:35 Pasarea nu poate sa zboare
21:00 Othello
23:00 Katalin Varga
00:25 Clubul Paradis
(sua, 1986, com.)
02:00 Pistolarii
(dan., 2007, act. com.
03:35 Miscarea de rezistenta
ger., 2008, f. de scurt m.
03:55 tinutul fluturilor negri
fin., 2008, drama)
05:40 Mandrake
(braz., 2005, s. politist, , episodul 9)

HBO

06:00 Felicia, �nainte de toate
(rom.-cro., 2009, drama)
08:00 Kaiser Chiefs Live at Elland Road
09:25 Yes Man (sua, 2008, com.)
11:10 Bebelusi geniali
(sua, 1999, com. de fam.) (AP)�
12:40 Ziua �n care s-a oprit Pamantul
14:25 Ma dau �n vant dupa cumparaturi
(sua, 2009, com. rom.)
16:10 Acasa de Craciun (sua, 2007, com.)
18:10 Liceul muzical: Anul absolvirii
(sua, 2008, f. muz.)
20:00 Surogate (sua, 2009, S.F.)
21:30 Strazi �ntunecate
(sua, 2008, drama) (15)�
22:55 Coco Chanel si Igor Stravinski
(fra., 2009, dr. romantic.) (15)�
00:50 Oglinzi malefice
(sua, 2007, horror)
02:40 Marul discordiei
(sua, 2008, thrill.) (15)
04:30 Surogate
(sua, 2009, S.F.)

National Geographic

06:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Africa
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Argonaut si Patches
08:00 Calatorie �n Amazonia
(f. s. doc.) - Lumi acvatice
09:00 Masini britanice:
Anii 1940 (s. doc.)
10:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Parcul acvatic
11:00 Canguri de soi rau (doc.)
12:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Lovit de trasnet
13:00 Animale feroce (f. s. doc.) - Africa
14:00 Masini britanice:
Anii 1940 (s. doc.)
16:00 Elan de Alaska (f. doc.)
17:00 Babuinii aurii (doc.)
18:00 Sfarsitul Universului (f. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buster, Holli, Spike si Belle
20:00 Animale feroce (f. s. doc.) - Amazon
21:00 Real? (s. doc.) - Jack Spintecatorul
22:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Colosseum
23:00 Hubble: Ultima frontiera (f. doc.)
00:00 Real? (s. doc.) - Jack Spintecatorul
01:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
- Colosseum
02:00 Animale feroce (f. s. doc.) - Amazon
03:00 Real? (s. doc.) - Jack Spintecatorul
04:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Colosseum
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buster, Holli, Spike si Belle

ProCinema

07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 5)
08:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 1)
08:45 Entertainment News
(, episodul 50) (reluare)
09:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 12)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 6)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 2)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, , episodul 12) (AP)�
15:30 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 7) (AP)�
16:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 6) (AP)
17:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 7) (AP)�
17:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, , episodul 13) (AP)�
18:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 13) (AP)�
19:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 8) (AP)�
20:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, , episodul 2)
21:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 12)
21:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 13) (AP)�
22:00 Pierduti in timp
(sua, 2001, thrill.) (15)�
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 13) (15)�
00:30 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, , episodul 3) (12)
01:30 Cu capul inainte
(ger.-tur., 2004, dr. romantic.) (15)�
03:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, , episodul 2) (12)
04:15 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, , episodul 3)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)