Digi TV Film: Program TV: 12-11-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:31 Green zone
08:30 Its complicated
10:31 Robin Hood
13:01 Repo man
15:01 The invention of lying
17:01 The last temptation of Christ
20:00 Nanny McPhee Returns
22:00 The wolfman
00:00 Robin Hood
02:32 The invention of lying
04:30 Repo man

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 11)
08:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 1)�(AP)
09:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 22)�(AP)
10:00 Mesaje de dincolo Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 15)�(AP)
11:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001,episodul 11)�(AP)
12:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 1)�(AP)
13:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 22)�(AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 12)�(12)
15:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001,episodul 12)�(AP)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., , episodul 12)
17:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 2)�(AP)
18:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, , episodul 23)�(AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, , episodul 13)�(12)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, , episodul 16)�(AP)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 22)�(12)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 23)�(12)
22:55 Zoom
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, episodul 14)�(15)
23:55 Minti criminale
(sua-can., 2005, episodul 14) (15)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 12,13)�(AP)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 22)�(12)
02:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 23)�(12)
02:45 Minti criminale
(sua-can., 2005,episodul 14)�(15)
03:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 12,13)�(AP)

Cinemax

07:00 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.)�(12)
08:45 Omul care voia sa fie rege
(sua-engl., 1975, avent.)�(12)
10:50 La multi ani!
(sua, 1987, com.)�(12)
12:15 Capitolul doi
(sua, 1979, com.)�(AP)
14:20 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.)�(12)
15:45 Ahile si broasca testoasa
(jap., 2008, com.)�(AP)
17:45 La multi ani!
(sua, 1987, com.)�(12)
19:10 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.)�(12)�
21:00 Gloria
(sua, 1980, polit.)
23:00 Imparatul mustelor
(sua, 1990, drama)�(12)
00:30 Din Brooklyn in Manhattan
(sua, thrill.)�(15)
02:05 Culoarul mortii
(sua, 1999, thrill. SF)�(15)
05:05 Frumusete
( aus., 2009, drama)�(15)

HBO

06:00 Titanii
(sua, 2000, drama) (15)
07:55 X-Men de la origini: Wolverine
(sua, 2009, actiune) (15)
09:40 Vacanta la comun
(ger.-sua, 2000, com. rom.) (AP)
11:15 Un tata responsabil
( aus.-engl., 2009, drama) (12)
13:00 O femeie face cariera
(sua, 1988, com.) (12)
14:55 Concert Pink: Funhouse
16:00 Epoca de gheata 3
Aparitia Dinozaurilor
17:35 Fratele lui Mos Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Appaloosa
(sua, 2008, drama) (15)
22:00 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 11) (18)
22:55 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 12) (18)
23:55 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 7) (15)
00:25 In sexcursie
(sua, 2008, com.) (15)
02:15 Balul absolventilor
(sua-can., 2008, horror) (15)
03:45 Lilieci: Asalt asupra omenirii
(sua, 2007, horror) (15)
05:15 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 7)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
Ngorongoro - Leaganul vietii
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Chuy, Jack si Carmine
08:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Yangtze
09:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Cimitirul elefantilor
10:00 Marile migratii
(s. doc.) - In miscare
11:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Canide ucigase
12:00 Momente uimitoare NG
(f. s. doc.) - Adrenalina
13:00 Paradisuri terestre
Ngorongoro - Leaganul vietii
14:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Cimitirul elefantilor
15:00 Culise (s. doc.)
Turneul comorilor lui Tutankhamon
16:00 Marile migratii
(s. doc.) - In miscare
17:00 Ganganii la atac
(f. s. doc.) - Insetati de sange
18:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Ultimii prizonieri in lanturi
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Kiko, Tootsie, Ginger si Binkey
20:00 Paradisuri terestre
Yellowstone - America sacra
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Amber, Snoopy si Schroedera
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Kobe, Banjo si Kisses
23:00 Penitenciar USA
s. doc.) - Viata de dupa...
00:00 Cesar si cainii
Amber, Snoopy si Schroeder
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Kobe, Banjo si Kisses
02:00 Paradisuri terestre
Yellowstone - America sacra
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Amber, Snoopy si Schroeder
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Kobe, Banjo si Kisses
05:00 Cesar si cainii
Kiko, Tootsie, Ginger si Binkey

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 5)
07:45 Cum va place
(sua-engl., 2006, drama) (AP)(reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 10)
11:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 6)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom �n 10 (divertisment)
14:30 Studio 60
(sua, 2006, s, , episodul 1) (AP)(reluare)
15:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 1) (AP)(reluare)
16:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, , episodul 2) (AP)(reluare)
16:30 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 11) (AP)
17:00 8,2 grade Richter
(can.-lit.-engl., 2004, thrill. act.) (AP)
19:00 Studio 60
(sua, 2006, s, , episodul 2) (AP)
20:00 Primul submarin
(sua, 1999, dr. razb.) (12)
22:00 Planeta terorii
(sua, 2007, horror) (15)
00:15 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., , episodul 14)
01:15 South Park
(sua, 1997, s. anim., , episodul 1) (15)
01:45 Planeta terorii
(sua, 2007, horror) (15)
03:30 Primul submarin
(sua, 1999, dr. razb.) (12)(reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis