Digi TV Film: Program TV: 30-10-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:00 Spy game
08:30 Robin Hood
11:02 The last temptation of Christ
14:01 Nanny McPhee Returns
16:01 Green zone
18:01 Its complicated
20:00 The invention of lying
22:00 The wolfman
00:00 Robin Hood
02:32 Life
03:30 Green zone
05:31 Nanny McPhee Returns

AXN

07:00 Ele spioneaza
episodul 3
09:00 Stargate:
Atlantis
10:00 Stargate:
Atlantis
11:00 Calatori din preistorie
Sezonul III
12:00 Stagiarii
episodul 11
13:00 Largo Winch
de act., , episodul 7
14:00 Spitalul All Saints
1998, s, , episodul 43)
15:00 Hawthorne
sua, 2009, s, , episodul 1
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 2
17:00 Survivor
Gabon
18:00 NCIS: Ancheta militara
s. politist, , episodul 13
19:00 Cabinet de avocatura
episodul 9
20:00 CSI: New York
Criminalistii
21:00 Lege si dreptate
sua, 2010, s, , episodul 6
22:00 Minti criminale
politist, , episodul 19
23:00 Daune si interese
s. politist, , episodul 7
00:00 Daune si interese
s. politist, , episodul 8
01:00 NCIS: Ancheta militara
s. politist, , episodul 13
02:50 Minti criminale
s. politist, , episodul 19

Cinemax

07:00 Othello
1995, dr. ist
09:05 Candidatul
dan., 2008, thrill
10:45 Un pod prea
indepartat
13:40 Decizii
sua, 2008, drama
15:20 Rusinea
spa., 2009, drama)
17:00 Hotul
fra.-it., 1967, com.
19:00 Othello
1995, dr. ist
21:00 Inima de cerneala
2008, f. avent.fam.
23:00 Exorcistul
1973, horror
01:00 South Park
(sua, 1999, f. doc.)
02:20 Caravaggio
engl., 1986, drama)
03:50 tinutul Humboldt
(sua, 2008, com.)
04:35 Noaptea din fata ochilor
(ger., 2008, drama)

HBO

06:00 Razboiul mireselor
(sua, 2009, com. rom.)
07:30 Manuela si Manuel
(puert., 2007, com.) (12)
09:05 O alta Cenusareasa moderna
(sua-can., 2008, com.)
10:40 Kaiser Chiefs Live at Elland Road
12:10 O duminica de pomina
(sua, 2008, polit.) (12)
13:50 Edward Maini-de-Foarfece
(sua, 1990, dr. romantic.) (12)
15:35 Niciodata nu e prea tarziu
(sua, 2009, com.) (12)
17:05 Eu si Marley
(sua, 2008, com.) (12)
19:00 Razboiul mireselor
(sua, 2009, com. rom.)
20:30 Bine dotat
(sua, 2009,, episodul 7)-Orientul Mijlociu
21:00 Stand-Up Caf�
(2008, s. com., , episodul 7) (15)�
21:30 Un pic Insarcinata
(sua, 2006, com. rom.) (AP)�
23:40 Fratele disparut
(sua, 2009, drama) (15)�
01:25 Babylon A.D.
(sua-fra.-engl., 2008, S.F.) (12)
01:40 Povesti de Halloween
(can.-sua, 2008, comedie-horror) (15)
02:05 Aliens - Misiune de pedeapsa
(sua-engl., 1986, S.F.) (15)
04:20 O escapada super 2
(sua, 2009, com.) (15)�

National Geographic

06:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Primul client
07:00 Masini britanice:
Trenuri (f. s. doc.)
08:00 Prinsi In fapt
(f. s. doc.) - Inamici surpriza
09:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
10:00 Megauzine
(s. doc.) - Winnebago
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Texas
12:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Miami
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Viata pe Luna
14:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Pericol! Barlog
15:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - sarpe suprem
16:00 stiinta luptei
(2008, s) (AP)� - Arme vii
17:00 stiinta luptei:
Soldatul perfect (f. doc.)
18:00 stiinta luptei:
Superpolitisti (f. doc.)
19:00 stiinta luptei
(2008, s) (AP)� - Secrete
20:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Taj Mahal
21:00 Sa nu-i spui mamei:
Beirut (doc.)
21:30 Sa nu-i spui mamei:
Cairo (doc.)
22:00 O lume furtunoasa:
Praful (f. doc.)
00:00 Interpol
(s. doc.) - Veriga lipsa
01:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Taj Mahal
02:00 Sa nu-i spui mamei:
Beirut (doc.)
03:00 O lume furtunoasa:
Praful (f. doc.)
04:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Miami
05:00 Interpol
(s. doc.) - Veriga lipsa

ProCinema

07:15 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
08:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 9)
10:30 Descopera Romania (2004)
Descopera Romania (2004)
11:00 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 1) (AP)
11:30 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 15) (AP)
12:30 Entertainment News
(, episodul 52) (AP)�
13:30 Visurile copilariei
(sua, 1999, drama) (AP)� (reluare)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., , episodul 43)
16:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 8) (AP)�
17:00 Rapirea fecioarelor
(rom., 1968, actiune) (AP)�
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., , episodul 11)
20:00 Pierdut si (re)gasit
(sua, 1999, f. rom.) (12)
22:00 Emisiune: CineTePrinde
(prezentata de Cristian Tudor Popescu) -
00:00 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 9) (15)�
00:30 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 10) (15)�
00:45 Breaking Bad: Pe cai gresite
(sua, 2008, s. politist, , episodul 4) (15)�
01:00 Ultima printesa
(chi.-hongk.-jap., 2005, drama)
03:00 Emisiune: CineTePrinde
(prezentata de Cristian Tudor Popescu)
03:30 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 9) (15)� (reluare)
04:00 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 10) (15)� (reluare)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)