Digi TV Film: Program TV: 04-11-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:01 Repo man
09:00 The last temptation of Christ
12:02 The wolfman
14:00 Its complicated
16:01 The invention of lying
18:01 Life
20:00 Green zone
22:00 Robin Hood

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 5)
08:00 Cabinet de avocatura
sua, 1997, s, , episodul 8) (AP)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 16) (AP)
10:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 9) (AP)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, act., episodul 5)
12:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 8) (AP)
13:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 16) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 6) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, act., episodul 5)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 6)
17:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 9) (AP)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 17) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 7) (12)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 10) (AP)
21:00 CSI: New York - Criminaliştii
(sua-can., 2004, s. politist, , episodul 12)
22:00 Lege şi dreptate
(sua, 2010, s, episodul 7) (12)
22:55 Zoom
23:00 Minţi criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , ep 8) (AP)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 25) (AP)
00:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 1) (AP)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, ep 12)
02:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, ep 7) (12)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep 8)
03:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 25) (AP)
04:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 1) (AP)

Cinemax

07:00 Cautand-o pe Susan
(sua, 1985, com. rom.) (15)
08:40 Meteoritul
(sua, 1979, f. de cat.) (15)
10:25 La ceai cu Mussolini
(it.-engl., 1999, drama) (12)
12:20 �nainte de razbo
i (sua, 1971, drama) (15)
13:50 Culoarea pielii
(engl.-sud afr., 2008, dram. Bio.) (15)
15:35 Candidatul din Manciuria
(sua, 1962, thrill.) (12)
17:40 Barbatul careil iubea pe Yngve
(nor., 2008, drama) (15)
19:15 Meteoritul
(sua, 1979, f. de cat.) (15)
21:00 America
(sua-can., 2009, drama) (12)
22:35 Perechea potrivita
(engl., 1989, com.)
00:15 �mparatul mustelor
(sua, 1990, drama) (12)
01:45 Furia ursului
(sua, 2010, horror) (15)
03:05 Dead Man
(sua-ger., 1995, drama, a-n) (18)
05:05 Trei barbati intelepti
(fin., 2008, drama) (12)

HBO

06:00 Titanii (sua, 2000, drama)
07:50 Scapati de Smart
(sua, 2008, acţ. com.)
09:40 Mai furios, mai iute
(sua-ger., 2003, thrill. act.)
11:25 Mama de ocazie
(sua, 2009, com. de fam.)
12:50 Pe platourile de filmare
13:20 Bellamy (fra., 2009, polit.)
15:10 Regasirea
(sua, 1999, drama) (12)
17:00 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.) (12)
18:30 Jumper (sua, 2008, S.F.)
20:00 Pentru Neda
(sua, 2009, f. doc.) (15)
21:15 Che - Prima parte
(fra.-spa.-sua, 2008, drama
23:25 Che - Partea a doua
01:40 Aliens - Misiune de
pedeapsa (sua-engl., 1986, S.F.)
03:55 Un ghem de minciuni
(sua, 2008, drama) (15)

National Geographic

06:00 Lasa-ti orasul: Costa Rica
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Dexter si Nasir
08:00 Prinsi in fapt
(f. s. doc.) - Inamici surpriza
09:00 Liniile din Nazca
(fra.-engl., 1999, doc.)
10:00 Al doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
11:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Ursii
12:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Traversand Himalaya
13:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
14:00 Liniile din Nazca
(fra.-engl., 1999, doc.)
15:00 Real?
(s. doc.) - Efectul Nostradamus
16:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
17:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Gheare
18:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Femei dupa gratii
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Calvin, Rudy si Milo
20:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
21:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Hipopotamii canibali
22:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
23:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - In minoritate
00:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Hipopotamii canibali
01:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
02:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
03:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Hipopotamii canibali
04:00 Salbatica Rusie
(f. s. doc.) - Hipopotamii canibali
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Calvin, Rudy si Milo

ProCinema

06:00 Apropo TV
(divertisment)
07:45 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , ep3)(reluare)
08:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , ep12)(reluare)
08:45 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 4)
09:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, , episodul 19)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 4)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 13)
11:30 Happy Hour
(divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Anturaj
(sua, 2004, s, , episodul 3) (reluare)
14:45 Anturaj
(sua, 2004, s, , episodul 4) (reluare)
15:15 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 20)(reluare)
15:45 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 21)(reluare)
16:15 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 5)
16:45 Ingerul de piatra
(can.-engl., 2007, drama) (AP)
19:00 Serii fara limite: Anturaj
(sua, 2004, s, , episodul 5) (AP)
19:30 Serii fara limite: Anturaj
(sua, 2004, s, , episodul 6) (AP)
20:00 Serii fara limite:
Operatiunea de salvare
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
21:30 Comedia in esenta tare:
Poza la minut
22:00 Filmul de 10: Clanul lupilor
(rus., 2007, fantasy) (15)
00:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 9) (15)
01:15 Cei noua
(sua, 2006, s. politist, , episodul 5) (12)
02:00 Inalta tensiune
(fra., 2003, horror) (15)
03:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 9) (15)
04:00 Cei noua
(sua, 2006, s. politist, , episodul 5) (12)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:15 Apropo TV
(divertisment)