Results 1 to 3 of 3

Thread: Help me

 1. #1
  New Member
  Join Date
  04-11-2010
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Help me

  Kam nje star sat X50 ...me duhet nje program me i mire qe te hapi kanalet franceze ose kanalet greke...ju lutem

 2. #2
  Super Moderator gertl's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Location
  Hajt se folim
  Posts
  9,387
  Uploads
  1,424

  Re: Help me

  Pershendetje
  Besjana je komplet jashte teme ketu. Tema e Starsatit ekziston dhe atje do ta shofin me shume njerez postimin tat dhe do kesh ndihmen e nevojshme.
  Kalofsh mire

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Help me

  tema mbyllet.

  per startsat tek tema e tij.

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •