Digi TV Film: Program TV: 13-11-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Schindlers list
10:00 The interpreter
12:30 Land of the lost
14:30 All night long
16:00 Life
18:00 Couples retreat
20:01 The Flintstones
22:02 The last temptation of Christ
01:01 Couples retreat
03:01 The interpreter
05:31 Spy game

Digi Film 2

06:31 Spy game
09:00 Nanny McPhee Returns
11:01 The wolfman
13:01 Its complicated
15:01 The last temptation of Christ
18:00 Repo man
20:01 Green zone
22:01 The invention of lying
00:01 Repo man
02:00 Green zone
04:00 Nanny McPhee Returns

AXN

06:00 Promo
07:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., , episodul 7)�(AP)
08:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 4)�(AP)
09:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 4)�(AP)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, , episodul 5)�(AP)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent.episodul 5/6)�(12)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, , episodul 19,20)�(AP)
13:00 Largo Winch
(fra.-ger.-can., 2001,episodul 11)�(AP)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, , episodul 4)�(AP)
16:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, , episodul 5)�(AP)
17:05 Survivor - Gabon
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 15)
18:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 17)�(12)
19:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, , episodul 12)�(AP)
20:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, episodul 15)�(12)
21:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 8)�(12)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, episodul 21)�(15)
23:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 11)�(AP)
00:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, , episodul 12)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, , episodul 17)�(12)
02:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, , episodul 8)�(12)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, episodul 21)�(15)

Cinemax

07:00 Inima de cerneala
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.)
08:40 Candidatul din Manciuria
(sua, 1962, thrill.)�(12)
10:45 Inainte de razboi
(sua, 1971, drama)�(15)
12:15 America
(sua-can., 2009, drama)�(12)
13:50 Incertitudine
(sua, 2009, drama)�(15)
15:35 Cautand-o pe Susan
(sua, 1985, com. rom.)�(15)
17:15 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.)�(12)
19:15 Inima de cerneala
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.)
21:00 Efect de domino
(sua, 2007, drama)�(12)
22:25 Aventurile lui Power
(sua, 2008, com. muz.)�(12)
23:55 Incertitudine
(sua, 2009, drama)�(15)
01:40 Trei barbati intelepti
(fin., 2008, drama)�(12)
03:20 ingeri cazuti
(sua, 2006, horror)(15)
05:00 Profesionistul puterii
(sua, 1986, drama)�(12)

HBO

06:00 Idila cu dadaca mea
(sua, 2009, com. rom.) (12)
07:35 Star Trek VI
Taramul Nedescoperit (sua, 1991, S.F.)
09:25 The Dukes
(sua, 2007, com.) (12)
11:05 Tatal meu, Romulus
( aus., 2007, dram. Bio.) (15)
12:50 Ziua Independentei
(sua, 1996, actiune) (12)
15:15 Viata secreta a albinelor
(sua, 2008, drama) (12)
17:05 Bellamy
(fra., 2009, polit.) (15)
18:55 Idila cu dadaca mea
(sua, 2009, com. rom.) (12)
20:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., , episodul 9) (15)
21:00 La posta 2
(engl., 2010, com.) (12)
22:35 Gran Torino
(sua, 2008, drama) (15)
00:30 Crimele din Oxford
(spa.-engl.-fra., 2008, polit.) (15)
02:15 Infanteria stelara
(sua, 1997, f. SF de act.) (12)
04:25 Drum interzis 2: Fundatura
(sua-can., 2007, thrill.) (18)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
Yellowstone - America sacra
07:00 Masini britanice: Anii 50
08:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Cimitirul elefantilor
09:00 Marile migratii
(s. doc.) - In miscare
10:00 Megauzine
(s. doc.) - Abrams
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Alaska
12:00 Granita
s. doc.) - San Diego
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pamantul fara Luna
14:00 Armata leilor (doc.)
15:00 Orca: Scoala de vanatoare
(doc.)
16:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.) (AP)
17:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.) - AN 124
18:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.)-Barajul Sanxia
19:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) (AP) - Porcul african
20:00 Clipe de cosmar
s. doc.) - Zborul TWA 800
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Titanic
21:00 Tabu
f. s. doc.) - Prostitutia
22:00 Granita
(s. doc.) - Antitrafic
23:00 Granita (s. doc.) - San Diego
00:00 Tabu (f. s. doc.)
Semne de identitate
01:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Zborul TWA 800
01:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Titanic
02:00 Tabu
(f. s. doc.) - Prostitutia
03:00 Granita
(s. doc.) - Antitrafic
04:00 Granita
(s. doc.) - San Diego
05:00 Tabu (f. s. doc.)
Semne de identitate

ProCinema

07:15 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
08:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
09:30 X-Men: Evolutia
(sua, 2000, s. d. anim., , episodul 10)
10:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., , episodul 6)
10:30 Descopera Romania (2004)
11:00 Un barbat bun la toate
(engl., 1990, s. com., , episodul 11)
11:30 Studio 60
(sua, 2006, s, , episodul 2) (AP)(reluare)
12:30 Entertainment News
(, episodul 2) (AP)
13:30 8,2 grade Richter
(can.-lit.-engl., 2004, thrill. act.)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., , episodul 45)
16:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, , episodul 12) (AP)
17:00 Filip cel bun (rom., 1975) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., , episodul 15)
20:00 Poveste de dragoste
(sua, 1994, com. rom.) (AP)
22:15 Babel
(fra.-sua-mex., 2006, drama) (15)
01:00 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 3) (15)
01:30 Ierburi
(sua, 2005, s, , episodul 4) (15)
02:00 Scandalos
(sua, 2006, drama) (15)
04:30 Ierburi
(sua, 2005, s) (15)(reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis