Page 1 of 84 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 839

Thread: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

 1. #1
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,273
  Uploads
  39

  Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  Pershendetje te Nderuar Antare!

  Sipas porosise te administratorit qendror ketej e tutje s'lejohen m temat e hapura qe kane mbi 1000 postime dhe duhen mbyllur.

  Per kete arsye po i rihap te reja ato qe do te mbyll sepse kane kaluar 1000 postimet.

  Jeni te lire te vizitoni keto tema edhe pse jane te mbyllura.

  Per me shume te vazhdojme diskutimet tek temat e reja te njejta!

  Lexim/ndihme te mbare gjithe antareve dhe stafit!

 2. #2
  Senior Member chetrimiii's Avatar
  Join Date
  01-07-2008
  Posts
  100
  Uploads
  0

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  babel tv - kanali me i ri i sky italia me program per publikun emigrant ne itali. Te enjten babel tv flet shqip me program te tring digital dhe vizion+

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,273
  Uploads
  39

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  Sapo rregullova adresen e re per addons ne panelin e sifteam, mjaft qe te vendosni url2 te riun.
  e gjeni ketu.

 4. #4
  Senior Member vlonjati2008's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Posts
  201
  Uploads
  0

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  Nga e diela ne paketen Digitalb,fillon transmetimet nje kanal i ri i quajtur Supersport News.

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  29-10-2009
  Posts
  172
  Uploads
  11

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  CCCam 2.2.0 ka dale!

  A e ka testuar kush?

  Sidomos per image sifteam dhe EDG Nemesis?

 6. #6
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,588
  Uploads
  318

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  Bis tv Hotbird 13E Removed p-id 020820 020810

  Tani Punon vetem ne ATLANTIC BIRD3 5W

 7. #7
  Junior Member
  Join Date
  12-10-2008
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Re: Vetm Lajme t reja! Jo Chat!

  Thjesht frekuenca ka nddryshu nnga 11655 ne 11640.
  Eutelsat hapen fox crime dhe fox life.

 8. #8
  Super Moderator dreamer1983's Avatar
  Join Date
  04-07-2008
  Location
  kosova
  Posts
  4,318
  Uploads
  5,967

  Arrow Njoftim per DigitAlbin

  Njoftim per DigitAlbin satelitor
  Attached Files Attached Files

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  29-10-2009
  Posts
  172
  Uploads
  11

  Re: Njoftim per DigitAlbin

  EDG-Nemesis bashkohet me DreamElite. Sipas nje komunikimi zyrtar nga ky bashkim te gjitha imazhet qe do te dalin, do te kene driver te fundit dhe kernel te ri, por mbi te gjitha keto imazhe do te jene te mbeshtetura direkt nga DMM.

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  29-10-2009
  Posts
  172
  Uploads
  11

  Cool Pairing i DGA eshte thyer

  Pairing i DGA eshte thyer nga sit qe ofron server me pagese.

  Natyrisht, ndoshta nuk i vetmi sit, por ky sit, si shume te tjere qe ofrojne linja testi, arrin te hape kanalet HD te DGA.

  Duhet falenderuar niki-lu per gjetjen e ketij siti.

Page 1 of 84 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. Old Lajme dhe Diskutime per Sportin! Futboll etj
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1002
  Last Post: 15-11-2013, 06:33:39
 2. Old Mbyllur-Vetm Lajme t reja! Jo Chat!
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1065
  Last Post: 08-11-2010, 10:37:57
 3. Replies: 904
  Last Post: 27-09-2010, 16:04:16
 4. New nagra 3. te reja
  By studiounivers in forum Albanian / Shqip
  Replies: 132
  Last Post: 16-06-2009, 19:09:33
 5. si te shtoj Tp te reja ...
  By alenelb in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 27-02-2007, 11:41:29

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •