Digi TV Film: Program TV: 21-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:30 The invention of lying
09:30 Repo man
11:30 Its complicated
13:30 Cirque du Freak - The Vampires Assistant
15:31 Robin Hood
18:03 The wolfman
20:01 Green zone
22:01 Repo man

AXN

07:00 The Amazing Race
s. avent., , episodul 7
08:00 Foc salbatic
sua, 2005, s, , episodul 11
09:00 Viitorul incepe azi
sua, 1996, s, , episodul 6
10:00 Stargate SG-1
sua, 1997, s, , episodul 16
11:00 Largo Winch
f.s. de acţ., , episodul 21
12:00 Foc salbatic
sua, 2005, s, , episodul 11
13:00 Viitorul incepe azi
sua, 1996, s, , episodul 6
14:00 Stargate SG-1
sua, 1997, s, , episodul 16
15:00 Largo Winch
f.s. de acţ., , episodul 22
16:00 The Amazing Race
sua, 2001, f. s. avent., , episodul 8
17:00 Foc salbatic
sua, 2005, s, , episodul 12
18:00 Viitorul incepe azi
Viitorul incepe azi
19:00 Stargate SG-1
sua, 1997, s, , episodul 17
20:00 CSI New York Criminalistii
s. politist, , episodul 25 S 5
21:00 CSI New York Criminalistii
s. politist, , episodul 10 S 6
22:00 Lege si dreptate
sua, 2010, s, , episodul 5
23:00 Lost - Naufragiaţii
episodul 16
00:00 Stagiarii
sua, 2001, s, , episodul 5
01:00 CSI New York Criminalistii
s. politist, , episodul 10 S6
02:00 Lege si dreptate
sua, 2010, s, , episodul 5
02:50 Lost - Naufragiaţii
f. s. avent., , episodul 16
03:35 Stagiarii
sua, 2001, s, , episodul 5
04:00 Stagiarii
2001, s, , episodul 6

Cinemax

06:30 Cei mai buni regizori de la Holly
(sua, 2009, s) (12) Jan de Bont
07:00 Omul de nisip
(spa., 2007, drama) (15)
08:40 Culoarea pielii
(engl.-sud afr., 2008, dram. Bio.)
10:25 Cautand-o pe Susan
(sua, 1985, com. rom.) (15)
12:05 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.)
14:05 Un pod prea indepartat
(sua-engl., 1977, actiune) (15)
16:55 Viata pentru muzica
(sua, 1995, drama) (15)
19:15 Culoarea pielii
(engl.-sud afr., 2008, dram. Bio.)(15)
21:00 Adulti
(fra.-sue., 2008, com.) (12)
22:20 Interviu cu o actrita
(hol., 2003, drama) (15)
23:50 Pentru cativa dolari in plus
(it.-spa.-RFG, 1965, west.) (12)
02:00 Noaptea din fata ochilor
(ger., 2008, drama) (12)
03:30 Spiritele
(sua, 1981, horror) (15)
05:20 Dragoste si neincredere
aus., 2009, drama

HBO

06:00 Ziua in care s-a oprit Pamantul
(sua, 2008, S.F.)
07:40 Ma dau in vant dupa cumparaturi
(sua, 2009, com. rom.)
09:25 Acasa de Craciun
(sua, 2007, com.)
11:20 Liceul muzical: Anul absolvirii
(sua, 2008, f. muz.)
13:10 Filme si vedete
13:40 indoiala (sua, 2008, drama)
15:25 Victoria
(rom., 2010, f. doc.)
16:20 Taci si sapa
(sua, 2003, f. avent.fam.) (AP)�
18:15 Trecutul lui Mary
(engl., 2007, drama) (15)�
20:00 Diagnostic: tulburare bipolara
(sua, 2010, f. doc.)
20:55 Rachel se marita
(sua, 2008, dr. romantic.)
22:50 Captivitate
(sua-rus., 2007, polit.) (15)�
00:15 Gran Torino
(sua, 2008, drama) (15)
02:10 Lumea de dincolo: Revolta Lycanilor
(sua, 2009, actiune) (15)�
03:45 Aliens - Misiune de pedeapsa
(sua-engl., 1986, S.F.) (15)�

National Geographic

06:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Amazon
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Un membru al familiei
08:00 Elan de Alaska (f. doc.)
Elan de Alaska (f. doc.)
09:00 Real?
(s. doc.) - Jack Spintecatorul
10:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Colosseum
11:00 Babuinii aurii (doc.)
Babuinii aurii (doc.)
13:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Amazon
14:00 Real?
(s. doc.) - Jack Spintecatorul
15:00 Enigmele Bibliei
(f. s. doc.) - Pergamentele de la Marea Moarta
16:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Primul client
17:00 Rechinul ciocan (f. doc.)
18:00 Hubble: Ultima frontiera (f. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Molly, Jane si Genoa
20:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Asia
21:00 Prinsi in fapt II (f. doc.)
22:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
23:00 Monstri cosmici (doc.)
00:00 Prinsi in fapt II (f. doc.)
01:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
02:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Asia
03:00 Prinsi in fapt II
(f. doc.)
04:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Molly, Jane si Genoa

ProCinema

07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 6)
08:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 2)
08:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 13)
09:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, , episodul 13)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 7)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 3)
11:30 Happy Hour (2007, divertisment)
Cu: Catalin Maruta
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 8)
15:15 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 12) (AP)�
15:45 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 13)
16:15 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 14) (AP)�
16:45 Cand eram cantaret
(fra., 2006, dr. romantic.) (AP)�
19:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 9) (AP)�
20:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, , episodul 3)
21:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 14) (AP)
21:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 15) (AP)
22:00 intoarcerea inspectorului Harry
(sua, 1983, actiune) (15)
00:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 14) (15)
01:00 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, , episodul 4) (12)
02:00 Second Hand
(rom., 2002, drama) (15)
03:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, , episodul 3)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment)