Digi TV Film: Program TV: 05-11-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

07:01 Green zone
09:00 Its complicated
11:00 Robin Hood
13:31 The invention of lying
15:30 Repo man
17:32 Spy game
20:00 Nanny McPhee Returns
22:00 The wolfman
00:00 Robin Hood
02:31 The invention of lying
04:31 Repo man

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., ep 6)
08:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s,episodul 9) (AP)
09:00 Viitorul �ncepe azi
(sua, 1996, s, ep 17) (AP)
10:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 10) (AP)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act., ep 6)
12:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 9) (AP)
13:00 Viitorul �ncepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 17) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 7) (12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, f.s. de act.,ep 7)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 7)
17:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 10) (AP)
18:00 Viitorul �ncepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 18) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 8) (12)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, ep 11) (AP)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 20)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, ep 21)
22:55 Zoom
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep 9) (15)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 2) (AP)
00:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 3) (AP)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, ep 20)
02:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, ep 21)
02:45 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. pol, ep 9) (15)
03:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 2) (AP)
03:55 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 3) (AP)

Cinemax

07:00 Candidatul din Manciuria
(sua, 1962, thrill.) (12)
09:05 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.) (12)
11:05 Cei mai buni regizori de la H
(sua, 2009, s) (12)
11:35 Calatoria
(sua, 1992, drama) (12) Campul dragostei DVD
13:20 Barbatul careil iubea pe Yngve
(nor., 2008, drama) (15)
15:00 Lacrimile mamei mele
(ger.-arg., 2008, drama) (12)
16:35 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.) (12)
19:00 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.) (12)
21:00 Prietenii lui Peter
(engl., 1992, drama) (12)
22:40 Wendysi Lucy
(sua, 2008, drama) (15)
00:00 Asasini cibernetici: Vanatoarea
(sua-can., 2009, horror) (15)
01:35 Gangster american
(sua, 2007, polit.) (12)
04:10 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, , epl 1)
05:00 Cap de linie
(braz., 2008, polit.) (15)

HBO

06:00 Bellamy (fra., 2009, polit.)
07:50 Regasirea
(sua, 1999, drama) (12)
09:35 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.) (12)
11:05 Jumper (sua, 2008, S.F.)
12:35 Vanator alb, inima
neagra (sua, 1990, avent.) (12)
14:25 Alvin si veveritele
(sua, 2007, com. de fam.)
15:55 Hancock
(sua, 2008, acţ. com.)
17:30 Felicia, inainte de
toate (rom.-cro., 2009, drama)
19:30 Filme si vedete
20:00 Palatul lui Joe
(engl., 2007, drama) (12)
22:00 True Blood
(sua, 2008, s, , episodul 9)
22:55 True Blood
(sua, 2008, s, , episodul 10)
23:40 Centura rosie
(sua, 2008, actiune)
01:20 Cadillac Records
(sua, 2008, dr. muz.)
03:10 Blood: Ultimul vampir
04:40 High Life (can., 2009, com.)
(15)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Calvin, Rudy si Milo
08:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
09:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Hipopotamii canibali
10:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
11:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Gheare
12:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - In inima junglei
13:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Georgia de Sud
14:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Hipopotamii canibali
15:00 Real?
(s. doc.) - Regele Arthur
16:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
17:00 Ganganii la atac
(f. s. doc.) - Invadatorii!
18:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - In minoritate
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Titan, Candy si Bella
20:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
21:00 Cesar si cainii
Cotton, Ricky, Jordan, Duke si Lila
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Rocco si Hootie
23:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Loialitate fatala
00:00 Cesar si cainii
Cotton, Ricky, Jordan, Duke si Lila
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Rocco si Hootie
02:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
03:00 Cesar si cainii
Cotton, Ricky, Jordan, Duke si Lila
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Rocco si Hootie
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Titan, Candy si Bella

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 13)
07:45 Ingerul de piatra
(can.-engl., 2007, drama) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 5)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 1)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Zoom in 10
(divertisment)
14:30 Anturaj
(sua, 2004, s, , episodul 5)(reluare)
15:00 Anturaj
(sua, 2004, s, , episodul 6)(reluare)
15:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 22) (reluare)
16:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 23)(reluare)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 6)
17:00 In pas cu moda
(sua, 1988, com.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Anturaj
(sua, 2004, s, , episodul 7) (AP)
19:30 Serii fara limite: Anturaj
(sua, 2004, s, , episodul 8) (AP)
20:00 Lupii marilor
(elv.-engl.-sua, 1980, actiune) (12)
22:30 Filmul de 10: Masina mortii
(sua, 2007, thrill., col., a-n) (15)
00:45 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., , episodul 13)
01:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 10) (15)
02:15 Masina mortii
(sua, 2007, thrill., col., a-n) (15)
04:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 10) (15)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)