Page 37 of 97 FirstFirst ... 122732353637383942476287 ... LastLast
Results 361 to 370 of 965

Thread: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

 1. #361

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  momentalisht free kanali BBF music TV ne paketen tring TV

  11345 H 27500

 2. #362
  Senior Member
  Join Date
  29-09-2009
  Location
  Kosova
  Posts
  210
  Uploads
  0

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  EKSKLUZIVE Eurosport-i s shpejti "flet" Shqip n DigitAlb

  Sipas marrveshjes ekskluzive q DigitAlb-i ka me Eurosport-in, s shpejti, gjith programacioni i kanaleve Eurosport do t filloj, gradualisht, me koment edhe n gjuhn shqipe. Q prej fillimit t Lojrave Olimpike Londr 2012 ka filluar transmetimi eksperimental me koment n shqip i disa prej disiplinave, t ktyre lojrave.217746_458799024153052_2129350057_n.jpg

 3. #363
  Senior Member M-P's Avatar
  Join Date
  25-12-2010
  Location
  Mnchen
  Posts
  567
  Uploads
  5

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  kampionati francez ne tring
  info
  Kujdes me link te jashtem

 4. #364
  Senior Member
  Join Date
  14-10-2010
  Location
  London, UK
  Posts
  200
  Uploads
  0

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  Ligue 1 ( LIGA E PARE FRANCEZE E FUTBOLLIT) PER SEZONIN E ARDHSHEM NE SPORTDIGITAL NE ASTRA 19.2 E 10921 H 22000, ( bashke me SERIE A, me Premier league skoceze!

 5. #365

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  tring ka shtuar 4 kanale te reje tek fre 11345v27500 por per momentin nuk kane figure emrat e kanaleve jane s1,s2,s3,s4

 6. #366
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  News 24 Albania (Tring, 11345 H) FTA ne Eutelsat 16A @ 16 East

 7. #367
  Senior Member
  Join Date
  13-03-2012
  Posts
  120
  Uploads
  0

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  Idman tv me Biss Key ne turksat do japi dhe kte vit kampionatin anglez dhe spanjoll (kte te fundit e ka excluzivitet dhe NTV Spor po ne turksat)

 8. #368
  Senior Member M-P's Avatar
  Join Date
  25-12-2010
  Location
  Mnchen
  Posts
  567
  Uploads
  5

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  Top channel HD ne 51 uhf ne tirane

 9. #369
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  Se shpejti do dale Imagi i ri Cubic 2.0 i bazuar ne Openpli per tre aparate
  Vuplus,Dream dhe Xtrend,
  nje Imag shum i mir dhe deri tani stabil qe po e testoj dhe vete,
  jan dhe disa gjera te vogela per tu ber por se shpejti nga shtatori do te dale.

 10. #370

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  Pershendetje


  Duke filluar nga data 25 Gusht, Digitalb do te filloje kalimin gradual te
  kanaleve nga MPEG2 ne MPEG4. Kanalet qe do te kalojne fillimisht jane:

  DigiPlus, Junior TV, Explorer Natyra, Film Thriller, Film Drame, SuperSport 5.

Similar Threads

 1. Old Lajme dhe Diskutime per Sportin! Futboll etj
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1002
  Last Post: 15-11-2013, 07:33:39
 2. Old Mbyllur-Vetm Lajme t reja! Jo Chat!
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1064
  Last Post: 08-11-2010, 11:37:57
 3. Replies: 904
  Last Post: 27-09-2010, 16:04:16
 4. New nagra 3. te reja
  By studiounivers in forum Albanian / Shqip
  Replies: 132
  Last Post: 16-06-2009, 19:09:33
 5. si te shtoj Tp te reja ...
  By alenelb in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 27-02-2007, 12:41:29

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •