Digi TV Film: Program TV: 01-11-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:01 The invention of lying
08:00 Repo man
10:01 Its complicated
12:00 The wolfman
14:01 The invention of lying
16:00 Life
18:01 The wolfman
20:00 Repo man
22:00 Robin Hood
00:31 Nanny McPhee Returns
02:30 Green zone
04:31 Robin Hood

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , ep 2)
08:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 5)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 13)
10:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 6) (AP)
11:00 Largo Winch
(fra.ger.can., 2001, f.s. de act.,ep 2)
12:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 5) (AP)
13:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 13)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 3) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.ger.can., 2001, f.s. de act., ep 3)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , ep 3)
17:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 6) (AP)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 14) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 4) (12)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 7) (AP)
21:00 Daune şi interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 9) (AP)
22:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 10) (AP)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 5)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 19) (AP)
01:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 20) (AP)
02:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 10) (AP)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , episodul 5)
03:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 19) (AP)
04:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 20) (AP)

Cinemax

07:00 Evadatii
(sua, 1974, polit.) (12)
09:00 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama) (12)
11:00 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
12:30 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
13:50 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
15:25 Mama e la coafor
(can., 2008, drama) (12)
17:00 Evadatii
(sua, 1974, polit.) (12)
19:00 Ahilesi broasca testoasa
(jap., 2008, com.) (AP)
21:00 Capitolul doi
(sua, 1979, com.) (AP)
23:05 Aventurile lui Power
(sua, 2008, com. muz.) (12)
00:35 Termen-limita
(sua, 2009, thrill.) (15)
02:00 Mangaieri straine
(it., 1990, drama) (15)
03:45 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., , episodul 1)
04:35 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., , episodul 2)
05:30 Ultimul Pulcinella
(it., 2008, drama) (15)

HBO

06:00 Regasirea
(sua, 1999, drama) (12)
07:50 Exist pentru ca existam
(sua, 2008, f. doc.) (12)
09:20 Tatal meu, Romulus
( aus., 2007, dram. Bio.) (15)
11:05 Aventurile lui Rocky si Bullwinkle
(sua-ger., 2000, com.)
12:35 sapte suflete
(sua, 2008, drama) (12
14:40 Jaf la Harvard
(sua-can., 2002, act. com.) (12)
16:05 21
(sua, 2008, drama) (12)21�DVD�
18:05 Nebunie de primavara
(sua, 2009, com.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
Pe platourile de filmare
21:55 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., , episodul 7) (15)-
22:25 �n sexcursie
(sua, 2008, com.) (15)�n sexcursie�DVD�
00:15 Poison Ivy:
Societatea secreta (sua-., 2008, thrill.) (18)
01:45 Janosik: O poveste adevarata
(pol.-slova.-ceh., 2009, drama) (12)
04:05 Vorbeste cu mine
(sua, 2007, dram. Bio.) (15)

National Geographic

06:00 Sa nu-i spui mamei:
Ciudad de Mexico (f. doc.)
06:30 Sa nu-i spui mamei:
Sao Paulo (f. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bella, Big Boy si Gracie
08:00 Armata din mlastina (f. doc.)
09:00 inainte de Iisus (doc.)
10:00 Real? (s. doc.) - Mana lui Iisus
11:00 Cobra regala (f. doc.)
12:00 Undeva in China
(f. s. doc.) - Beijing Boom
13:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Primul client
14:00 inainte de Iisus (doc.)
15:00 Real? (s. doc.)
- Codul lui Da Vinci
16:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Pericol! Barlog
17:00 intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Crocodilul de Nil
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Viata pe Luna
19:00 Cesar si cainii (
s. doc.) - Woody, Wally si Kane
20:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Etosha -
21:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Avionul-fantoma
22:00 stiinta luptei
(2008, s) (AP)- Lectii de la animale
23:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Bande rivale
00:00 Dezastre in aer (f. s. doc.) -
Avionul-fantoma
01:00 stiinta luptei
(2008, s) (AP)- Lectii de la animale
02:00 Paradisuri terestre (
sua, s. doc. nat.) - Etosha -
03:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Avionul-fantoma
04:00 stiinta luptei
(2008, s) (AP)- Lectii de la animale
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Woody, Wally si Kane

ProCinema

07:45 Tom si Jerry
Aventuri buclucase (sua, episodul 10)
08:15 Poirot:
Moartea doamnei McGinty
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 1)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 10)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., , episodul 12) (AP)
15:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, , episodul 17) (AP)
16:15 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 2) (AP)
16:45 Divort...din dragoste
(rom., 1991, com.) (AP)(reluare)
19:00 Serii fara limite: Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 16) (AP)
20:00 Serii fara limite: Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 14) (12)
21:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 12) (AP)
21:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., , episodul 13) (AP)
22:00 Amenintare subterana
(sua, 2000, f. de cat.) (15)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 6) (15)
00:30 Cei noua
(sua, 2006, s. politist, , episodul 2) (12)
01:30 �nalta tensiune
(fra., 2003, horror) (15)
03:00 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, , episodul 14) (12)
03:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 6) (15)
04:15 Cei noua
(sua, 2006, s. politist, , episodul 2) (12)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)