Digi TV Film: Program TV: 26-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:00 Repo man
09:00 Robin Hood
11:32 Green zone
13:30 Nanny McPhee Returns
15:30 Spy game
18:00 Its complicated
20:01 Repo man
22:00 The invention of lying
00:00 Its complicated
02:00 Repo man
04:00 Green zone

AXN

07:00 The Amazing Race
sua, 2001, f. s. avent., , episodul 10
08:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 1)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 9)
10:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 2)
11:00 Largo Winch
2001, f.s. de act., , episodul 24
12:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 1)
13:00 Viitorul incepe azi
sua, 1996, s, , episodul 9
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 19)
15:00 Largo Winch
2001, f.s. de act., , episodul 25
16:00 The Amazing Race
sua, 2001, f. s. avent., , episodul 11
17:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 2)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 10)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 20)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 3)
21:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 12)
22:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 13)
23:00 Minti criminale
sua-can., 2005, s. politist, , episodul 1
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 11)
01:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 12)
02:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, , episodul 13)
03:30 Stagiarii
sua, 2001, s, , episodul 11
03:55 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 12)

Cinemax

06:05 Mandrake
s. politist, , episodul 10
07:00 Cercul
(iran., 2000, drama)
08:30 inainte de razboi
sua, 1971, drama)
10:00 Adulti
(fra.-sue., 2008, com.)
11:25 Othello
1995, dr. ist.
13:25 Hotii de motoare
spa., 2008, f. de scurt m
13:45 Culoarea pielii
2008, dram. Bio
15:30 Pe aripile curajului
sua-fra., 1995, avent
16:10 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama)
17:45 Oameni si soareci
(sua, 1992, drama)
19:35 Un pic de suflet
( aus., 1998, com.)
21:00 Ramai cum esti
(it.-spa., 1978, drama)
22:45 Slujba
(sua, 2009, drama)
00:25 Razboiul Stellei
(hol., 2009, drama)
01:55 Politistul
fra., 2008, f. de scurt m
02:15 M. Butterfly
(sua, 1993, dr. romantic.
03:55 incredere tradata
(sua, 1990, com.)
05:40 Mandrake
s. politist, , episodul 11

HBO

06:00 Epoca de gheata 3:
Aparitia Dinozaurilor (sua, 2009, f. doc.)
07:35 Trecutul lui Mary
(engl., 2007, drama) (15)�
09:20 U2 �n concert la Rose Bowl
10:20 Casnicia
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
11:50 Madagascar 2
(sua, 2008, f. doc.)
13:20 Helen
(sua-engl.-ger., 2009, drama) (12)
15:20 Printesa ghetoului
(spa., 2007, drama) (AP)�
17:00 Dragonball: Evolutia
(sua, 2009, f. fantas.act.)
18:25 O alta Cenusareasa moderna
(sua-can., 2008, com.)
20:00 O escapada super 2
(sua, 2009, com.) (15)�
21:35 Lord
(rom., 2009, f. de scurt m.) (12)
22:00 Spartacus: Nisip �nsangerat
(sua, 2010, s, , episodul 11)
22:55 Spartacus: Nisip �nsangerat
(sua, 2010, s, , episodul 12) (
23:55 Marul discordiei
(sua, 2008, thrill.)
01:45 Watchmen
(engl.-sua-can., 2009, actiune) (15)�
04:25 O escapada super 2
(sua, 2009, com.) (15)�

National Geographic

06:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - America Centrala
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Molly, Jane si Genoa
08:00 Rechini de Alaska (doc.)
09:00 Dezastre �n aer (f. s. doc.) - Miami
10:00 Sea Patrol(AP)�
11:00 Cimpanzei ca noi (f. doc.)
12:00 Undeva �n China
(f. s. doc.) - Drumul matasii
13:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - America Centrala
14:00 Dezastre �n aer
(f. s. doc.) - Miami
15:00 Mormantul lui Irod
(sua, 2008, doc.)
16:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Marimea conteaza
17:00 Lei obraznici (doc.)
18:00 Robotii de pe Marte
(f. doc.)
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
20:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Din savana �n desert
21:00 Masini britanice:
Trenuri (f. s. doc.)
22:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Texas
23:00 �n situatie critica
(s. doc.) - Apollo 13
00:00 Masini britanice:
Trenuri (f. s. doc.)
01:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Texas
02:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Din savana �n desert
03:00 Masini britanice:
Trenuri (f. s. doc.)
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Texas
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) -

ProCinema

07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 9)
08:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 5)
08:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., , episodul 42) (reluare)
09:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, , episodul 14)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 10)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 6)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom �n 10 (divertisment)
14:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 16)
15:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 11) (AP)
16:00 Descopera Romania
(2004) (reluare)
16:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 8)
17:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 9)
17:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, , episodul 15) (AP)�
18:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 17) (AP)�
19:00 Serii fara limite: Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 12) (AP)�
20:00 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 13) (12)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 10)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 11)
22:00 sarlatanii
(sua, 2003, com.)
00:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 2)
01:00 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, , episodul 6) (12)
02:00 sarlatanii
(sua, 2003, com.) (15)� (reluare)
04:00 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 13)
04:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 2)
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:45 Apropo TV
(divertisment)