Digi TV Film: Program TV: 25-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:00 Its complicated
08:00 The invention of lying
10:02 Green zone
12:00 Repo man
14:01 Life
16:01 Nanny McPhee Returns
18:00 The wolfman
20:00 Robin Hood
22:31 Its complicated
00:31 Life
02:30 Robin Hood
05:01 The wolfman

AXN

07:00 The Amazing Race
2001, f. s. avent., , episodul 9
08:00 Foc salbatic
sua, 2005, s, , episodul 13
09:00 Viitorul incepe azi
sua, 1996, s, , episodul 8
10:00 Mesaje de dincolo
sua, 2005, s, , episodul 1
11:00 Largo Winch
2001, f.s. de act., , episodul 23
12:00 Foc salbatic
sua, 2005, s, , episodul 13
13:00 Viitorul incepe azi
14:00 Stargate SG-1
sua, 1997, s, , episodul 18
15:00 Largo Winch
2001, f.s. de act., , episodul 24
16:00 The Amazing Race
2001, f. s. avent., , episodul 10
17:00 Cabinet de avocatura
sua, 1997, s, , episodul 1
18:00 Viitorul incepe azi
sua, 1996, s, , episodul 9
19:00 Stargate SG-1
sua, 1997, s, , episodul 19
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 2)
21:00 Daune si interese
sua, 2007, s. politist, , episodul 7
22:00 Daune si interese
sua, 2007, s. politist, , episodul 8
23:00 Lost - Naufragiatii
avent., , episodul 20
00:00 Stagiarii
sua, 2001, s, , episodul 9
01:00 Daune si interese
sua, 2007, s. politist, , episodul 7
02:00 Daune si interese
sua, 2007, s. politist, , episodul 8
02:50 Lost - Naufragiatii
avent., , episodul 20
03:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 9)
04:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 10)

Cinemax

07:00 Marele jaf al trenului
(engl., 1979, avent.)
08:50 Procesul de la Nurnberg
(sua, 1961, dr. ist., a-n)
12:00 Candidatul
(dan., 2008, thrill.)
13:35 Barbatul care il iubea pe Yngve
15:10 Elvis Mitchell
Interviuri
15:40 Cercul (iran., 2000, drama)
17:10 Othello
1995, dr. ist
19:10 Marele jaf al trenului
engl., 1979, avent.
21:00 inainte de razboi
(sua, 1971, drama)
22:30 Ultima noapte senina
(sua, 1992, dr. razb.)
00:15 Lenny sua, 1974, drama
02:05 Arta razboiului
Tradarea
03:45 Doi frati gemeni
fra., 2008, f. de scurt m
04:20 Psycho (sua, 1960, thrill., a-n)

HBO

06:00 Rachel se marita
(sua, 2008, dr. romantic.)
07:50 Cardiofitness
(it., 2007, com.) (12)
09:20 Lumea vazuta de Ion B
(rom., 2009, f. doc.) (15)�
10:25 CJ7
(hongk., 2008, com.) (12)CJ7�DVD�
11:50 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.)
13:40 Epoca de gheata 3
Aparitia Dinozaurilor (sua, 2009, f. doc.)
15:15 U2 �n concert la Rose Bowl
U2 �n concert la Rose Bowl
16:15 Trecutul lui Mary
(engl., 2007, drama) (15)�
18:00 Casnicia
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Curierul
(fra.-sua, 2002, actiune) (12)Curierul�DVD�
21:35 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., , episodul 6)
22:10 The International:
Puterea banului (sua-ger., 2008, drama)
00:10 Tyson (sua, 2008, f. doc.) (15)�
01:40 Secventa finala
(can., 2005, drama) (12)
03:50 Coco Chanel si Igor Stravinski
(fra., 2009, dr. romantic.) (15)�

National Geographic

06:00 Auschwitz:
Fotografii din iad (sua, 2008, f. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buster, Holli, Spike si Belle
08:00 Gheparzii:
Lectii de supravietuire (doc.)
09:00 Narco-submarine (doc.)
10:00 LSD (f. doc.)
11:00 Fortele aeriene pasaresti
12:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - �ngropat de viu
13:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Australia
14:00 Narco-submarine (doc.)
15:00 Craniile de cristal:
Dincolo de legenda (f. doc.)
16:00 Rechini de Alaska (doc.)
17:00 Cimpanzei ca noi (f. doc.)
18:00 Planete ciudate (doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Maya, Sara si Lily
20:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - America Centrala
21:00 Dezastre �n aer
(f. s. doc.) - Miami
22:00 Sea Patrol(AP)�
Sea Patrol(AP)�
23:00 Robotii de pe Marte
(f. doc.)
00:00 Sea Patrol(AP)�
01:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - America Centrala
02:00 Dezastre �n aer
(f. s. doc.) - Miami
03:00 Dezastre �n aer
(f. s. doc.) - Miami
04:00 Sea Patrol(AP)�
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Maya, Sara si Lily

ProCinema

06:00 Apropo TV
(divertisment)
07:45 Tom si Jerry
(sua, 2006, s. anim., , episodul 9) (reluare)
08:15 Misterul din oglinda
Miss Marple: (engl., 2009, polit.) (AP)�
10:15 Teleshopping (recl.)
Teleshopping (recl.)
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 9)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 5)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom �n 10
(divertisment)
14:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
15:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, , episodul 14) (AP)�
16:00 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 16) (AP)�
16:30 Tanase Scatiu
(rom., 1976, drama) (AP)� (reluare)
19:00 Serii fara limite: Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 11) (AP)�
20:00 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 12) (12)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 8)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 9)
22:00 Ultimul dragon
(sua, 2003, actiune) (15)�
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 1) (15)�
00:30 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, , episodul 5) (12)
01:30 Ultimul dragon
(sua, 2003, actiune) (15)� (reluare)
03:00 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 12) (12)
03:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 1) (15)
04:15 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, , episodul 5)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:30 Apropo TV
(divertisment)