Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: resetsiz dsmartım var digituk hd arıyorum

Junior Member
    Uploads
    0

resetsiz dsmartım var digituk hd arıyorum

resetsiz dsmartım var 2 adet
    digiturk 664 hd arıyorum zelden mesaj ve msn bırakabilirsiniz

Re: resetsiz dsmartım var digituk hd arıyorum

Selam tesekurler evet bende ariyorum C line , pm gonderirseniz sevinirim saygilar.

hala acikmi dsmart

Junior Member
    Uploads
    0

ds hibir serverde yok inanmayın arkadaşlar

Selam , arkadas sende digiturk varsa paylasirsan cok sevinirim bana C line lazim tskler ve saygilar

Junior Member
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by emre_30 View Post
    ds hibir serverde yok inanmayın arkadaşlar
    konu aılış tarihine bakın mesaj yazdığınız tarihe lafmı şimdi bu
    ''ben cahilin okumuşundan korkarım ...''
    deyimini boşa sylememişler

Junior Member
    Uploads
    0

nedemek istiyorsun şimdi manyak ozaman ds gitmişti bilmeden atıyon sen ne anlarsın bu işlerden yıllardır ben bu işlerin iindeyim haddini bilde konuş
    sana olafı bi yerine iade ediyorum terbiyesiz

Junior Member
    Uploads
    0

nedemek istiyorsun şimdi manyak ozaman ds gitmişti bilmeden atıyon sen ne anlarsın bu işlerden yıllardır ben bu işlerin iindeyim haddini bilde konuş
    sana olafı bi yerine iade ediyorum terbiyesiz
    manyak sensin aptal herif ben haddimi biliyorum senden dee ğrenecek değilim bir tek senmi biliyorsun bu işleri benim konuyu atığım tarihlerde dsmart vardı salakmısın nesin konu gncelliliğini yitirmiş
    ''ds hibir serverde yok inanmayın arkadaşlar'' diye yazdığın meajın tarihine bak senin mesajını yazdığın tarihe bak senin mesajı yazdığın tarihlerde dsmartmı varmı dedik paylaşımda yada aynı gndemi benim atığım konuya mesaj yazdın mademki benim konuyu atığım tarihlerde ds hi biryerde yok diyorsun dsmartın gittiği tarihi tam olarak yaz da millet ğrensin bakalım ne zaman gittiğini ok bilmiş ukala cardsharing ustası seni ben yalancımıyımki yukarıdaki tarzda atığım konunun altına mesaj yazıyorsun terbiyesizlik ediyorsun
    ben ilk konuyu atığım tarihte dsmartın var olduğunu iddaa ediyorum aksini ispat et burada
    zr dilerim senden
    yazdıklarını ve yazdıklarımı harfiyen sana hediye ediyorum ama aksini ispat edemezsen senden zr bekliyorum...

''At yedi gnde İt yediği gnde unutur''
    ''it rr kervan yrr''
    lokalim 664 dt full + hd salon 1-2-3 aık paylaşım isteyen lokal belirtip zel mesaj atsın

Junior Member
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by lider View Post
    hala acikmi dsmart
    manyak sensin ben bu adama itinaden yazdım sen hemen dalıyon konuya atıysan atın konu benim seninle işim olmaz stne alınıyon herşeyi
    kesin olarak bilmiyorum ama bu senin konu atıgın zamanlarda ds gitmeye başlamıştı sırayla
    şimdi sana gelelim sen kimsinki bana haddimi gretecen senin gibilerle ugraşamam seviyenede dşmem uydu aleminde herkes beni bilir
    yolun aık olsun

Junior Member
    Uploads
    0

manyak sensin ben bu adama itinaden yazdım sen hemen dalıyon konuya atıysan atın konu benim seninle işim olmaz stne alınıyon herşeyi
    kesin olarak bilmiyorum ama bu senin konu atıgın zamanlarda ds gitmeye başlamıştı sırayla
    şimdi sana gelelim sen kimsinki bana haddimi gretecen senin gibilerle ugraşamam seviyenede dşmem uydu aleminde herkes beni bilir
    yolun aık olsun
    benim seviyeme dşmeni istemem nki benim seviyeme dştğnde ikimiz aynı seviyede olacağımızdan kusura bakma seninle aynı seviyede duramam seviyeni yazdıklarımı okuyunca anlarsın tabi anlama kabiliyetin olsa konuyu bu kadar uzatmazsın
    alıntı yaptığın mesajda lider nickli arkadaşın sorusu ''bu adam '' tabiri hoş değil ''hala acikmi dsmart'' diye acıksa acık kapalıysa kapalı diyebilirsin ama sen ''''ds hibir serverde yok inanmayın arkadaşlar'' mesajınla neyi kastettiğini okuyanlar anlamıştır en azından sanki ben lider in mesajından sonra aık yazdım da sen o mesajı yazıyorsun seni bilen bilir doğrudur ama ben bilmek istemiyorum nki sen kendi yazdıklarını dahi bir başkasının mesajı gibi algılıyorsun ben sana haddini bildiririm gibi bir kelime yazmışmıyım ? senin yazdıkların şuan forumda kıvırtma yazılarıdır bir stte yazdığım mesajdaki stne basarak sorduğum sorularımın kıvırtmasıdır
    mesaj yazmadan nce okuduklarını ve kendi yazdıklarını tekrar okumanı tavsiye ediyorum tabi anlayana bu yazdıklarım..
    ve senin gibi birinin yazdığı ithafların cevabını yazma gereği duyduğum iin değerli vaktimi anlaması kıt bir vatandaşa harcıyorum ister yazdıklarımı anla ister anlamazlıktan gel sen kendini o kadar yksek seviyeli ve tecrbeli olarak gryorsun ki kanımca anca kendi egonu tatmin ediyorsun aslında ben son mesajımdada szmn arkasındayım hala buyur o zaman ıspatla....

''Anlayana sivrisinek saz Anlamayana davul zurna az''

Page 1 of 2 12 LastLast