Results 1 to 2 of 2

Thread: Urime Fiku postin e ri

 1. #1
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Urime Fiku postin e ri

  Urime postin e administratorit FIKU,e di qe eshte e ndalume kjo tem,po edhe kjo eshte e arritur shume nga ti,nje shqipe te behet admin nuk eshte pak .............

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Urime Fiku postin e ri

  Quote Originally Posted by pleshina View Post
  Urime postin e administratorit FIKU,e di qe eshte e ndalume kjo tem,po edhe kjo eshte e arritur shume nga ti,nje shqipe te behet admin nuk eshte pak .............
  Te falenderoj nga zemra, por duhet ta mbyll temen ne publik, sepse urimet kush ta ndjeje duhet ti beje ne MP, jo ne publik per shkak te rregullores.

  Kaloni mire.

Similar Threads

 1. New Urime Pavarsia e KOSOVES
  By danipr in forum Albanian / Shqip
  Replies: 19
  Last Post: 20-02-2009, 03:52:36
 2. Urime dhe falenderime
  By turizem2002 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 21-01-2009, 21:52:42

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •