Page 1 of 101 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1008

Thread: 2 Mbyllur - Dreambox - image, firm, soft, etj.

 1. #1
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  2 Mbyllur - Dreambox - image, firm, soft, etj.

  Pershendetje te Nderuar Antare!

  Sipas porosise te administratorit qendror ketej e tutje s'lejohen mŽ temat e hapura qe kane mbi 1000 postime dhe duhen mbyllur.

  Per kete arsye po i rihap te reja ato qe do te mbyll sepse kane kaluar 1000 postimet.

  Jeni te lire te vizitoni keto tema edhe pse jane te mbyllura.

  Per me shume te vazhdojme diskutimet tek temat e reja te njejta!

  Lexim/ndihme te mbare gjithe antareve dhe stafit!

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  29-03-2008
  Location
  Neper Bote
  Posts
  139
  Uploads
  1

  Re: Dreambox - image, firm, soft, etj.

  Si hapet port 12000 ?

 3. #3
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Dreambox - image, firm, soft, etj.

  Quote Originally Posted by olger View Post
  Si hapet port 12000 ?
  Beje pyetjen pak me te qarte!! Ku do ta hapesh porten 12000???

 4. #4
  New Member
  Join Date
  03-11-2010
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Re: Dreambox - image, firm, soft, etj.

  A mund te gjesh c-line falas dhe stabile ose mesatarisht stabile?Ose ta shtroj me mir pyetjen un jam i ri ne ket fushe dhe desha ta di se nje c-line free sa here bllokon psh gjat shikimit te nje gare te motogp prej ni ore?Dhe a funksionon nje c-line gjithmon apo duhet te kerkosh neper faqe te ndryshme qe te gjesh c line qe funksionojn qdo dit?Sorry i'm noob...

 5. #5
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Dreambox - image, firm, soft, etj.

  Quote Originally Posted by syka046 View Post
  A mund te gjesh c-line falas dhe stabile ose mesatarisht stabile?Ose ta shtroj me mir pyetjen un jam i ri ne ket fushe dhe desha ta di se nje c-line free sa here bllokon psh gjat shikimit te nje gare te motogp prej ni ore?Dhe a funksionon nje c-line gjithmon apo duhet te kerkosh neper faqe te ndryshme qe te gjesh c line qe funksionojn qdo dit?Sorry i'm noob...
  Me cline falas nuk ke asnje garanci as per kualitet as per jetegjatesi mund te zgjasi 1 minute por mund te zgjasi dhe 1 vit varet nga personi qe i ben publike dhe qe ka serverin.

 6. #6
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Dreambox - image, firm, soft, etj.

  Versioni i ri i dreamset 2.32
  Attached Files Attached Files

 7. #7
  Senior Member gjilanasi007's Avatar
  Join Date
  05-10-2009
  Location
  dfc DRITA
  Posts
  272
  Uploads
  22

  Re: Dreambox - image, firm, soft, etj.

  sa c-line munde ti fuse ne dreambox500s per mos me pase problem

 8. #8
  New Member
  Join Date
  04-11-2010
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Re: Dreambox - image, firm, soft, etj.

  Pershendetje!Si po ja kaloni?Me falni por kam nje star sat X50 dhe me duhet nje program me i mire qe te hapi kanalet franceze ose kanalet greke...ju lutem nqs dini gje me thoni..Ju faleminderit :)

 9. #9
  Senior Member vlonjati2008's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Posts
  244
  Uploads
  0

  Re: Dreambox - image, firm, soft, etj.

  Quote Originally Posted by besjana View Post
  Pershendetje!Si po ja kaloni?Me falni por kam nje star sat X50 dhe me duhet nje program me i mire qe te hapi kanalet franceze ose kanalet greke...ju lutem nqs dini gje me thoni..Ju faleminderit :)
  je ne temen e gabuar,duhet te shkruash te tema e starsat.

 10. #10
  New Member
  Join Date
  12-09-2006
  Posts
  2
  Uploads
  0

  Re: Dreambox - image, firm, soft, etj.

  Quote Originally Posted by gjilanasi007 View Post
  sa c-line munde ti fuse ne dreambox500s per mos me pase problem
  mund ene 50 c-line, aj či eka ecm-time ma shpejt ke aj server lidhet para

Page 1 of 101 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. VANTAGE - Firm, Soft, Key & Te tjera
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 248
  Last Post: 12-09-2015, 09:16:11
 2. Update Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.
  By arber in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 21-05-2015, 19:08:42
 3. Info Humax - firm, soft, kanal.
  By gjino in forum Albanian / Shqip
  Replies: 405
  Last Post: 28-04-2015, 23:08:27
 4. Old Mbyllur - Dreambox - image, firm, soft, etj.
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 994
  Last Post: 31-05-2011, 13:35:06
 5. Old 1-Mbyllur-Dreambox - image, firm, soft, etj.
  By plakusat2000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2787
  Last Post: 08-11-2010, 11:24:17

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •