Digi TV Film: Program TV: 06-11-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:30 Spy game
09:00 Nanny McPhee Returns
11:00 The wolfman
13:00 Its complicated
15:00 The last temptation of Christ
18:01 Repo man
20:00 Green zone
22:00 The invention of lying
00:00 Repo man
02:00 Green zone
04:01 Nanny McPhee Returns

AXN

06:00 Promo
07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., , ep 5) (AP)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, ep 2) (AP)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, ep 20) (AP)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, ep 1) (AP)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007,avent., , ep3/6) (12)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, episodul 15) (AP)
12:35 Stagiarii
(sua, 2001, episodul 16) (AP)
13:05 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001, act., ep 9)
14:05 Spitalul All Saints
( aus., 1998, ep 2) (AP)
15:05 Hawthorne
(sua, 2009, episodul 2) (12)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, episodul 4) (AP)
17:00 Survivor - Gabon
(sua, 2000, actiune-reality, ep 13)
18:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, ep 15)
19:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, ep 11) (AP)
20:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, politist, ep 14) (12)
21:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, ep 7) (12)
22:00 Minti criminale
sua-can., 2005, politist, ep 20) (15)
23:00 Daune si interese
(sua, 2007,politist, ep 9) (AP)
00:00 Daune si interese
(sua, 2007, politist, ep 10) (AP)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, politist, ep 15) (12)
01:20 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, politist, ep 15) (12)
02:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, ep 7) (12)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, , ep. 20) (15)

Cinemax

07:00 Ofera-mi placere!
(fra., 2009, com. rom.) (12)
08:30 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
09:50 Zionsi fratele lui
(isr.-fra., 2009, drama) (15)
11:10 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
12:55 Moartea printesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.)
14:25 Calaretul electric
(sua, 1979, com. rom.) (12)
16:25 Mama e la coafor
(can., 2008, drama) (12
18:00 Fara vorbe
(sua, 1994, com. rom.) (12)
19:35 Ofera-mi placere!
(fra., 2009, com. rom.) (12)
21:00 Pact cu necuratul
( aus., 2009, drama) (12)
22:55 Mai ciudat decat paradisul
(sua-RFG, 1984, com., a-n)
00:25 Paradisin Vest
(fra.-gre.-it., 2009, drama)
02:15 Ramai cum esti
(it.-spa., 1978, drama) (15)
04:00 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, , ep 2)
04:25 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, , ep 3)
04:50 Persoana disparuta
(sua, 2009, drama) (12)

HBO

06:00 Povesti de adormit
copiii (sua, 2008, com.)
07:40 Star Trek II: Mania lui
Khan (sua, 1982, S.F.)
09:35 Patru prietene si inca o
pereche de blugi
11:35 Bate toba!
(sud afr.-sua, 2003, drama) (12)
13:30 pPremiile Emmy 2010 -
Versiunea editata
15:35 Baiatul in pijama
vargata (engl.-sua, 2008, drama)
17:10 Nopti in Rodanthe
(sua- aus., 2008, dr. romantic.)
18:50 Povesti de adormit
copiii (sua, 2008, com.)
20:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., , episodul 8)
21:00 La posta 1
(engl., 2010, com.) (12)
22:40 Ingeri si demoni
(sua, 2008, thrill.)
01:00 Alien 3
(sua, 1992, f. SF de act.)
02:55 Vanatorii de
extraterestri
04:20 Justitiarul: Zona de
razboi

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
07:00 Masini britanice: Anii 30
08:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Hipopotamii canibali
09:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
10:00 Megauzine
(s. doc.) - Metroul din New York
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Podul din Salt lake City
12:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Avionul-fantoma
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Jupiter
14:00 Nascut salbatic
(doc.)
15:00 Paralei
(f. doc.)
16:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.) (AP)
17:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.)
18:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.)
19:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) (AP)
19:30 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) - Billabong
20:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cernob�l
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Bomba din Oklahoma City
21:00 Sa nu-i spui mamei: Tokyo
(f. doc.)
21:30 Sa nu-i spui mamei: Manila
(f. doc.)
22:00 Granita
(s. doc.) - Misiune in desert
23:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Avionul-fantoma
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Traditii culinare
01:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cernob�l
01:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
02:00 Sa nu-i spui mamei: Tokyo
(f. doc.)
02:30 Sa nu-i spui mamei: Manila
(f. doc.)
03:00 Granita
(s. doc.) Misiune in desert
04:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Avionul-fantoma
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Traditii culinare

ProCinema

07:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:00 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 5)
08:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 1)
09:00 Descopera Romania
(2004)
09:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 6) (AP)
10:00 Anturaj
(sua, 2004, s, , episodul 7) (AP) (reluare)
10:30 Anturaj
(sua, 2004, s, , episodul 8) (AP) (reluare)
11:00 Entertainment News
(, episodul 1) (AP)
12:00 In pas cu moda
(sua, 1988, com.) (AP) (reluare)
14:00 Balul de caritate de
Halloween
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., , episodul 44)
16:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 10) (AP)
17:00 Duhul aurului
(rom., 1974, drama, a-n) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., , episodul 13)
20:00 Cuscrii
(sua, 1979, act. com.) (AP)
22:00 Emisiune: CineTePrinde
Film artistic: La vie en rose
01:00 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 1) (15)
01:30 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 2) (15)
02:00 Emisiune: CineTePrinde
Film artistic: La vie en rose (reluare)
04:30 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 1) (15) (reluare)
05:00 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 2) (15) (reluare)
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)