Results 1 to 6 of 6

Thread: کلاهبرداری بزرگ سید حامد شیرمردی و علی تی

New Member
    Uploads
    0

Unhappy کلاهبرداری بزرگ سید حامد شیرمردی و علی تی

چون افرادی شیاد به اسامی سید حامد شیرمردی و علی تیموری به اسم فروش اکانت سی سی کم کلاهبرداری میکنند من خودم 78000 از دست دادم اینها از سایتهای معروف فروش سی سی کم اکانت میهرند و با قیمتی بسیار بیشتر به افراد میفروشند. یک اکانت را به چند نفر میفروشند و اکانت قطع خواهد شد و سپس جوابگو نیستند.
    مراقب این ها باشید علی تیموری و سید حامد شیرمردی

New Member
    Uploads
    0

Re: کلاهبرداری بزرگ سید حامد شیرمردی و علی تی

چون افرادی شیاد به اسامی سید حامد شیرمردی و علی تیموری به اسم فروش اکانت سی سی کم کلاهبرداری میکنند من خودم 78000 از دست دادم اینها از سایتهای معروف فروش سی سی کم اکانت میهرند و با قیمتی بسیار بیشتر به افراد میفروشند. یک اکانت را به چند نفر میفروشند و اکانت قطع خواهد شد و سپس جوابگو نیستند.
    مراقب این ها باشید علی تیموری و سید حامد شیرمردی
    سایتهایی که این کار در آنها انجام میشود
    که این سایت دان شده
    سایت دیگر http://****.****.***/

New Member
    Uploads
    0

هر جایی تو هر سایتی اسم علی تیموری اوغاز و سیدحامد شیرمردی را در فروش سخت افزار و سیسیکم شنیدید بونید چانچه خریدی بکنید پولتان رفته است اینها کلاهبردار حرفه ای هستند.

از این لجنا بدتر کمتر ممکنه دیده باشین این یارو علی تیموری اوغاز من را تهدید به زدن با چاقو کرده گفته ساکتم میکنه چون ازش بد گفتم مردک هیچی ندار یک پیام خصوصی داده که برای من چندتا افغانی اجیر کرده

عجب دزدی بوده بی پدر

یکی هست تو فروما به نام موید دو تا آیدیشو میدونم
    moayed, toghrol2002

چندتا آیدی دیگه داره خدا میدونه

از اون زبون بازا قهاره
    بهش میگم اکانتی دادی مشکل داره میگه رسیورت مشکل داره پچ بریزو ریست کنو فلان و بهمان به دوستمم همین چرندیاتو میگه بعد کاشف به عمل اومد همون اکانتی رو به من فروخته به دوستمم فروخته
    واسه یه بنده خدایی نصاب فرستاده بود دو سه روز بعدش به اسم بسیج ریخته بودن خونه طرف دیش و موتور و ال اینورتو دوتا رسیور ووپلاس رو برده بودن تابلو بود چون اپارتمانای دیگه نرفته بودن
    ما گفتیم باشه هرچی ازش میدونستیمو گذاشتیم کف دست پلیس فتا و مراجع قضایی مشهد تا یه حالی بهش بدن

شیرمردی الان تو شیرازه .همسایه ما هست .واقعاً اگه جرمی مرتکب شده و حق کسی رو خورده من میتونم آدرسشو بدم